«تردید نکنید، رژیم سعودی یک رژیم کودک کش حرفه ای است!»

بسم الله الرحمن الرحیم
«تردید نکنید، رژیم سعودی یک رژیم کودک کش حرفه ای است.»
شنیدن خبر به شهادت رسیدن بیش از ۵۰ دانش آموز یمنی و زخمی شدن حداقل ۷۷ نفر از آنها در حمله ی جنگده های ائتلاف سعودی و امارات به اتوبوس حامل دانش آموزان در منطقه ی ضحیان استان صعده موجی از تأسف و تأثر و ابراز انزجار را در میان مردم منطقه و نهادهای مستقل جهانی ایجاد کرده است.

رژیم سعودی و دولتهای هم پیمانش در حالی که نتوانسته اند در بندر الحدیده به مقاصد و اهداف خود دست پیدا کنند، می خواهند ناکامی خود را با بمباران مناطق مسکونی و خاک و خون کشاندن شهروندان عادی جبران کنند.
شگفت اینکه با وجود انتشار تصاویر کشته و زخمی شدن ده‌ها کودک در این حمله، ائتلاف سعودی از این اقدام دفاع کرده و آن را قانونی خوانده است. سرهنگ «ترکی المالکی»، سخنگوی این ائتلاف پنجشنبه بعد از حملات جنگنده‌های سعودی به شمال یمن، گفت که این حمله «اقدامی نظامی و مشروع» بوده است.
به نوشته روزنامه ی سعودی «عکاظ»، المالکی همچنین گفت که حمله ی امروز ائتلاف سعودی به غیر نظامیان و دانش آموزان یمنی براساس قوانین بین‌المللی حقوق بشر صورت گرفت.
این توجیهات نشان می دهد رژیم سعودی با تکرار این جنایات از قباحت و زشتی آن شرم ندارد و به صورت حرفه ای دست به کشتار کودکان و زنان و تخریب بازار و مدرسه و بیمارستان و مراکز جمعیتی می زند و در کودک کشی و جنایت جنگی با رژیم صهیونیستی ،مسابقه می دهد.
یقیناً در این جنایات پشتیبانان رژیم های سعودی و صهیونیستی که هر روز آنها را به انواع تسلیحات مسلح و تجهیز می کنند، شریک هستند. نظام استکباری امریکا و همدستان غربی اش پیش از هر محکمه ای محکوم افکار عمومی و منفور جهانیان هستند و انتقام این جنایت ها از آنها ستانده خواهد شد. والله عزیز ٌ ذوانتقام

نظرات

این مظلومیت دل عالم و آدم را می سوزاند. خداوند ریشه ظلم و جنایت همه ظالمان مخصوصا امریکا را بسوزاند.

مواجهه با جنایاتی که دولت سعودی مرتکب می شود آزمون سخت سازمانهای بین المللی و حقوق بشری است! آیا آنها مظلومیت مردم بی پناه یمن را خواهند دید یا اینکه دلار های نفتی سعودی چشم و کوش و زبان آنها را خواهد بست؟!!!

چه تردیدی؟! یقین داریم که دولت سعودی و محمدبن سلمان یک جنایتکار تمام عیارند. به هیچکس حتی به نزدیکانش نیز رحم نمی کند و آدم سنگدل بی مروت است.

رژیم حاکم بر حجاز خادم کفار و خائن به مسلمین و تباه کننده عرض و ناموس امت اسلامی است. دولت سعودی نه از اسلام بویی برده و نه از عربیت رگ و ریشه ای در آن مانده است.

ننگ کودک کشی تا قیامت بر دامن سعودی ها و صهیونیستها باقی می ماند نه با آب زمزم نه با غسل تعمید نه با دیوار ندبه پاک نمی شود !

رژیم سعودی مبدأ و منشأ بسیاری از دشمنی هاست، باید مسلمانا متوجه این موضوع باشند و سازمان ملل باید دولت سعودی را به جرم جنایت جنگی به دادکاه لاهه معرفی کند تا سران این کشور مخصوصا ولیعهد جنایت پیشه آن محاکمه شود.

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
3 + 8 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.