شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی و همراهان تبریک و تسلیت باد

بسم ربّ الشهداء و الصّدیقین
ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتً بل احیاءٌ عند ربّهم یرزقون
شهادت‌، آرزوی مجاهدان فی سبیل الله و هنر مردان خدا و مزد جهاد مؤمنان صادق است که خداوند آن را به اولیاء خاص خود می‌بخشد.
شهادت سردار سرافراز و محبوب دلهای مؤمنان، سپهبد شهید قاسم سلیمانی هرچند کام‌ها را تلخ و دل‌هارا آزرد اما در افق روشن شهادت و سپهر پرواز بی انتهای او لایحه‌ی رهایی قدس، آزادی سرزمین های اشغالی و سیادت امت اسلامی به وضوح مشاهده می‌شود.
شهید قاسم سلیمانی، مجموع شجاعت، شهامت، رشادت، فروتنی، اخلاص‌ و فرمانبریِ مالک اشتر و دور‌اندیشی‌،‌ حزم‌ وعقل و بصیرت عمار بود که اردوی ولایت را از خارج مرزهای شرق تا بیرون از مرزهای غرب گسترده بود و با روح اخوت اسلامی دلهای مشتاق اسلام و قران را از شامات تا یمن و از سند و هند تا کناره های دو رود گرد هم آورده است. شهید شاهد است و هرگز نمی‌میرد بلکه به جریان ابدیت می‌پیوندد و نظاره به وجه الهی می‌کند و فردا و فردا‌ها حیات متموج او در زلال خود‌، روح جوانان مشتاق امت را به طهارت جهاد و شهادت بالنده خواهد ساخت.
سردار شهید اسلام با جهاد بزرگ‌ خود تمامیت قدرت استکباری جهان را به چالش کشید و هیبت و هیمنه‌ی آنها را در اقدام بزدلانه و رذیلانه‌ی ترور به نمایش گذاشت.
مخفی نمی‌کنیم که فراق او و از دست دادن او برای ما سخت است و صبر و شکیبایی در نبودنش جز به بودن خداوند در کنارمان قابل جبران نیست اما به یقین کامل نیز می‌دانیم که خداوند همراه با صابران و منتقم خون های به ناحق ریخته است و پیروزی ها از جانب اوست و عن قریب خداوند انتقام سخت از جنایتکاران به ویژه امریکا و ترامپ شرور و بیشرم که نمایندگی از شیطان می‌کند خواهد ستاند.
اینجانب به نوبه‌‌ی خویش عروج خونین شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس و شهید ابومهدی المهندس فرمانده حشد الشعبی عراق و همراهان و همرزمان شهیدشان را به ملت شریف و رشید ایران و عراق و فرماندهی معظم کل قوا و خانواده های معزز شهدا تبریک و تسلیت عرض می کنم و آرزو و مسألت می‌دارم که ان شاءالله در جوار شهیدان گرانقدر جهان اسلام همراه با امام راحل میهمان خوان گسترده سید و سالار شهیدان حسین بن علی علیهمالسلام و متنعم از رزق موعود الهی باشند. انّه ذوالفضل العظیم
محی الدین محمدیان
۱۳۹۸/۱۰/۱۳

نظرات

رحم الله تعالی
الحاج قاسم سلیمانی سیدالشهداء للمقاوة، عاش سعیداً و مات شهیداً ،حشره الله فی زمرة من بذل مهجته دون الاسلام و القران تحت رآیة نبیه.

سلام بر شهیدان
سلام بر ابومهدی المهندس
سلام بر سردار دلها، سپهبد شهید، سرباز وطن شهید سلیمانی

یارب العالمین مرگ ما را زیر پرچم ولایت با شهادت برسان نه ویروس کرونا آمین

Pages

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
Image CAPTCHA
شناسه امنیتی داخل تصویر را وارد کنید.