تبریک به مناسبت پیروزی مقاومت اسلامی و شکست داعش

بسم الله الرحمن الرحیم
اِنْ تَنصُروا اللهَ یَنْصُرْکُمْ وَ یُثَبِّتْ اَقْدامَکُم
سقوط آخرین دژ استقامت نیروهای تکفیری داعش به دست رزمندگان مقاومت و نیروهای مردمی و نظامیان سوری و عراقی با فرماندهی سردار سپاه اسلام حاج قاسم سلیمانی تحقق عینی آیه ی شریفه است که نصرت الهی را در فرادید همگان قرار داده است. امروز آزاد سازی "البوکمال" نشان داد نصرت و پیروزی از جانب خداوند هدیه ی کسانی می شود که با جهاد و استقامت بر باور الهی خویش پای فشارند و همچون بنیانی مرصوص پایدار بمانند.
داعش فتنه ی مرکّبی بود که مجموعه ی شرارتها و زشتی ها و جنایتها و خیانتها با آمیزه ای از تحجّر و تعصب در هیأت قدرت طلبی به نام دولت با عروسک گردانی شیطان بزرگ امریکا و پشتیبانی قارون های نفتی با برنامه ای عبری ولی با خط و زبان عربی ،به مدت شش سال در جهان ترس و وحشت و مرگ پراکنده ساخت.
دنیا باید قدرشناس جهاد و شهادت مدافعان حرم، رزمندگان فاطمیون، زینبیون و حیدریون، حشد الشعبی عراق، ارتشهای عراق و سوریه و حزب الله لبنان باشند. اگر تدابیر رهبری انقلاب اسلامی و رهنمود مرجعیت شیعی در عراق و زمانشناسی عالم فرهیخته و مجاهد سید حسن نصرالله و ایثار و فداکاری سردار جان برکفی همچون سلیمانی سرفراز نبود امروز خون در خیابانهای اروپا نیز موج می زد.
هرچند غربی ها امروز چشمان خود را بر واقعیتها و حقایق بسته اند اما آینده ی تاریخ در وقتی نه چندان دور، حامیان و شریکان جنایت های وحشتناک و هولناک اعم از ترور و تجاوز و قتل و انفجار و آتش زدن و سوزاندن و هر جنایت قابل تصور و غیرقابل تصور را محاکمه و مجازات خواهد کرد. "والله عزیزٌ ذوانتقام" و "اِنَّ الله سریعُ الحساب"
البته می دانیم که سران قدرتهای استکباری و عمله ظلمه ی آنان دولتهای مرتجع منطقه به ویژه جبهه ی متحد صهیونی و سعودی توطئه های جدید ساز خواهند کرد ولی چشمان بیدار مقاومت اسلامی به حول و قوه ی الهی آنها را مأیوس تر خواهد کرد. "وَ مَکروا و مَکر اللهُ واللهُ خیرُ الماکرین"
ما همراه با شکرگذاری به آستان حق تعالی این نصرت و پیروزی را که تجلّی اراده و قدرت خداوند متعال در امداد و یاری مظلومان و مؤمنان است، اولا به محضر حضرت حجّت عجّل الله تعالی فرجه الشریف، مقام معظم رهبری و ملتهای مسلمان منطقه بویژه مردم سوریه و عراق و ایران تبریک و تهنیت می گوییم و نصرت کامل رزمندگان اسلام و سرفرازی و سلامت و سربلندی دنیوی و اخروی ی سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی را از درگاه خداوندی مسألت می نماییم. انّه ولیّ التّوفیق
محی الدین بهرام محمدیان
١٣٩٦/٨/٣٠

نظرات

مرگ وهابیت و دولت سعودی نیز نزدیک است این وعده الهی است آه مظلومان بی جواب نمی ماند

با تمام وجود امروز احساس خوشحالی می کنم علیرغم اینکه غم زلزله کرمانشاه دل ما را آزرده است ولی از عمق جان می گویم :رهبرم ، سرورم تبریک مارا پذیرا باش

سردار سلیمانی خداوند عزت تو را روز افزون کند،ای مالک اشتر رهبر پایدار باشی
انشالله همراه رهبر در بیت المقدس نماز پیروزی بخوانید ای فرمانده سپاه قدس

باور کنید سقوط رژیم صهیونیستی نزدیک است انشاالله با سپاه قدس در بیت المقدس نماز شکر بجا خواهیم آورد

پیروزی نیروهای مقاومت بشارت زوال دولت صهیونیستی و مرتجعان منطقه را می دهد.

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
9 + 6 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.