تسلیت درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین سید علی اصغر لیلابی طاب ثراه پدر دوشهید سرافراز

بسم الله الرحمن الرحیم
‌انا لله و انا الیه راجعون
در گذشت روحانی مجاهد و انقلابی، حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین جناب آقای حاج سید علی اصغر حسینی لیلابی طاب ثراه، پدر شهیدان سرافراز، سید محمد و سید جواد حسینی لیلابی موجب تأثر و اندوه قلبی شد.
آن مرحوم از نادر روحانیون آذربایجان بود که پیش از پیروزی انقلاب اسلامی مرتبط با امام خمینی در مسیر نهضت امام راحل با شهید محراب آیت الله قاضی طباطبایی گام برمی‌داشت. آن عالم ایثارگر نه تنها خود در جبهه و پشت جبهه حامی رزمندگان اسلام بود بلکه با بذل دو فرزند شهید خویش استواری و نستوهی خود را در مسیر اسلام و انقلاب و امام به اثبات رساند.
متانت، کرامت، خوش خلقی و گشاده رویی و سلامت اخلاقی و سیاسی او را در میان روحانیت آذربایجان ،محترم خاص و عام کرده بود. خدایش او را با اولیاء الهی و اجداد طاهرین و فرزندان شهیدش همنشین و محشور فرماید.
اینجانب به پاس سالها رفاقت و ارادتمندی به آن روحانی مردم دوست و خدمتگزار به اسلام و انقلاب همراه با تأثر ،مراتب تسلیت خود را به خانواده‌ی محترم، روحانیت معزز تبریز و رزمندگان لشکر ۳۱ عاشورا و جهادگران سازندگی و عموم همشهریان معروض می‌دارم. از درگاه خداوندی برای بازماندگان صبر و اجر مسألت می‌نمایم و آرزوی علو درجات آن مرحوم را در جوار رحمت حق تعالی و حشر با اولیآء الهی از درگاه ربوبی دارم. اللهم احشره مع موالیه الکرام و اجداده الطاهرین علیهم السلام
ششم آذر ۱۴۰۰
محی‌الدین محمدیان
رییس مرکز مطالعات فقهی تعلیم و تربیت

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
Image CAPTCHA
شناسه امنیتی داخل تصویر را وارد کنید.