محکومیت اقدام تروریستی در شرق کشور

بسم الله الرحمن الرحیم
دشمن همیشه در کمین است تا از ملت بزرگ ایران که او را در رسیدن به آرزوهایش ناکام گذاشته است انتقام بگیرد. اقدام کینه توزانه و تروریستی مزدوران بیگانه در به شهادت رساندن مرزداران و سنگرنشینان سرحدات شرق کشور پاسخ از سر غیض و حقد به حضور گسترده و پرنشاط و معنادار ملت ایران در راهپیمایی بیست و‌دوم بهمن ماه در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است که همزمان با برگزاری کنفرانس امریکایی ورشو اتفاق افتاد.
یقیناً در تقاص خون شهدای این اقدام ضد انسانی دست انتقام الهی مسیر موشکها را به سمتی هدایت خواهد کرد که دشمنان ملت ایران همچون نتانیاهو و وابستگان امریکایی آن را نشان می دهند.
اظهار نظر نخست وزیر رژیم صهیونیستی بعد از شرکت در کنفرانس ورشو می تواند از پشت پرده ی چنین اقدام ننگینی پرده بردارد،نتانیاهو اظهار می کند:«هم اینک از یک نشست عالی با وزیر خارجه عمان بیرون آمده‌ام. ما درباره اتخاذ گام‌های بیشتر با هم و همراه با کشورهای منطقه جهت پیشبرد منافع عمومی رایزنی کردیم.»
منابع خبری دیگر بخش دیگری از نقشه ی مثلث ضد ایرانی ِعبری عربی و امریکایی را چنین باز گو می کنند:روزنامه «جروزالم پست» نیز در مطلبی بخش دیگری از سخنان نتانیاهو بعد از حضور در ورشو و دیدار عصر چهارشنبه وی با وزیر خارجه عمان را پوشش داد.
نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس در ورشو گفت: «در اینجا قصد حضور در نشستی ضد ایرانی با شرکت وزرای خارجه و نمایندگان ۶۰ کشور جهان را داریم.»
نتانیاهو مدعی شد مسئله مهم درباره این نشست این است که در آنجا نمایندگان کشورهای عربی برای پیشبرد هدف مشترک جنگ با ایران، با اسرائیل دیدار می‌کنند.
هم زمانی چنین اقدام تروریستی با کنفرانس ورشو بعد از حرکت دشمن شکن ملت ایران در راهپیمایی بیست و دوم بهمن پرده از هماهنگی عناصر مزدور داخلی با اربابان خارجی دارد و پیام آن برای شرکت کنندگان مردد در کنفرانس است که عناصر ضد نظام جمهوری اسلامی هنوز نفس می کشند!
مردم ایران یقیناً پاسخ متناسب با شرارت دشمن را در فرصت مقتضی و در جای مناسب خواهد داد . اما لازم است ضمن محکوم کردن این جنایت شنیع، برای مقابله با جنایتکاران وابسته به ارتجاع عربی ،صهیونیستی و امریکایی چند نکته را یاد آور شویم:
اولاً: لازم است وجوه و رؤسای طوایف و اقوام به صراحت این اقدام تروریستی را محکوم و نسبت به رفتار مرتکبین این جنایت و پشتیبانان آنان از دولتهای وابسته ی منطقه اعلام برائت و بیزاری بجویند.یقیناً هوشیاری طبقات مختلف از مردم سیستان و بلوچستان تمام توطئه ها و فریبکاری ها ی کوردلان را ناکام خواهد گذاشت.
ثانیاً: مردم انتظار دارند نیروهای نظامی و امنیتی با حوصله و صبر انقلابی ریشه های ارتزاق و حمایت تروریست ها را شناسایی و آنها را با خشم انقلابی مجازات نمایند .همچنانکه انتظار می رود نهاد دیپلماسی کشور تذکر و هشدار جدی را به دولت های در خدمت تروریسم بدهند و آنها را نسبت به عواقب کارشان تنبه دهند.
ثالثاً: در پایان با آرزوی شفای عاجل مصدومان و مجروحان این حادثه ، علو درجات ومرتبت شهیدان و صبر و اجر برای بازماندگان مسألت نموده و عزت و سربلندی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی اعم از ارتش دلاور ، پاسداران و بسیجیان جان برکف و نیروی انتظامی فداکار را در دوام خدمت به ایران و اسلام آرزومندیم.
۲۵/بهمن /۱۳۹۷
محی الدین محمدیان

نظرات

وزارت اطلاعات در شیوه ی مبارزه ی خود با تروریسم تجدید نظر کند! باید سرویس های جاسوسی کشورهای پشتیبان تروریسم با عملیات ضد جاسوسی ایران مواجه شوند!

آقای مشاور بداند شما انتقام نمی گیرید ، دست خداوندی انتقام می گیرد ! ان الله عزیز ذو انتقام

منظورتان آشنای نا آشنا که نیست!

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
8 + 0 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.