تسلیت درگذشت حجت‌الاسلام و المسلمین جناب حاج شیخ حسین نبی‌پور رحمت الله تعالی علیه

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
خبر درگذشت عالم ربانی مرحوم حجت‌الاسلام و المسلمین جناب حاج شیخ حسین نبی‌پور رحمت الله تعالی علیه برایم بسیار تاسف انگیز و اندوهناک بود.

جناب ایشان از دوستان قدیمی ما بودند که از سال ۱۳۶۴ از دوران نهضت سواد آموزی با ایشان توفیق آشنایی داشته و در ستاد اقامه ی نماز و برخی فعالیتهای علمی نیز این رفاقت و همکاری دوام داشت.
ما در این سالهای رفاقت و آشنایی و همکاری از آقای نبی پور تلاش و دلسوزی، زهد و تقوی، مناعت طبع و آزادگی و حریت دیدیم. ایشان از زندان رفته های قبل از پیروزی انقلاب اسلامی بودند که بعد از انقلاب نیز در عرصه های اجتماعی و فرهنگی از کار و تلاش باز نیایستادند و تا این سالهای اخیر که بیماری ایشان را مجبور به بستری شدن در منزل کرده بود در میدان تبلیغ و تربیت و فعالیتهای اجتماعی بسیار با نشاط و پرشور فعال بودند. البته این دوره ی بیماری نیز یکی از ویژگی های جناب نبی پور را نشان داد که او در مقام صبر و رضا نیز شایسته‌ی تقدیر است، هرچند در گذشته نیز مصیبت وارده از فقدان فرزند جوانش او را در سوگ نشانده بود ولی لبخند رضایتش از ایفاد امانت به حق تعالی عزّ اسمه در میان دوستان ضرب المثل بود.
اینجانب فقدان این عالم خدوم و مردم دوست را به اهالی مومن و متدین یزد و میبد ، روحانیت معزز و حوزه های علمیه‌ی آن دیار ،شاگردان و دوستان و همکاران آن مرحوم به ویژه فرزندان سوگوار و همسر صبور و وفادار آن مرحوم صمیمانه تسلیت عرض می‌کنم. از درگاه خداوند متعال برای آن فقید سعید رحمت و غفران و برای بازماندگان صبر و اجر جزیل مسألت می‌نمایم.
انه حمید مجید
محی الدین محمدیان
سوم صفر المظفر ۱۴۴۴

نظرات

خداوند این عالم خدوم و چهره‌ی عطوف و مهربان را غریق رحمت کند او مجسمه رضایتمندی بود.

انا لله و انا الیه راجعون
رسم دنیا بی وفایی است اما حجت الاسلام والمسلمین آقای حاج شیخ حسین نبی‌پور رحمت الله تعالی علیه تا عمر داشت وفادار اسلام و انقلاب و باورهایش بود.

حاج آقای دکتر محمدیان به شما هم تسلیت عرض می‌کنم. خداوند روح ایشان را غریق رحمت سازد.

ایشان مرد پاک و انساندوست بود ، من وقتی اموزشیار بودم همه ما آموزشیاران خواهر ایشان را مثل پدر پشت سرمان می‌دیدیم،

Pages

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
Image CAPTCHA
شناسه امنیتی داخل تصویر را وارد کنید.