کمپین حمایت از کودکان، دانش آموزان و معلمان بی دفاع غزه

اعلام حمایت

برای حمایت از کودکان و دانش آموزان بی‌گناه غزه رای دهید

بسمه تعالی
این کمپین جهت حمایت از کودکان، دانش‌آموزان و معلمان شهید، مظلوم و بی‌گناه غزه که مورد تهاجم وحشیانه رژیم صهیونیستهای غاصب قرار گرفته اند، راه اندازی شده است.نظرات

بسمه تعالی
جنایت ددمنشانه و نسل کشی گرگ صفتانه اسرائیل خونخوار را محکوم نموده و کمک همه جانبه برای دفاع و حمایت از مردم بی دفاع غزه را بر خود فرض واجب می دانیم . انشالله با ایجاد اینچنین کمپین های گسترده و جهانی ، همراهی همه وجدانهای آزاده در جهان را رقم زده و سبب ساز اقدام سازمانهای مدافع حقوق بشری در محکومیت اسراییل غاصب و همه حامیانش و حمایت عاجل برای مظلومان غزه و فلسطین باشد انشالله تعالی

به شدت رژیم صهیونیستی و کودک کش را محکوم می کنیم البته این رژیم کودک کش مطرود و محکوم جامعه بشری است

خدایا به فریاد مظلومان برس، ای رسول خدا فریاد از دست سران امت، ای امام زمان به تو شکایت می کنیم از دست کسانی که ادعای مسلمانای دارند اما خود دشمن اسلامند. رژیم صهیونیستی محکوم است اماچه فایده که سازمان های بین المللی کور و کر شده اند.

اسرائیل یک رژیم فاسد و جنایتکار جعلی است که با پشتیبانی امریکا و اروپا دست به کشتار و کودک کشی می زند ، ما اسرائیل و حامیانش را محکوم کرده وآنها را به محاکمه جهانی در آینده نزدیک بشارت می دهیم.

ای سازمان های بین المللی ،ای دولتهای عربی اگر مردم غزه را حمایت نمی کنید،لااقل راه را برای دفاع از خود نبندید.

جنایات رژیم اشغالگر فلسطین باکشتار بی رحمانه و ددمنشانه مردم مظلوم غزه در سایه حمایت استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و سکوت مرگبار سازمان های به اصطلاح مدافع حقوق بشر لکه ننگ دیگری در کارنامه سیاه این رژیم برجای گذاشت که به آب کوثرش نتوان شست. ضمن محکومیت شدید جنایات رژیم صهیونیستی ، برای مردم قهرمان، مقاوم و مظلوم غزه آرزوی صبر، بردباری و توفیق از درگاه ایزد متعال می نمایم

جلادان رژیم صهیونیستی در جنایت و کودک کشی روی چنگیز و هتلر را سفید کردند ،نسل کشی و هولوکاست واقعی را صهیونیستها در غزه به نمایشگذاشتند.

چه بایدگفت...
هرروزشاهد شهادت کودکان،مردان و زنان بی دفاع غزه هستیم...از تلویزیون که می نگریم این قدر اندوهگینیم وای به حال اینکه از نزدیک ببینیم.

اللهم عجل لولیک الفرج

جنایات صهیونیستها در تاریخ بی بدیل است ،مدال اول جنایت را باید به سران رژیم صهیونیستی داد! آنها واقعا از انسانیت و کرامت انسانی تهی و به دور هستند. ننگ ابدی بر ددمنشان انسان نما

خخخخخخخخخخییییییییییییللللللللللللییییییییییییییی بده که کودکان موردتهاجم هستند
وای خدای من چقدرقسی القلب هستند ... خدایا نسل این نسل کشان را ازروی زمین پاک کن
مهدی جان (عج) ادرکنی...

تراخدا من این صحنه ها را که توخبرگزاریها وسایتها هست نمیتونم نگاه کنم و فوری چشمامو میبندم
بچه هام را هم حتی نمیذارم این صحنه ها را ببینند و فورا شبکه تلویزیون را تغییرمیدم
یازهرا ادرکنی ... این صهیونیستها چطور میتونن ب این کارهاشون ادامه بدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جنایت در حق کودکان در هر مذهب و مسلکی انسانی محکوم است آن هایی که دست به چنین جنایت های خشونت باری در حق بچه ها و کودکان و زنان می زنند ،نمى توانند انسان باشند!

استاد محمدیان ، چند سال قبل مقاله ای از شما را در روز قدس خوانده بودم که پیشنهاد راهپیمایی از نقاط مختلف دنیا به سوی سرزمین های اشغالی را داده بودید ،به نظرم این پیشنهاد با توجه به آکاهی یافتن مردم جهان می تواند عملیاتی شود. درخواست می کنم این پیشنهاد را مجددا در سطح ملی مطرح نمایید.

قدس فقط با مسلسل های متکئ بر ایمان آزاد می شود.

ناله و آه مادران و کودکان مظلوم غزه دامن ظالمان و همدستان آنها را خواهد گرفت و آن روز دور نیست ، علی علیه السلام فرمود: یوم العدل علی الظالم اشد من یوم الظالم علی المظلوم

انسانیت کجا رفته؟ شرافت چه شده است؟ بر سر وجدانتان چه آمده است؟
غزه در آتش می سوزد، چرا وجدانتان آتش نمی گیرد؟ اُفّ بر شرف و غیرت تان ای نا مردان روزگار! مرگ بر قانون بی اعتبارتان! گرفتار قهر و غضب ابدی بشوید ،ای بی خدایانِ بی شرم

دولتهای استکباری باید بدانند ظلم پایدار نمی ماند و فرعونها و طاغوتها نابود شدنی هستند ، در همین حاشیه ی نیل فرعونها حکمرانی می کردند و قیصرها بر شامات و فلسطین و بیزانس حکم رانده اند ولی امروز نیستند و فردا نیز صهیونیستها و حرامیانشان به تاریخ پیوسته اند اما با نامی سیاه و ننگ آلود.

جنایات صهیونیستها و حمایت آمریکا از آنها را به شدت محکوم می کنم تا مبادا بی تفاوتی و سکوت مرا در ردیف این جنایتکاران در قیامت قرار دهد.

پیروزی مقاومت غزه را تبریک می گویم و از همه کسانی که برای پیروزی مردم مظلوم فلسطین کمک کردند و دعا نمودند ،تشکر می کنم ولی از خالد مشعل به خاطر ناسپاسی اش به ج . ا. ا شدیدا معترضم.

پیروزی مردم غزه نشان داد استراتژی مقاومت در برابر تجاوز راهبرد درستی است. در ماجرای غزه ،رژیمی شکست خورد که در جنگ شش روزه سه ارتش بزرگ عربی را شکست داده بود ، بخواند اقرار بکنند یا نکنند مقاومت آموزه انقلاب اسلامی و دکترین دفاعی ایرانی است.

علی آقا ، ما مأمور به تکلیفیم ، خداوند دفاع از مظلوم را از ما خواسته است ، امام علی علیه السلام به ما همین سفارش را کرده است ،انقلاب اسلامی و امام خمینی آزادی قدس را جزو اهداف بلند مدت ما قرار داده ، مردم درد کشیده غزه دست کمک خواستن شان به سوی ما دراز شده است ، آنچه ما و دولت جمهوری اسلامی با هدایت رهبری انجام می دهیم برای ادای این تکلیف است ، اگر بنابود با تشکر یا عدم تشکر افرادی چون خالد مشعل منفعل بشویم سالها قبل از یاسر عرفات همراهی با صدام را دیده بودیم و کنار می کشیدیم . برای ما مسأله ی قدس یک موضوع و مسأله اسلامی است نه یک مسأله ی عربی. اعراب هم سازش کنند از حق و حقوق خودشان بگذارند ما از قدس و بیت المقدس و سرزمین های اسلامی نمی گذریم ،. این مطلب را اسرائیل بیش از شیوخ و سران عرب متوجه شده است. علی آقا هر کس به وظیفه و تکلیف عمل کند پیروز میدان است ،هرچند دیگران نفهمند.

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
1 + 0 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.