چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی «فجر سلیمانی» گرامی باد

بسم الله الرحمن الرحیم
انقلاب اسلامی عطیه‌ای الهی بود که در پی رنج‌ها و دردها، تهدیدها و تحقیرها، دشنه‌ها و دشنام‌ها با مقاومت و پایداری ملت ایران در برابر استبداد و استعمار، به بندگان صبور و شکور خویش عنایت فرمود.
آن‌روزها که استبداد بند‌ها را بر دست و پای ملت سخت می‌بست و تن و جانش را به داغ و درفش می‌خست و از آن سوی استعمار بر ملت دست بسته می‌تاخت و منافع و منابع آن را به یغما می‌برد و شیطان با وسوسه‌ی خویش بذر یأس و نامیدی در دل‌ها می‌افکند، روح الهی بر کالبد این ملک و ملت دمید تا بجوشد و بخروشد و کاخ نشینان را از اریکه‌ی قدرت به زیر کشد و دست استکبار را از سرنوشت و تقدیر خود کوتاه کند.
امروز چهل و یک سال از عمر این انقلاب رهایی‌بخش می‌گذرد و جویبارهای آزادی در این کشور با حضور مردم دریای استقلال ملی را پر موج می‌سازد که از خروش آن هیچ بد‌دل و بد‌خواهی نتواند گمان بد و توطئه‌ی شوم خود راعملی سازد.
امروز پژواک شعارهای انقلاب اسلامی در شعور سیاسی، اجتماعی مردم ایران نمایان است و توانسته کمربند مقاومت اطراف خویش را به جبهه‌ای گسترده‌ی مقاومت در بین‌الملل‌اسلامی و مستضعفان عالم تبدیل کند و حق جویان اروپا را به امریکای لاتین، آسیا را به افریقا پیوند زند. امروز در شبه قاره همان شعاری شنیده می‌شود که در عراق و سوریه و لبنان به گوش می‌رسد و در بحرین و یمن و حجاز همان آرزویی ریشه دوانده است که در سال ۵۷ در ایران جوانه زده بودانقلاب را نمی‌توان در مرزها محصور کرد و آرمان‌های آن‌را نمی‌توان در سینه‌ها محبوس ساخت.
امروز پیام اسلام و انقلاب اسلامی که آزادی و استقلال ،عدالت و ظلم ستیزی، صلح و آرامش برای همه‌ی انسانهاست، به گوش جهانیان رسیده است. این پیام برای همه‌ی آنهایی که‌ وجدانی بیدار و جانی درد‌کشیده دارند شنیدنی و مورد قبول است، ولی آنچه باقی است نشان دادن کارآمدی این ایده و آرمان در اداره‌ی زندگی آحاد ملت است. آرزوهایی که پشتکار و همتی بلند همراه آن بود، در عرصه‌های مختلف زیست فناوری ،ریز فناوری،فناوری های اطلاعات و ارتباطات و صنایع هوا و فضا جامه‌ی تحقق پوشیده است اما آنچه در پیچ و خم سیاست بازی ، قبیله گرایی حزبی و جناح بندی‌های منفعت طلبانه به آفت بی‌بصیرتی یا وادادگی و وحشت از بیگانه دچار شده است نتوانسته ظهور و بروز پیدا کند.
در چهل و یکمین سالگرد انقلاب اسلامی، خداوند حجّت دیگری در فرا روی ملت ایرانو همه‌ی مسؤولیت پذیران انقلاب اسلامی قرار داده است تا‌ با تأسّی به آن وجود ایثارگر از میان صخره ها و سنگلاخ‌ها راه پیروزی و رسیدن به قلّه را بازیابند و آن چیزی نیست جز ایمان و اخلاص و ولایتمداری که در قامت به شهادت ایستاده‌ی سردار دلها، سپهبد شهید قاسم سلیمانی به اهتزاز درآمده است.
ما در بیست‌ و دوم بهمن ماه در «فجر سلیمانی» همه با هم می‌آییم تا بگوییم: تا فریاد لا اله الّا الله و محمّد رسول الله در قدس طنین نیافکند و نماز پیروزی در مسجدالاقصی اقامه نشود و عدالت در وسعت زمین گسترده نشود، مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هستیم.
اللهم عجل لولیک الفرج
محی الدین محمدیان
۲۰/ بهمن /۱۳۹۸

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
1 + 1 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.