روز پاسدار و محکومیت اقدام امریکا در قرار دادن سپاه در فهرست سازمانهای تروریستی

بسم الله الرحمن الرحیم
روز سوم شعبان، سالروز ولادت بزرگ پاسدار اسلام، سید و سالار شهیدان و سرور آزادگان عالم حسین بن علی علیهماالسلام، فرخنده زاد روزی است که باید در این روز پاک ترین و زیباترین شادباش‌ها را به کسانی گفت که راه و رسم حسینی را زنده نگه داشته و هدف او را پیگیر شده اند.

حسین بن علی نوری در میان تاریکی روزگاران است که رهروان را مقصد نشان می دهد و همچون سفینه ای در میان موج و گرداب، راه به ساحل نجات می گشاید.
با آنکه ستاره ی عمر حسین در سال ۶۱ هجری به خون نشست اما شعاع آفتاب نهضت حسینی از بُرج و باروی مِلک و مُلک تا به عالم ملکوت گشوده است و درخشش این نور، رجعت ستارگان سرخ را به آسمان زندگی نوید می دهد که در جامه ای سبز و سپید از قلّه ی دفاع از حریم و حرم به معراج می روند و تک تک یاران را به آمادگاه انتظار فرا می خوانند تا برای آورد نهایی سلاح و صلاح فراهم آورند. سلاح او دعای مؤمنانه ای است که طلب ثارالله همراه با امام منصور از اهل بیت محمد صلی الله علیه و آله را آرزو می کند و صلاح منتظر، دستیابی به تقوایی است که بتواند با مصلح کل همگام شود و قسط و عدل را جهانی سازد.
آنهایی که با قسط و عدل مخالفند و آنهایی که در مسیر جنگ و ترور و قتل و غارت برای تجارت اسلحه گام بر می دارند ،مخالفان و معارضان صلح و امنیت بشریت هستند که حتی تاب شنیدن پیام عاشورایی را از رهروان حسینی ندارند.
پیام عاشورایی مگر چیزی به غیر از عدالتخواهی و ظلم ستیزی ،عزت مداری و ذلّت گریزی است!
آنهایی که سالها تازیانه بر دوش مظلومان زده و از آنها به عنوان بردگان بیگاری کشیده اند، آنهایی که صد ها سال منابع ملتهای محروم را به غارت و یغما برده اند، آنهایی که در تعیین سرنوشت ملت ها با کودتا و تجاوز دخالت کرده اند و بالاخره آنهایی با ریختن خون بی گناهان سفره های خود را رنگین کرده اند، آیا می پذیرند که بشریت به حقوق شایسته ی خود دست یابند و آن را استیفاء نمایند؟!
در حالی که اراده ی قدرت های استعمارگر غربی و نظام سلطه و استکبار جهانی بر این است که با جنگ و فقر تحمیلی و فرهنگ تحمیلی ریشه ها را بسوزاند و در زمین سوخته اجتماع و سیاست و فرهنگ دولت ها و ملت های مستقل را به اسارت بگیرد و یا آنها را به تمکین وادار نماید.
جمهوری اسلامی هژمونی قدرت نظام سلطه را بهم ریخته و در برابر اراده ی آنان مانع شده است. کارگردانان سناریوی غربی، بازیگرانی از جنس تکفیری ها و قارون های نفتی و مرتجعان را انتخاب کرده اند که به نیابت از آنها بجنگند و بکشند و کشته شوند و خود بهره بردار میدان شوند. “یریدون لیطفئوا نور الله بافواهم والله متمّ نوره و لو کره الکافرون“ اما دست خدایی بالاتر از دستهاست و آن دست از آستین مجاهدانی بیرون می آید که نامشان پاسدار و مدافع حرم است. سازمانش «سپاه» نام دارد و مقصدش رها سازی قبله ی اول مسلمانان و خاستگاه انبیاء ابراهیمی یعنی سرزمین قدس است. سرزمینی که آدم کشان حرفه ای در بیش از نیم قرن گذشته کاری جز قتل و غارت و تخریب و ترور و کودک کشی در کارنامه ی خود ندارد و تا به امروز حتی یک روز هم از کشتن و آسیب زدن و جنایت در منطقه ی اسلامی ،فلسطین و لبنان و سوریه و اردن و مصر و سرزمینهای دور دست بر نداشته است ، آن را اشغال کرده اند.
انقلاب اسلامی در کیان صهیونیستی زلزله ای ایجاد کرد که پس لرزه های آن امروز در شکل گیری مقاومت و جلوگیری از حرکت ارابه ی جنگی صهیونیست ها در سرزمین های اسلامی و تحمیل شکست در نبردهای جنوب لبنان و غزه و تلاش برای حفظ مواضع فعلی و خرید صلح بامعامله ی قرن با واسطه گری حاکمان تشنه ی قدرت و جدا از مردم عربی است.
سپاه پاسداران نماد مقاومت ،جهاد و پیروزی انقلاب اسلامی است، نماد آزادیبخشی سرزمین های اشغالی است، چه سرزمین های ملی که توسط صدام مزدور بعثی به اشغال در آمد و چه سرزمین های جبهه ی مقاومت در عراق و سوریه که با تجربه و مستشاری آنان آزاد گردید.
این همان چیزی است که امریکا را عصبانی کرده و رییس جمهور شرور و بیشرم امریکا را به فکر شیطنت تازه انداخته است. “مکروا و مکر الله و الله خیر الماکرین”
روز پاسدار را گرامی می داریم و با صدای بلند اعلام می کنیم ملت ایران یکپارچه پاسدارند و تروریست های کودک کش و غارتگر نمی توانند نام خود را بر ما نهند. ملت ایران با مدنیتی دیرپا و فرهنگی پیشرو و هویتی اسلامی جز کمال و تعالی انسانی، صلح وعدالت و سعادتمندی بشریت را تعقیب نمی کند، چیزی که بر خلاف منافع و مصالح ششلول بندهای گاوچران امریکایی است.

نظرات

دولت تروریستی امریکا که در صد سال اخیر بیشترین جنایت ها را در چهار گوشه ی دنیا مرتکب شده است حق ندارد نام خود را روی دیگران بگذارد!
برای نمونه به فهرست طولانی جنایت های امریکا فقط به ویتنام ،هیروشیما ،عراق ، افغانستان و زندانهای گوانتانامو و ابوغریب بنگرید.

اگر دفاع از میهن و امنیت ملت خود تروریسم است ما با افتخار مدافع کشور و مردم خویشیم !

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
9 + 4 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.