محکومیت جنایت آل سعود در به شهادت رساندن آیةالله شیخ نمر آل نمر

بسم الله الرحمن الرحیم
"وَ مَنْ قُتِلَ مَظلوماً فَقَدْ جَعَلْنا لِوَلیِّهِ سُلْطاناً،"

انتشار خبر شهادت آیةالله مجاهد شیخ نمر باقر النمر، روحانی مبارز، ضد استبداد و آزادی خواهِ سرزمین حجاز به دست حاکمان جائر و سرسپرده ی سعودی، موجی از بُهت و نگرانی و تأسف و تأثر را در جهان اسلام بویژه علما و اندیشمندان پدید آورد.
این اقدام بسیار زشت و جرم نابخشودنی دولت وهابی صهیونیستیِ آل سعود، نشانگر جنون سیاسی حاکمان سرزمین حجاز در مسابقه ی کسب رضایت اربابان و هم پیمانان صهیونیستی خود و ایجاد فتنه ای جدید در منطقه به نیابت از امریکایی هاست.
در سناریوی نوشته شده،غربی ها و دولت سعودی می کوشند، این دولت را به عنوان نماینده ی جهان اسلام به دنیا تحمیل کنند و هر آنچه از رفتارهای خشونت آمیز وغیرعقلانی و افراطی گری از آنها سر می زند به نام اسلام معرفی کنند، در حالی که نه دولت سعودی، دولت اسلامی است و نه جریان فکری وهابیت از سوی اهلِ سنت نمایندگی دارد و نه از مذاهب شناخته شده ی تسنن بشمار می آید.
البته آنچه در کارنامه ی حکومت سعودی بیشتر از هر اقدامی به چشم می خورد، سیاهه ای طولانی از خشونت، جنایت و خیانت در حق امت اسلامی است. تشکیل و تقویت گروه های تروریستی، همچون القاعده و طالبان و داعش و ده ها جوخه ی مرگ و غارت و راه اندازی جنگهای نیابتی و فرقه‌ای در کشورهای سوریه ،عراق، یمن، لیبی و افغانستان وتوطئه در سرزمینهای اسلامی و غیر مسلمان و حتی در سرزمینهای عربی که بیداری اسلامی در آنها شکل گرفته است، همانند مصر، تونس، بحرین و همه و همه از نقش خیانت بار دولتمردان و مفتیان شکل دهنده ی هیأت حاکمه ی سعودی حکایت دارد.
ما ضمن محکوم کردن این اقدام شناعت آمیز دولت سعودی، خواستار برخورد جدی مجامع بین المللی به ویژه نهادهای حقوق بشری و شخصیتهای دینی ،علمی و سیاسی جهان اسلام با دولت سعودی هستیم و هشدار می دهیم که قصرنشینان ریاض با توجه به این کریمه به سنت الهیِ استدراج بیاندیشند، آنجا که فرمود:"وَ لا یَحسَبَنّٓ الَّذِینَ کَفروُا أَنَّمَا نُمْلی لَهُمْ خَیْرٌ لِاَنْفُسِهمْ أَنَّمَا نُملی لهُمْ لِیَزْدادوُا اِثماً وَ لَهُمْ عَذَابٌ مُهینٌ "
در خاتمه یاد آور می شویم که فریاد و دعوت شهید آیةالله شیخ نمر نه تنها در منطقه ی عوامیه و قطیف و سرزمین حجازبلکه در تمام جهان اسلام پژواک خواهد یافت و نابودی و سقوط حاکمان سعودی را از اریکه ی سلطنت شتاب خواهد بخشید.
شهادت بر او و یاران شهیدش گوارا باد و در جوار رحمت حق تعالی ، همنشینی با اولیاءالهی و سالار شهیدان حسین بن علی علیهم السلام بر او مبارک باشد.
مجددا ضمن عرض تبریک و تسلیت شهادت این عالم نستوه وآمر به معروف و ناهی از منکر، به جهان اسلام ،مردم شریف و پیروان اهلِ بیت علیهم السلام در حجاز،منطقه ی العوامیة و قطیف و احصاء، حوزه های علمیه ، مراجع عظام تقلید ،بویژه ساحت قدسی حضرت حجت ارواحنا فداه از درگاه خداوندی مجازات و قهر و غضب بر مسببّان این جنایت را مسألت می نمائیم." وَ سٓیَعلَمُ الَّذِینَ ظَلَمُوا ایَّ مُنْقلَبٍ یَنْقَلِبونَ "

بیست و یکم ربیع المولود ١٤٣٧مطابق با دوازدهم دی ماه ١٣٩٤
محی الدین محمدیان

نظرات

صبح نزدیک است ،نگران نباشید آل سعود تاوان سختی نسبت به این جنایت خواهد داد.

با عرض تسلیت به محضر امام زمان ارواحنا فداه
همانطور که استاد نوشته اند حکومت سعودی بر مذهب اهلِ سنت نیست و سنی نیست و دولت وهابی مذهب انحرافی و خود ساخته ی است برای حکومت!زیرا نه تنها شیعیان مظلوم حجاز بلکه عمده زندانیان زندانهای آل سعود جماعت اهلِ سنت هستند .

سقوط آل سعود نزدیک است. خون شهیدان سرخی صبح پیروزی اسلام و قران است.

با عرض تبریک و تسلیت شهادت شیخ شهید آیةالله محمد باقر النمر
استاد محمدیان به نظر من نباید از نقش اردوغان به دلائل متعددی در تحریک ملک سلمان و پسر جوان ومخمور او در ارتکاب به این جنایت غافل بود. چرا که اردوغان دو طرفه سود می برد یکی آبروی رقیب بالفعل خود در منطقه را مخدوش می کند و دیگر اینکه ایران و عراق را از داشتن یک هوادار محبوب مردمی در عربستان محروم می کند.

هموطن تبریزی،بعید نیست که تحلیل شما درست باشد ،برای اینکه احکام صادره اعدام با امضاء شاه سعودی قابل اجرا است و او می تواند أنرا لغو و یا تنفیذ کند و با توجه به اینکه این حکم بیش از د و سال بود که از سوی قاضی صادر شده بود و در این فاصله درخواستعای بسیاری برای لغو آن شده بود ،بعید نیست در این دیدار اخیر، اردوغان با نظر به منافع خود ملک سلمان را که از آلزایمر رنج می برد و دچار فشارهای عصبی است، او را به اجرای حکم تشویق کند تا ایجاد درگیری بین عربستان از یک سو و ایران و عراق از سوی دیگر کند که در این صورت از اجرای مقاصد خود در عراق و سوریه خیالی راحت شود

" گر تو صدها چون نمر اعدام و سرکوبش کنی

شیعه چون عمار و سلمان، پای عهدش باقی است

ریشه‌ات را می‌زنم، اذنم دهد "سید علی"

جام "احلی من عسل" اینجا به دست ساقی است"

اللهم العن قوم الظالمین
انشاءالله که بزودی خداوند انتقام این جنایت را بگیرد تا تسلی بر دلهای متأثر شود
مرگ بر آل سعود

تجربه نشان داده است که خون بر شمشیر پیروز است، خون ناحق ریخته ی مظلوم دامن ظالم را خواهد گرفت، آل سعود من بعد باید منتظر سقوط باشند و آنروز برایشان بسیار سختر از امروز مظلومان خواهد بود" یوم العدل علی الظالم أشد من یوم الجور علی المظلوم"

روزی را می بینم که تاریخ مصرف شیخ سلمان این وهابی سرسپرده به استکبار جهانی و صهیونیسم غاصب تمام شود و او نیز مانند صدام به خواری و ذلت به دست اربابانش از لانه شغال بیرون کشیده شده و تقاص جنایاتش را پس دهد. انما نملی لهم لیزدادوا اثما

دست انتقام الهی گریبان حاکمان سعودی را خواهد گرفت ،و دیر یا زود نظام کودک کش سعودی تاوان جرم هایش را خواهد داد.

تبّت یدا آل سعود، ما اغنی عنهم مالهم و ما کسبوا من حُبّ امریکا و بترولهم سیسقطون من أریکة السلطنة و یصلون الی نار المذلٰة و الغضب ذلک الیوم قریب و لو انهم یرونه بعیدا

چندی طول نمی کشد که قارونهای نفتی به خاک افلاس می نشینند و از گشاده دستی های مترفانه و فتنه انگیز به ناچار باز خواهند ماند.

دولت سعودی هم پیمان صهیونیستهاست و در کودک کشی و جنایت علیه مسلمانانالبته به نام اسلام گوی سبقت را از أنها ربوده است. آثار و دامنه ی جنایت سعودی ها شاید قرن ها در میان امت اسلامی تبعه سوء و زشت خود را یادگار بگذارد ،مگر اینکه خداوند با ظهور ولیّ و حجّت خود بساط این ها را برهم چیند و انحرافات و اعوجاجات را به دست مبارکش اصلاح نماید. اللهم عجّل لولیّک الفرج

آل خلیفه دم روباه خدعه و فریب و فتنه ی آل سعود است ،انشاالله بزودی به زباله دانی تاریخ خواهند افتاد

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
13 + 0 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.