سیزده آبان روز افتخار ایران، افتضاح امریکا

بسم الله الرحمن الرحیم
سیزده آبان ماه، روز حوادث سه گانه ای است که امریکا در ایجاد آن نقش مؤثری داشته است. سیزده آبان روز تبعید رهبر دینی و انقلابی ملت ایران حضرت امام خمینی در سال ۱۳۴۳ است که نقش امریکا در سرکوب اعتراضات مردم در قیام ۱۵ خرداد و اعتراض به لایحه ی ننگین کاپیتولاسیون منجر به مقابله با مطالبات مردم و تبعید رهبر مجاهد و نستوه آن گردید.
گمان امریکا و رژیم وابسته و مرتجع پهلوی آن بود که ملت با ایران با سرکوب نهضت و تبعید رهبری آن از پای خواهد نشست و شعله های نهضت پانزده خرداد خاموش خواهد شد. اما ملت ایران بغض انقلابی خود را بیش از ده سال در سینه حبس کرد تا در فرصتی دیگر آن را با شور و شعوری پایدار و گسترده تجدید کند.
شروع انقلاب اسلامی 57 حرکتی با تجربه ای جدید بود که مطالبه ی مردمی را به حذف سلطنت و سرنگونی شاه ارتقا داده و شعارهای مردم از اجرای قانون اساسی مشروطیت به استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی تبدیل شد. باز رژیم پهلوی با پشت گرمی امریکا بر دامنه ی سرکوب و خشونت خود افزود و حتی حرمت حریم دانشگاه را رعایت نکرد و گلوله های خود رابه سمت دانشگاه و سینه ی دانش جویان و دانش آموزان گشود و از خون دانش آموزان شهید لاله های استقلال میهن سرزد تا در بهمن ۵۷ بهار آزادی از راه برسد.
پیروزی انقلاب اسلامی فراتر از محاسبات امریکا و استکبار جهانی اتفاق افتاد و مقابله با آن خیلی زودتر با انواع توطئه ها و نقشه ها آغاز شد. از ایجاد اختلال در روند شکل گیری نهادهای حکومتی تا طراحی کودتا و حزب سازی و ایجاد درگیری و آشوب در نقاط مختلف کشور و ترور شخصیت های انقلاب از جمله آن توطئه ها بود و البته کانون طراحی این نقشه ها در سفارتخانه ی دولت امریکا که بعدها نام شایسته ی خود «لانه ی جاسوسی» را یافت، قرار داشت.
13 آبان سال 1358 باز با نقش آفرینی امریکا تبدیل به روزی ننگین برای امریکا در تاریخ ملت ایران شد.
اما همه ی این روزها و حوادث سه گانه، بلکه تمام روزهای مقابله با امریکا، روز افتخار و استواری اراده ی مردم ایران است.
آنچه در 13 آبان ماه 1397 بر اوراق دفتر خیانت ها و جنایت های امریکا بر علیه مردم ایران در حال افزودن است تحریم اقتصادی و سیاسی است که رییس جمهور شرور و بی شرم حکومت شیطانی امریکا، آن را اعلام و اعمال می کند.
ملت و دولت جمهوری اسلامی در چهل سال گذشته با راهبری امام راحل (ره ) و خلف صالح ایشان حضرت آیةالله العظمی خامنه ای مُدَّظلّه العالی توانسته است گردنه ها را پشت سر بگذارد و تهدیدها را تبدیل به فرصت شکوفایی و پیشرفت کنند و نفوذ خود را در منطقه و جامعه ی جهانی توسعه بخشند. دولت امریکا با طراحی سه گانه ی دیگری در جهت توقف دامنه ی نفوذ جمهوری اسلامی و محاصره آن با مثلث غربی، عبری، عربی است. سه گانه ای که با پشتیبانی سیاسی و فرهنگی غرب و اقدامات جاسوسی وامنیتی و تروریستی صهیونیست ها و حمایت های مالی و دلارهای نفتی و مزدوران دولت های مرتجع عربی بر فشارهای خود افزوده است.
البته همه ی این ها بر قدرت جمهوری اسلامی و عظمت ملت ایران و انقلاب اسلامی می افزاید و ریشه ی مقاومت و پایداری ملتهای مسلمان منطقه را علیرغم تحمیل جنگ و ترور و قحطی و نا امنی به آنان، محکم تر می سازد.
بعد از دو دهه، افغانستان در برابر امریکا و ناتو تمکین نکرده است و عراق اشغالگران را اخراج و حاکمیت ملی را مستقر و تروریستها و بقایای رژیم بعثی را به حاشیه رانده است و حکومت قانونی سوریه بیش از پیش راست قامت و مقاوم شده است و جبهه ی مقاومت از لبنان و تا سوریه و فلسطین و حتی داخل اراضی اشغالی گسترده شده است و رژیم صهیونیستی هر جمعه با تظاهرات بازگشت روبروست و مقاومت غزه به کرانه غربی و داخل بیت المقدس نیز سرایت کرده است. ائتلاف مرتجعین عرب نتوانسته است ملت مظلوم یمن را از پای درآورد و خطر اضمحلال ائتلاف امارات و سعودی را در معرض تهدید جدی قرار داده است. این ها نه تحلیل از روی حدس و گمانه زنی بلکه مشاهدات میدانی از اقدامات شتابزده جبهه ی مشترک غربی عبری عربی است که در این روزهای اخیر با عادی سازی روابط برخی دولتهای حاشیه خلیج فارس با رژیم صهیونیستی ، مانند بازدید نتانیاهو از عمان، تشکیل جلسه ی امنیتی در کویت و امارات با حضور وزیر دفاع امریکا به منظور تشکیل ناتوی عربی و راه افتادن موج اتهام زنی و بازداشت و اخراج دیپلماتهای ایرانی در کشورهای اروپایی با گزارشهای موساد به چشم می خورد.
سیزده آبان امسال حرکت ملت ایران توفنده تر ، مسؤولانه تر و منسجم ترخواهد بود و ملت ایران اراده ی خود را برای چندمین بار بر سیاست های امریکا و نظام سلطه دیکته خواهد کرد و برای چندمین نوبت افتخار ایران و افتضاح امریکا تکرار خواهد شد.
البته پیروزی در گرو اتکال بخداوند، شکیبایی و انسجام ملی میسور خواهد بود و جز این از ملت ایران انتظار نمی رود.

نظرات

مرگ امریکا فرا رسیده است! تلاشهای مذبوحانه شما را نترساند.

همه می دانند که امریکا شیطان است و رییس آن بی شرم شرور. هم پیمانان امریکا کودک کشند و قصاب
شاهد صبرا و شتیلا ، یمن و بحرین
جلادها بوش ، کلینتون ، ترامپ، مناخیم بگین ، موشه دایان ، نتانیاهو و بن سلمان

نظر دهید

Plain text

 • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
 • No HTML tags allowed.
 • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
 • Lines and paragraphs break automatically.
3 + 1 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.

آمار بازدید

 • بازدید کل:8,337,775
 • بازدیدکنندگان:383,625
 • تعداد محتوا:2,140
 • آدرس شما :3.227.235.216
 • از تاریخ :1392,01,20
 • تعداد بازدید:
  • امروز :1,263
  • دیروز:2,201