مصاحبه ها

ضرورت برگزاری اجلاس های سالیانه نماز/ اقدامات لازم جهت برگزاری اجلاس نماز

حجت الاسلام و المسلمین محمدیان، مشاور ستاد اقامه نماز در امور برنامه ریزی و نماز نسل نو در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی ستاد اقامه نماز به تشریح راهکارهای برگزاری باشکوه تر اجلاس نماز پرداخت.

در محتوای تولیدات فرهنگی و رسانه های موجود باید بازنگری صورت بگیرد

حجت الاسلام و المسلمین محی الدین بهرام محمدیان در گفتگو با مدیریت روابط عمومی نکاتی را پیرامون ارزیابی آثار تولیدی نماز و تغییرات در باب محتوا را عنوان کرد.

بی توجهی به ویژگی‌های روحی و روانی کودکان و نوجوانان، زمینه عصیان برعلیه شنیده نشدن و دیده نشدن را فراهم می‌آورد

گفتگو با حجت الاسلام والمسلمین محی الدین بهرام محمدیان، مشاور ستاد اقامه نماز در امور برنامه ریزی و نماز نسل نو در خصوص ارتباط و گفتگوی بین نسلی منتشر شد.

گفتگو با حجت الاسلام والمسلمین محمدیان/ قسمت اول+ ویدیو

گفت و گوی تصویری با حجت الاسلام والمسلمین محی الدین بهرام محمدیان مشاور ستاد اقامه نماز در امور برنامه ریزی و نماز نسل نو منتشر شد.

جهت حضور جوانان در جامعه باید سامانه هایی طراحی شود/ نیاز،علاقه، سلیقه، استعداد و توانایی مخاطب باید مورد توجه باشد

حجت الاسلام محی الدین بهرام محمدیان بیان کرد: جهت حضور جوانان در جامعه باید سامانه هایی طراحی شود و نیاز،علاقه، سلیقه، استعداد و توانایی مخاطب باید مورد توجه قرار گیرد.

عمده مشکلات آموزش و پرورش در مدیریت و سازمان است

اشاره: یکی از مهم‌ترین ابزارهای آموزشی که در اختیار معلمین در دوره دبستان است، کتاب‌های درسی و آموزشی است که معلمین و دانش‌آموزان را برای رسیدن به اهداف پیش‌بینی شده آموزشی و تربیتی رهنمون می‌کند.

ضرورت بازسازی سازمانی امور پرورشی با مختصات روز/ امور تربیتی باید به طور رنگین کمانی بازآرایی شود

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدیان با تاکید به اهمیت نقش والدین در تربیت فرزندان، ساختار امور پرورشی را نیازمند بازآرایی دانست.

پیگیری حقوق معلمان از طریق یک نهاد مدنی شناسنامه‌دار (متن کامل مصاحبه)

رئیس مرکز مطالعات فقهی تعلیم و تربیت با بیان اینکه معلم، نبض حیات آموزش و پرورش و ارتقای منزلت اجتماعی معلمان، حیاتی‌ترین مسئله آموزش و پرورش است گفت: باید همه این ها را به صورت قانونمند، سامانه ای، اثربخش و اثرگذار از طریق نهادهای مدنی شناسنامه‌دار مانند سازمان نظام معلمی جستجو کرد.

آموزش‌وپرورش در "گام دوم انقلاب" چه چرخش‌هایی نیاز دارد؟

رئیس سابق سازمان پژوهش‌وبرنامه‌ریزی آموزشی با بیان اینکه وزن سنگین نظام‌سازی، ملت‌سازی و حتی دولت‌سازی بر دوش نهاد تعلیم و تربیت رسمی است، چرخش‌های مورد نیاز آموزش‌وپرورش در "گام دوم انقلاب" را تشریح کرد.

آموزش و پرورش ابتدایی را دریابید!

رئیس مرکز مطالعات فقهی تعلیم و تربیت با اشاره به اهمیت تعلیم و تربیت در دوره کودکی الزاماتی را برای تربیت کودکان در دوره پیش دبستان و ابتدایی یادآور شد.

Pages