شهادت دانشمند متعهدعرصه‌ی صنایع هسته‌ای و دفاعی کشور، شهید محسن فخری زاده

بسم رب الشهداء و الصدیقین
هؤلاء قومٌ کتب اللهُ علیهمُ القتلَ فَبرزوا اِلی‌ٰ مَضاجِعهِم
شهادت هر کدام از فرزندان این ملت در هر سنگر و لباسی و در هر کوی و برزنی یا در هر شهر و دیاری از یک سو مایه‌ی تأثر است و تأسف و از سوی دیگر موجب افتخار است و مباهات!

اما هر کدام از این شهادت‌ها و هریک از این شهداء هزینه‌ای است گرانبها که نظام جمهوری اسلامی برای استقلال و عظمت یک ملت می‌پردازد.
شهادت دانشمند متعهد، شهید محسن فخری زاده، از برجستگان صنایع دفاعی و هسته‌ای کشور و رییس سازمان پژوهش و تحقیقات وزارت دفاع ثلمه‌ای است که با شیطنت دشمن شرور بر ما تحمیل شده‌است.
جبران این خسارت جز به پاسخی محکم، دقیق و سریع و تحمیل هزینه‌ی مضاعف در عمق حاکمیت صهیونیست‌ها ممکن نیست.
این شهادت ، باید خوش باوران را بر تأمل وادارد که در سالگرد شهادت شهید هسته‌ای شهید دکتر شهریاری، در هفته‌ی بسیج و بعد از مبادله‌ی سیاسی جاسوس صهیونیستی با شهروندان ایرانی، پیامی جز این ندارد که دشمن جز به ترور و خشونت و تحمیل خسارت نمی‌اندیشد و پاسخی شایسته‌تر از منطق خود دشمن به او وجود ندارد!
شعار انتقام بدون پشتوانه جز به جرأت یافتن دشمن نمی‌انجامد و آنها را در تئوری و باور هجوم بی‌پاسخ راسخ‌تر می‌سازد.
به نظر می‌رسد باید دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی اولا در صیانت و حفاظت از سرمایه های ملی اهتمام ویژه نمایند و دست قدرتمند انتقام الهی را از آستین فرزندان این ملت بیرون کشند چرا که شایسته نیست بیش از این ذوالفقار علی در نیام باشد.
ضمن عرض تبریک و تسلیت این شهادت به حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی، مردم شریف ایران، جامعه‌ی علمی کشور و بازماندگان آن فقید سعید از درگاه خداوندی علو درجات و حشر با شهدای کربلا مسألت می‌نمایم. انه غفور رحیم و ذوالفضل العظیم
محی‌الدین محمدیان
رییس مرکز مطالعات فقهی تعلیم و تربیت
۷آذر ۱۳۹۹

نظرات

باید واکنش سریع به ترور این شهید در دستور کار باشد و انتقام از اسرائیل سخت و به سرعت انجام پذیزد.

ما شهادت طلبیم و از جنگ نمی هراسیم وانتقام می گیریم

ادامه‌ی جهادعلمی این شهید و ظیفه‌ی دانشمندان کشور و مجازات عاملان جنایت مأموریت نیروهای امنیتی و اطلاعاتی و انتظامی است. دعا کنیم انتقام این شهید بر ذمه ما نماند.

اگر با دشمن مماشات بیشتر کنید جری تر می‌شود مماشات بس است انتقام بگیرید

باید عاقلانه عمل کرد زیاد انتقام انتقام نکنید که این ترور تله خود امریکایی هاست که ما را در آن بیاندازند و فرصت گفتو گو را با بایدن بگیرند.

عقل حکم می‌کند که باید در مقابل دشمن ایستادگی کرد ، عقب نشینی ازمقابل دشمن او را برای فشار بیشتر جری تر می کند و حتی او را برای تحمیل جنگ تشویق می نماید ولی جواب سنگین هزینه دشمن را بالا می برد. جواب این ترور باید در عمق حاکمیت صهیونیستها باشد.

باید شناسایی آمران و عاملان ترور شهید فخری زاده در دستور جدی دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی قرار بگیرد و با آنان به شدت برخورد کرد. نباید گول دعوت به خویشتنداری غربی ها را خورد چون خود آنها اگر عامل مستقیم نباشند ،حتما پشت پرده ‌ی آن قرار دارند.

دولت و ملت باید دست به دست هم بدن دشمن را به خاک بنشونن . باید با علم و دانش و اختراع و مقاومت در برابر امریکا و اسرائیل اونا را ضربه فنی کرد.

Pages

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
Image CAPTCHA
شناسه امنیتی داخل تصویر را وارد کنید.