شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی و همراهان تبریک و تسلیت باد

بسم ربّ الشهداء و الصّدیقین
ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتً بل احیاءٌ عند ربّهم یرزقون
شهادت‌، آرزوی مجاهدان فی سبیل الله و هنر مردان خدا و مزد جهاد مؤمنان صادق است که خداوند آن را به اولیاء خاص خود می‌بخشد.
شهادت سردار سرافراز و محبوب دلهای مؤمنان، سپهبد شهید قاسم سلیمانی هرچند کام‌ها را تلخ و دل‌هارا آزرد اما در افق روشن شهادت و سپهر پرواز بی انتهای او لایحه‌ی رهایی قدس، آزادی سرزمین های اشغالی و سیادت امت اسلامی به وضوح مشاهده می‌شود.
شهید قاسم سلیمانی، مجموع شجاعت، شهامت، رشادت، فروتنی، اخلاص‌ و فرمانبریِ مالک اشتر و دور‌اندیشی‌،‌ حزم‌ وعقل و بصیرت عمار بود که اردوی ولایت را از خارج مرزهای شرق تا بیرون از مرزهای غرب گسترده بود و با روح اخوت اسلامی دلهای مشتاق اسلام و قران را از شامات تا یمن و از سند و هند تا کناره های دو رود گرد هم آورده است. شهید شاهد است و هرگز نمی‌میرد بلکه به جریان ابدیت می‌پیوندد و نظاره به وجه الهی می‌کند و فردا و فردا‌ها حیات متموج او در زلال خود‌، روح جوانان مشتاق امت را به طهارت جهاد و شهادت بالنده خواهد ساخت.
سردار شهید اسلام با جهاد بزرگ‌ خود تمامیت قدرت استکباری جهان را به چالش کشید و هیبت و هیمنه‌ی آنها را در اقدام بزدلانه و رذیلانه‌ی ترور به نمایش گذاشت.
مخفی نمی‌کنیم که فراق او و از دست دادن او برای ما سخت است و صبر و شکیبایی در نبودنش جز به بودن خداوند در کنارمان قابل جبران نیست اما به یقین کامل نیز می‌دانیم که خداوند همراه با صابران و منتقم خون های به ناحق ریخته است و پیروزی ها از جانب اوست و عن قریب خداوند انتقام سخت از جنایتکاران به ویژه امریکا و ترامپ شرور و بیشرم که نمایندگی از شیطان می‌کند خواهد ستاند.
اینجانب به نوبه‌‌ی خویش عروج خونین شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس و شهید ابومهدی المهندس فرمانده حشد الشعبی عراق و همراهان و همرزمان شهیدشان را به ملت شریف و رشید ایران و عراق و فرماندهی معظم کل قوا و خانواده های معزز شهدا تبریک و تسلیت عرض می کنم و آرزو و مسألت می‌دارم که ان شاءالله در جوار شهیدان گرانقدر جهان اسلام همراه با امام راحل میهمان خوان گسترده سید و سالار شهیدان حسین بن علی علیهمالسلام و متنعم از رزق موعود الهی باشند. انّه ذوالفضل العظیم
محی الدین محمدیان
۱۳۹۸/۱۰/۱۳

نظرات

رحم الله تعالی
الحاج قاسم سلیمانی سیدالشهداء للمقاوة، عاش سعیداً و مات شهیداً ،حشره الله فی زمرة من بذل مهجته دون الاسلام و القران تحت رآیة نبیه.

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
11 + 3 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.