بیست و دوم بهمن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

بسم الله الرحمن الرحیم
روز بیست و دوم بهمن برای نوبت چهلم با انقلاب اسلامی و آرمانهای آن بیعت می کنیم. یاد شهیدان فجر آفرین حلاوت و صلابت کلام امام راحل، خمینی بزرگ، را در ذهن و دل ما تداعی می کند و جمال دل آرای او را در آیینه ی سیمای رهبری خامنه ای عزیز به نظاره می‌نشینیم.

بیست و دوم بهمن برای نوبت چهلم، روز تجلی وحدت و یکپارچگی ملت ایران در صفوف فشرده راهپیمایی به وسعت ایران خواهد بود تا دنیا شکوه یک ملت نستوه را به چشم اعجاب تماشا کند.
بیست و دوم بهمن برای نوبت چهلم، باطل السحر سَحَره ی فرعونی و پرده دِر ریای باعورایی و سرنگون ساز هیبت کسروی وهیمنه ی قیصری استکبار جهانی با مشت های گره کرده ی مردم ایران خواهد بود.
امواج خروشان ملت ایران در جاری خویش آلودگی ها را تطهیر و ناپاکی ها را شستشو می دهد، خفتگان را بیدار وغافلان را هشیار می کند و زنگ بازخوانی پرونده متولیان خدمت به مردم را به صدا در می آورد تا متوجه باشند مردم پشتیبان انقلاب و پیرو رهبر خویش اند و در مطالبه ی آرمان های انقلاب اسلامی پایدار و پیگیرند.
بیست و دوم بهمن، روز پا فشاری بر ارزشها و شعارهای بلند انقلاب، استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است. عدالت، پیشرفت، قانون گرایی، تاکید بر حقوق اساسی ملت و مردم سالاری دینی، اطاعت از ولایت و رهبری و صیانت از اسلامیت و جمهوریت نظام از جمله ی ارزشهای اساسی و آرمانهای انقلاب اسلامی است که در یوم الله بیست و دوم بهمن بر آن تأکید می شود.
حضور پر خروش ملت در چنین روزی نه تنها یاد و یادآوری است بلکه اثر وضعی و حقیقی آن همانند یک رفراندوم سالیانه برای حمایت ملی از مشروعیت نظام و مقابله با تعدی و فشارهای بیرونی و خارجی است که در کنار همبستگی ملی، الهام بخش ملتهای مستضعف به ویژه ملتهای مسلمان است.
در سالگرد انقلاب اسلامی در صفوف فشرده همراه آحاد ملت ایران بیعتی مجدد با آرمانهای امام راحل و شهیدان خواهیم کرد و دست رهبری انقلاب را به صمیمیت و صداقت برای پیروی از ایشان در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی خواهیم فشرد و داغ حرمان بزرگ از پیروزی استکبار را بر دل وجان قدرتهای بزرگ خواهیم گذاشت.
وعده ی ما، بیست و دوم بهمن، جای جای ایران با شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی
محی الدین بهرام محمدیان
۱۳۹۶/۱۱/۱۸

نظرات

خداوند ملت ایران را پایدار و سربلند نگهدارد
امروز ملت سنگ تمام گذاشت و یک بیست و دوم بهمن تماشایی را خلق کرد
هر صحنه از این راهپیمایی عظیم تیری بر قلب دشمن شد

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
1 + 16 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.