هیچ چیز برای ما مهم تر از اجرای سند تحول نیست

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمدیان تصریح کرد: سند تحول بنیادین آموزش و پرورش که با الهام از قرآن کریم، سنت پیامبر اکرم(ص) و ائمه اطهار علیهم السلام و پشتیبانی صدها تحقیق و پژوهش تدوین، تصویب و ابلاغ شده به عنوان یک میثاق ملی برای ما یک تکلیف شرعی است و هیچ چیز مهم تر از اجرای آن نیست. بالاخص که این سند از مطالبات جدی مقام معظم رهبری بوده و رساندن دانش آموزان به مراتبی از حیات طیبه در افق 1404 را هدف قرار داده است. زیرا نظام ما ولایی است و در رویکرد ولایت فقیه تبعیت از منویات رهبر معظم انقلاب که توجه به بند بند سند تحول را مورد تاکید قرار داده و از آن به عنوان نسخه ای شفا بخش یاد کرده اند، مصداق عینی عمل صالح و مستوجب اجر و پاداش است.

وی افزود: آقای وزیر هم در این راستا 5 سیاست را اعلام کرده اند که پشتیبانی از این سیاست ها نیز مصداق تعاون بالبر بوده و ثواب دارد وترک آن مستوجب عقوبت است.

کلیدواژه:

تاریخ خبر: 
پنجشنبه, 6 شهريور, 1393

نظرات

آقای محمدیان ، من هنوز صحبت های شما را در بازدید از استان کرمان فراموش نکرده ام و همیشه به خانواده و بچه هایم وقتی شما را در تلویزیون می بینیم می گویم این حاج آقا گفته اند پیش دبستانی جزو برنامه های ضروری است. حاج آقا ، می دانم که شما درست می گویید پس چرا مجلس محترم به استخدام ما رای مثبت نمی دهد؟!

آقای دکتر محمدیان ،به نظر می رسد اجرای سند تحول دیگر در دستور کار جدی آموزش و پرورش نیست و پرداختن به آن از باب خالی نبودن عریضه است؟!!!!!!

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
5 + 6 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.