محکومیت حمله ی تروریستی به مسلمانان نمازگزار در نیوزیلند

باسمه تعالی
وَ مَن قُتلَ مظلوماً فقد جَعَلنا لِوَلیّهِ سُلطاناً «اسراء۳۳»
جمعه ی تاریک نیوزیلند، بر حجم ورق های خشونت آمیز در دفتر سیاه اسلام هراسان غربی و حامیان تروریسم نژاد پرست افزود.

حمله ی تروریستی علیه مسلمانان و نمازگزاران جمعه در دو مسجد “نور“ و “لینوود” در نیوزیلند ریشه در سیاستهای دوگانه و رفتارهای مزوّرانه ی غربی به ویژه سیاستمداران آنان در اشاعه ی تفکر اسلام هراسی و ترویج افراط گرایی دارد.
مقابله با اسلام و مسلمانان روزی با قران سوزی کشیش امریکایی و روزی با آتش زدن مساجد در اروپا و امروز با به خاک و خون کشیدن نمازگزاران در مسجد همراه با اظهار شادمانی و قدرت از جنایتخویش و تهدید مسلمانان در سرزمین های خود، نمادهای تفکر منحط اسلام هراسی و ستیزه جویی با مسلمانان است.
“ یُریدونَ لِیطْفِئوا نوراللهِ بافواههم واللهُ مُتمُّ نورِهِ وَ لَوْ کَرِهَ الکافرونَ “«صف/۸»
آرزوی آنان برای خاموش کردن نور الهی هرگز به فرجام نخواهد رسید و خداوند نور خود را علیرغم میل اسلام ستیزان در گستره ی زمین خواهد گستراند.
ضمن محکوم کردن شدید این جنایت شنیع ، اعلام می داریم حمله به انسانهای بی گناه که در حال عبادت بودند، خشم و نفرت ما نسبت به این جنایت غیرانسانی را برانگیخته و ما را مصمم می سازد برای تمام کسانی که در این جنایت ظالمانه دست داشته‌اند، خواستار مجازات هر چه سریعتر باشیم.
یقیناًاین اقدام تروریستی بر حجم پرونده ی سیاه دولت های غربی در مقابله با اسلام و مسلمانان می افزاید و رفتارهای دوگانه ی آنان در مقابله باتروریسم را به چالش می کشاند. رفتار شائبه انگیزی که حتی بنگاه سخن پراکنی BBC از شناسایی این جنایت هولناک به عنوان یک اقدام تروریستی سر باز می زند!
البته انتظار می رود مجامع بین المللی همچون سازمان ملل،نهادهای حقوق بشری به ویژه دولت های اسلامی و سازمان کنفرانس اسلامی این جنایت وحشتناک را محکوم نمایند و با توجه به تهدید علنی شهروندان ترکیه در شهر استانبول و اهانت به آنان از سوی مرتکبان این جنایت تروریستی، اقدامات پیشگیرانه ی لازم را انجام دهند و گرنه امپراطور رسانه ای غرب به ویژه BBC مسؤول عواقب این نوع جنایت های زشت خواهند بود.
باردیگر همراه با محکوم کردن این جنایت،شهادت نمازگزاران جمعه را به جامعه ی مسلمانان استرالیا و نیوزیلند و خانواده ی آنان تسلیت می گوییم. از درگاه خداوند علو درجه برای شهدای مظلوم، صبر و اجر برای بازماندگان و شفای عاجل برای مجروحان و مصدومان حادثه مسألت می نمائیم.
و سیعلم الّذین ظلموا ایّ منقلبٍ ینقلبون
محی الدین بهرام محمدیان
۲۴/اسفند/۱۳۹۷

نظرات

استاندارد های دوگانه ی غربی ها در برابر حقوق بشر پرده تزویر و دروغ را از چهره آنان می اندازد .بی بی سی حتی حاضرنیست این اقدام بیشرمانه را تروریسم بنامد.
مسلمانان بخود آیید!

سلبریتی های نازک و نارنجی کجا مانده اند؟!اونایی که از رنج سگ و گربه بهم می پیچند و در فقدان ملوسک و عروسکشان آه و ناله سر می دهند ! هنوز در پشت ترافیک قرطی گریشون متوقفند؟ یا فعلا مصلحت سردمدارانشون اقتضا نمی کند که این همه چیز فهم ها افاضه کنند؟!!

من تسلیت میگم این حادثه دردناک را به خانواده های شهدای نماز جمعه مساجد نیوزیلند را و خواهش میکنم وزارت خارجه پیگیر این جنایت بزرگ باشد

از شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی انتظار می رود تظاهرات اعتراضی و ضد آپارتاید را سازماندهی کند تا اعتراض مردم ایران به گوش مظلومان. و محرومان و سردمدارن استکبار برسد. مظلومان دلگرم و مستکبران محکوم شوند.

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
6 + 9 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.