ولیعهد عربستان با وقاحت تمام چهره ی واقعی نظام سعودی را آشکار کرد

نور خبر: امام مسجد نور با انتقاد از بی تفاوتی برخی دولتهای عربی و اسلامی در قبال تجاوزات نظام صهیونیستی به مردم مظلوم فلسطین اظهار کرد، بن سلمان ولیعهد جاه طلب سعودی با اظهارات اخیر خود مبنی بر حق اسرائیل بر داشتن سرزمین، وابستگی و سرسپردگی دیرینه ی خاندان سعودی به یهود را آشکار ساخت.

محمدیان یاد آوری کرد: چندی قبل ولیعهد سعودی خبر داده بود که جدّ اعلای خود عبدالعزیز بنیانگذار رژیم وهابی سعودی را در خواب دیده و به او مأموریت داده که در سیاست، امورمذهبی، اجتماعی کشورش تجدید نظر کند. عبدالعزیز همان کسی است که در دوره ی غصب اراضی فلسطین و شکل گیری نظام صهیونیستی با حمایت انگلیسی ها سرزمین فلسطین را امضای سندی به یهودیان بخشیده است، نامه ای که مضمون آن چنین نقل شده است: «من سلطان عبدالعزیز بن عبدالرحمن السعود نزد سرپرسی کاکس نماینده بریتانیای کبیر هزار بار اذعان داشته و اقرار کردم هیچ مانعی از سوی من برای اعطای فلسطین به شهروندان یهودی و یا غیر از آنان هرطور که بریتانیا صلاح بداند وجود ندارد و تا روز قیامت هم از این نظر عدول نخواهم کرد.» حالا این آقای ولیعهد با زبان عربی و اندیشه و عمل عبری درصدد تکمیل مأموریت جدّ بزرگش است.
استاد محمدیان اضافه کرد: امروز سیاست های رژیم صهیونیستی و رژیم حاکم بر حجاز تهدید امت اسلامی، غارتگری و کودک کشی و تخریب زیر ساختهای کشورهای اسلامی و ایجاد ناامنی و بی اعتمادی در میان دولتها و توسعه ی خفقان و سلب حقوق مدنی و دخالت در امور ملتهاست.
کشتار مردم یمن، حمایت از داعش، دخالت در امور بحرین، تهدید دولت قطر و لبنان و جنایت در عراق و سوریه تنها فهرست کوتاهی از جنایتهای دولت صهیونیستی و سعودی با پشتیبانی امریکاست.
محمدیان با تاکید بر اینکه باید امت اسلامی نسبت به این توطئه ها هشیار باشند، افزود: مقابله با دولت صهیونیستی در حمایت از مردم بی دفاع فلسطین و افشاگری خیانتها و جنایتهای سعودی در باره ی دولتهای اسلامی و عربی از وظایف همگانی امت اسلامی است.
محمدیان اظهار کرد: قارون های نفتی با حماقت تمام هزینه های جنگ نیابتی امریکا را در کشتن مردم یمن و افغانستان و عراق و سوریه از منابع نفتی و خزانه ی مردم مسلمان پرداخت می کنند و غربی ها بر این بلاهت و نادانی می خندند و این احمق های جاه طلب آن را نشانه مقبولیت خود نزد امریکایی ها می دانند.
استاد محمدیان مجددا بر حمایت ملت ایران از مردم فلسطین و محکومیت کشتار اخیر راهپیمایان بزرگ بازگشت تأکید کرد.

منبع خبر:

تاریخ خبر: 
پنجشنبه, 16 فروردين, 1397

نظرات

سعودی خائن به امت اسلام

دولتی که دست به دامان منافقین می شود و دولتی که منافق های تروریست را پناه می دهند جز کودک کش و تروریست و حامی تروریسم سازمان یافته چه نامی می توان روی آنها گذاشت؟!

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
4 + 10 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.