حاشیه ای برجنایت های دشمنان مردم منطقه ی اسلامی

بسم الله الرحمن الرحیم
ولادت خجسته ی کریم اهل بیت علیهم السلام، آقا امام حسن مجتبی علیه آلاف التحیة و الثّناء در نیمه ی ماه مبارک رمضان جای شادمانی و تبریک است. ولی حوادثی همچون بمباران مردم مظلوم و بی پناه یمن، شهادت مردم بی گناه و بی دفاع شهرهای مختلف عراق با انفجارها و بمب گذاریهای کور و شهادت تعدادی از هموطنان روزه دار تهرانی در حادثه ی تروریستی حرم امام راحل و مجلس شورای اسلامی، ما را وا می دارد در این روز فرخنده، به ذیل عنایات امام مجتبی علیه السلام متوسل شده، رحمت و غفران برای شهدا و صبر و استقامت به بازماندگان و پیروزی و نصرت برای رزمندگان و نابودی خذلان بر ظلم پیشگان و آدمکشان حرفه ای بین المللی از تکفیری های سعودیایی تا استکباری های امریکایی -اروپایی از درگاه خداوند قادر و متعال درخواست نماییم.
ما از نزدیک غم و اندوه ملتهای منطقه را، از یمن تا بحرین، از فلسطین تا عراق و افغانستان نمی بینیم ولی صدای ضجّه ی آنان را بگوش جان می شنویم. مشتهای گره کرده و فریاد های خشم آلود آنان را در دفاع از خود از نزدیک مشاهده نمی کنیم ولی پایداری چند ساله ی آنان در برابر تجاوزها و غارتها، کودک کشی ها و ویرانگری ها حکایت از این دارد که پیروزی از آنِ اینان است.
ما امروز در تشییع شهدای خویش اینهمه را از نزدیک با چشمان خود برأی العین دیدیم، ما امروز فریاد مقاومت را به گوش جسم و جان شنیدیم، ما امروز اراده ی ملتی سرافراز را برای انتقام از دشمنان اسلام در شلیک شعارهایشان به شهادت نشستیم. حالا آقای ترامپ یا وزیر مخنّث سعودی برای پوشاندن دستهای خونین خود و استتار فضایح خویش هرچه می خواهند یاوه سرایی کنند. خدای را سپاس می گوییم که "دشمنانمان را از ابلهان قرار داده است." بی هیچ قصد جسارتی، فقط از سر توصیف واقعیت می گویم: واقعا حماقت و بلاهت از سر و رویشان می بارد. اینان به اتکاء زور و زر خود می خواهند، مردم دنیا نفهمند و یا خودرا به نفهمی بزنند!
باید به حال ملتی تأسف خورد که دولتمردان آنها، شرف و انسانیت و همه ی ارزشهای متعالی انسانی را یکجا با پول و دلار عوض می کنند و بیشرم تر از اینان کسانی هستند که در نهادهای بین المللی حتی وظیفه ی نگهبانی خود را با اندک استخوان چربی از یاد می برند. باید به این ها گفت، از شما انتظار مقابله با ظلم و ستم نمی رود ولی حداقل در برابر ناله های کودکان مجروح و بیمار و گرسنه ی یمنی تکانی بخورید، از شما که نمی توان توقع داشت یاور مظلوم باشید و دشمن ستمگر و ظالم، حداقل در مقابل این نسل کشی و ظلم بی حد و اندازه در زندان بزرگی به نام بحرین، مددکار دیکتاتور نباشید.
مردم نستوه ایران، ملتهای سربلند منطقه که سر تسلیم به ستم فرود نیاورده اند، تجربه کرده و در زندگی آموخته اند: "به ذلت زیستن عین مرگ و نابودی است و با عزت و سربلندی در برابر دشمن ایستادن وحتی به خون غلتیدن عین پیروزی و زندگی است."
آنچه از شواهد و قرائن روشن است ظرفیت رها شده ی ملتهای مسلمان علیرغم حاکمان بی خرد و بی مسؤولیت منطقه با پشتوانه ی عقلانیت انقلابی در حال پیشروی و فتح سنگر به سنگر موقعیت های کلیدی و راهبردی در میان افکار عمومی جهانیان است . حکومت های وابسته و ننگین نمی توانند با هزینه کردن از خزانه ی ملتها برای خود مشروعیت و آبرو کسب کنند، هرچند بتوانند برای چند روزی با رشوه و حق السکوت مزد مزدوری خویش را برای بقا در قدرت بپردازند ولی این ارباب ها و دلالها خود را فدایی و سپر بلای نوکران نخواهند ساخت. چون خود بیش از همیشه گرفتار مشکلات خویشند. نمونه اش از دروازه ی اروپا تا شاخ افریقا و از کناره ی نیل تا حاشیه ی خلیج فارس قابل مشاهده است. اگر سران این کشورها اندک شعوری داشتند، بخود می آمدند و یا از فریاد خیرخواهان امت اسلامی بیدار می شدند که: "فٓاَیْنٓ تَذهٓبوُن؟!"
در خاتمه مجددا همراه با آرزوی قبولی طاعات و عبادات رمضانی همه ی امت اسلامی و تبریک دوباره ولادت سبط اکبر امام حسن مجتبی علیه السلام در همجواری با شبهای قدر نصرت و پیروزی مسلمانان را از درگاه خداوند متعال مسألت می نمایم و برای جهان بشریت دنیایی آکنده از صلح و عدالت و سعادت آرزومندم. اللهُمَّ عَجّل لِولیک الْفَرَج

نظرات

به اعتقاد من ملتهای منطقه امریکا را خوار خواهند ساخت و ترتیبات نوینی را با محوریت اسلام و استقلال ملی شکل خواهند داد.

گاهی انسان تعجب می کند، چرا برخی از بزرگان و بعضی از سیاسیون در بدیهی ترین موضوعات لنگ می زنند و از مصالح ملی غافل می شوند؟!! همه باید بدانیم که دشمن امریکایی و اذناب آنها با هرکس که ایرانی است دشمن است، آنها با استقلال و آزادی و پیشرفت ملت ایران سر ناسازگاری دارند، دشمن به شکست و نابودی ما می اندیشدو تنه راه پیروزی در برابر دشمن وحدت و یکپارچگی است.

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
11 + 4 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.