مصاحبه ها

نماز یکی از محورهای اساسی تربیت دینی نسل آینده

حجت الاسلام محمدیان مشاور ستاد اقامه نماز در امور برنامه ریزی و نماز نسل نو در گفت و گو با شبستان گفت: معمولا برگزاری اجلاس های سراسری نماز مروری بر فعالیت ها، تبیین شرایط موجود و پیش بینی برنامه های آینده است ضمن اینکه این اجلاس های سالیانه ی نماز فرصت در معرض دید و توجه همگانی قرار دادن نماز است.

مشاور ستاد اقامه نماز در گفت و گو با شبستان؛ احیاء دین و نماز از اهداف قیام سید الشهدا(ع)بود/ تجربه‌های شیرین‌مان را به نماز گره بزنیم

حجت الاسلام محمدیان با بیان اینکه یکی از اهداف قیام سید الشهدا(ع) احیاء دین و نماز است گفت: ضمن اینکه اعمال دینی را باید برای کودکان سبک و آسان مطرح کنیم، بایستی سعی کنیم لحظه های شیرین را به نمازمان پیوند بزنیم.

مسجد محل عبادت و اجتماع

همزمان با روز جهانی مسجد، گفتگوی مشاور ستاد اقامه نماز در امور برنامه ریزی و نماز نسل نو، با عنوان "مسجد محل عبادت و اجتماع" منتشر شد.

ضرورت برگزاری اجلاس های سالیانه نماز/ اقدامات لازم جهت برگزاری اجلاس نماز

حجت الاسلام و المسلمین محمدیان، مشاور ستاد اقامه نماز در امور برنامه ریزی و نماز نسل نو در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی ستاد اقامه نماز به تشریح راهکارهای برگزاری باشکوه تر اجلاس نماز پرداخت.

در محتوای تولیدات فرهنگی و رسانه های موجود باید بازنگری صورت بگیرد

حجت الاسلام و المسلمین محی الدین بهرام محمدیان در گفتگو با مدیریت روابط عمومی نکاتی را پیرامون ارزیابی آثار تولیدی نماز و تغییرات در باب محتوا را عنوان کرد.

بی توجهی به ویژگی‌های روحی و روانی کودکان و نوجوانان، زمینه عصیان برعلیه شنیده نشدن و دیده نشدن را فراهم می‌آورد

گفتگو با حجت الاسلام والمسلمین محی الدین بهرام محمدیان، مشاور ستاد اقامه نماز در امور برنامه ریزی و نماز نسل نو در خصوص ارتباط و گفتگوی بین نسلی منتشر شد.

گفتگو با حجت الاسلام والمسلمین محمدیان/ قسمت اول+ ویدیو

گفت و گوی تصویری با حجت الاسلام والمسلمین محی الدین بهرام محمدیان مشاور ستاد اقامه نماز در امور برنامه ریزی و نماز نسل نو منتشر شد.

جهت حضور جوانان در جامعه باید سامانه هایی طراحی شود/ نیاز،علاقه، سلیقه، استعداد و توانایی مخاطب باید مورد توجه باشد

حجت الاسلام محی الدین بهرام محمدیان بیان کرد: جهت حضور جوانان در جامعه باید سامانه هایی طراحی شود و نیاز،علاقه، سلیقه، استعداد و توانایی مخاطب باید مورد توجه قرار گیرد.

عمده مشکلات آموزش و پرورش در مدیریت و سازمان است

اشاره: یکی از مهم‌ترین ابزارهای آموزشی که در اختیار معلمین در دوره دبستان است، کتاب‌های درسی و آموزشی است که معلمین و دانش‌آموزان را برای رسیدن به اهداف پیش‌بینی شده آموزشی و تربیتی رهنمون می‌کند.

ضرورت بازسازی سازمانی امور پرورشی با مختصات روز/ امور تربیتی باید به طور رنگین کمانی بازآرایی شود

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدیان با تاکید به اهمیت نقش والدین در تربیت فرزندان، ساختار امور پرورشی را نیازمند بازآرایی دانست.

Pages