بزرگداشت شهادت شهید علی خوش لفظ

بسم الله الرحمن الرحیم
شهادت مزد جهادِ مردانی است که بی توقع و بی ادعا، جانِ خود را در معرض بیع و شراء الهی به بازار می آورند. در کوران حادثه، هجرت و جهاد، ایثارگری و جانبازی، با استقامت و صبر، ایمان خود را به سرحدّ رستگاری می رسانند و مصداق این کریمه می شوند: "الٌذین آمنوا و هاجروا و جاهدوا فی سبیل الله باموالهم و انفسهم اعظمٔ درجةً عندالله ًو اولئک هم الفائزون".
سفر فردوس مقصد و پر گشودن پُر افتخار شهید علی خوش لفظ از یکسو مایه ی مباهات اهل جهاد و صبر و خاندان و خانمان اوست که دلدادگان امام راحل و پیروان رهبری بر پیمان خود تا لحظه ی عمر خویش استوارند و آن را با خون خویش امضا کرده اند و از سوی دیگر موجب دلتنگی یاران و برجاماندگان از سفر نیک فرجام است که نمی دانند در میان انبوه آزمایش و ابتلائات چگونه از میادین مین دنیا و تله های انفجاری و سیمهای خاردار غفلت و شهرت و شهوت به سلامت عبور خواهند کرد؟!
شهادت این اسطوره ی مقاومت و وفاداری به انقلاب و رهبری را به خانواده ی بزرگوار ایشان و همگان از اهل جهاد و پایداری بر ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی، به ویژه مقام معظم رهبری تسلیت عرض می کنم و داشتن چنین مردان مردی را در اردوگاه اسلام و انقلاب به حضور فرماندهی کل قوا و ملت نستوه ایران اسلامی تبریک می گویم.
از درگاه خداوندی برای شهید والامقام علی خوش لفظ همجواری با شهیدان کربلا و همنشینی با اولیاء الهی در اعلی علیین مسألت می نمایم.
اللهم اسئلک ان تجعل وفاتی قتلا فی سبیلک ، تحت رآیة نبیّک مع اولیائک.
انّک ذوالفضل العظیم
محی الدین محمدیان
۱۳۹۶/۹/۲۹

نظرات

انشاالله نحن بهم لاحقون
خدایا ما را شرمنده شهدا مگردان

شهادت هنر مردان خداست
هجرت ،جهاد ،جانبازی و شهادت مسیر کمالی شهید خوش لفظ

خوشا به حالت ای شهید خوش لفظ که چنین سبکبال پرواز کردی!
دلم پرواز می خواهد
نفسم گرفته از ظلم و جور بی پایان و از فراق امام موعود... اللهم عجل لولیک الفرج

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
6 + 1 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.