شهادت سردار رشید اسلام شهید حسین همدانی

بسم الله ربّ الشّهداء و الصّدیقین
" مِنْ المؤمنین رجالٌ صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحْبَه وَ مِنْهُم مَنْ ینْتَظِر"

شهادت پاداش کسانی است که یک عمر در میدان جهاد چشم انتظار آن بوده اند تا استواری خود را بر سر پیمان الهی با خون خویش گواهی کنند. سردار شهید حسین همدانی یادگار روزگار دفاع مقدس از جمله ی آن مردان الهی بود که با ایمان به پیام انقلاب اسلامی و گستره ی نفوذ آن در میان محرومان و مستضعفان، صیانت و پاسداری از آن را وظیفه ی خود می شمرد.
شهادت این سردار سرفراز در میدان مواجهه با استکبار جهانی و تروریسم صهیونیستی تکفیری و در دفاع از آرمانهای انقلاب اسلامی و رهبری آن ،نشان داد که هنوز آتش مبارزه با کفر و نفاق شعله‌ور است و مدافعان نهضت جهانی اسلام در جغرافیای ایمانی مبارزه فارغ از قومیّت و ملیت دست در دست هم ایستاده اند.
سردار حسین همدانی در دوام جهاد مستمر خویش شهادت را برگزید، همچنانکه شهادت او را برگزید و نام او را در جریده‌ی شهادت یاران رحیل ثبت ابدی کرد.
شهادت این سردار رشید اسلام را به هم رزمان، فرزندان و بازماندگان، مردم شریف استان همدان، امت مسلمان به ویژه فرماندهی معظم کل قوا، رهبر فرزانه ی انقلاب اسلامی حضرت آیةالله العظمی خامنه ای مدّظله العالی تبریک و تسلیت عرض نموده و برای آن مجاهد نستوه و خستگی ناپذیر میدان های جهاد و دفاع مقدس علوّ درجه ورحمت واسعه ی الهی مسألت می نمایم و از درگاه حضرت ربوبی صبر وَ شکیبایی برای بازماندگان به ویژه خانواده ی ایشان و پیروزی و نصرت برای رزمندگان و یاران آن شهید در سنگر مبارزه با امریکا و رژیم صهیونیستی و تروریست های تکفیری درخواست می نمایم.

أنّه ولیّ التّوفیق و أنّه علی کلِّ شئٍ قدیر
هفدهم مهر ماه ١٣٩٤محی الدین بهرام محمدیان

نظرات

خداوند این شهید مدافع حرم را با شهدای کربلا محشور فرماید و مهمان حضرت ابی الفضل العباس قرار بدهد.

باید که ازین باده به من هم بچشانی
در معرکه با خصم مرا هم بکشانی
نوشیدن این جام طهورای شهادت
هنییا لک سردار حسین همدانی

یادت بخیر ای شهید ،راهت پر رهرو باد ای شهید
شهید همدانی ،نمونه ای از مردان مرد جمهوری اسلامی است که پاسداری از اسلام و انقلاب را در هر سن و مقام و موقعیتی تکلیف خود می دانند.

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
12 + 0 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.