محکومیت اقدام تروریستی در چابهار

بسم الله الرحمن الرحیم
حادثه ی تروریستی در چابهار که منجر به شهادت و مجروح شدن تعدادی از نیروهای انتظامی و شهروندان بی گناه گردید، پرده از چهره ی کریه و نفرت انگیز دشمنان ملت ایران کنار زد.

ناکام ماندن توطئه ها و نقشه های اهریمنی استکبار جهانی به سرکردگی امریکا و رژیم صهیونیستی و مقاومت و پایداری نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران، دشمنان را به تلاش مذبوحانه با کمک مزدوران و جیره خواران کرده است.
اما آنچه در چهاردهه استقامت مردم ایران به اثبات رسیده است، سربلندی انقلاب اسلامی و شکست توطئه های استکباری است. وحشت افکنی و اقدامات تروریستی در چابهار نخواهد توانست عملیاتی شدن راهبرد اقتصاد مقاومتی جمهوری اسلامی در در توسعه ی منطقه ی مکران و ارتقاء ظرفیت تجارت صادرات، واردات و گسترش فناوری های نوین در منطقه ی آزاد چابهار را مانع شود.
ضمن بزرگداشت مقاومت ملی و یاد شهدای گرانقدر، برای مجروحان شفا و سلامت و برای شهیدان حادثه رحمت و غفران و علو درجه مسألت نموده و صبر و شکیبایی برای خانواده های آنان از درگاه خداوندی درخواست می نماید.
همراه با محکوم کردن اقدام تروریستی مزدوران بیگانه، انتظار می رود دست انتقام ملت ایران، از آستین نیروهای پراقتدار نظامی و امنیتی بیرون بیاید و کانون های انتشار مرگ و خشونت را که در برخی کشورهای منطقه تمرکز یافته اند متلاشی و سرکوب نماید و عاملان این جنایت غیر انسانی شدیداً تنبیه و گوشمالی شوند.
عزت و سربلندی نیروهای پر توان و مقتدر نظامی و امنیتی جمهوری اسلامی را از درگاه خداوند متعال مسألت می نماید و از جهاد خالصانه و تضمین امنیت عمومی توسط نیروهای جان برکف نظامی و انتظامی کمال سپاس را دارد.
الذین آمنوا و هاجروا و جاهدوا فی سبیل الله باموالهم و انفسهم اعظم درجة عندالله، و اولئک هم الفائزون.
محی الدین محمدیان
۱۵/آذر/۱۳۹۷

نظرات

مزدوران امریکایی و سعودی مجازات باید گردند.

ایران کانون آرامش و امنیت است علیرغم میل دشمنان چابهار قطب اقتصاد منطقه خواهد بودو شیخ های اماراتی و سعودی از غصه دق خواهند کرد

چابهار بندر امن در اقیانوس هند وکانون توسعه ی اقتصاد مقاومتی ایران خواهد بود و منطقه مکران را در التقا کشوره ای مبدأ تا مقصد از چین و هند و پاکستان تا ایران و از مسیر ایران تا افریقا امتداد خواهد داد . توطئه ی اماراتی راه بجایی نخواهد برد.

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
Image CAPTCHA
شناسه امنیتی داخل تصویر را وارد کنید.