محکومیت جنایات نظامیان نیجریایی و حمایت از شیخ ابراهیم زکزاکی

بسم الله الرحمن الرحیم
"وَ ما نٓقٓموا مِنْهُمْ إِلَّا اَنْ یُؤمِنوا بِالله الْعَزیزِ الْحَمیدِ"

انتشار اخبار هجوم مکرر نظامیان نیجریه به شیعیان مظلوم و بی پناه آن کشور، نشان از آن دارد که حکومت نیجریه مجری یک برنامه ی از پیش تدارک شده در جهت تسویه ی مذهبی و نسل کشی شیعیان می باشد.
آنچه در شنبه ی گذشته با هجوم نظامیان نیجریایی به حسینیه ی بقیةالله و منزل شیخ ابراهیم زکزاکی در شهر زاریا اتفاق افتاد و منجر به زخمی شدن و شهادت نزدیک پانصد نفر از شیعیان و شهادت آخرین پسر و همسر شیخ ابراهیم زکزاکی و مجروحیت و دستگیری وی گردید، چیزی جز انتقام گیری هدفمند و مقابله با جریان اسلام ناب محمدی در غرب افریقا نیست.
امروز در افریقا به ویژه نیجریه، اسلام امریکایی، وهابی و جریان صهیونیستی، سعودی به شدت از گسترش اسلام ناب و نفوذ گفتمان انقلاب اسلامی عصبانی و نگران هستند و با حمایت از جریانهای خشونت گرا و تروریستی همانند بوکو حرام که پیوستگی خود را به داعش اعلام کرده است، می خواهند اسلام ضدفساد و استبداد و استعمار و مدافع آزادی محرومان و مستضعفان را در انزوا قرار دهند و شاید بعید نباشد که جریان ضد اسلام ناب با ترور و شهادت رساندن پی در پی و تدریجی نزدیکان شیخ ابراهیم زکزاکی همانند سه پسر او در سال گذشته در حمله به تظاهرات روز قدس و شهادتِ آخرین پسر، همسر و معاون وی در کشتار اخیر، برای این باشد که ضمن تهدید و اشاعه ی وحشت در بین پیروان شیخ و شهادت او، دیگر کسی از نزدیکان او نباشد تا راه و پیام و دعوت او را ادامه دهد.
ما ضمن محکوم کردن این اقدامات شنیع و جنایتکارانه از سوی حکومت و نظامیان نیجریه، خواستار توقف این جنایتها و رعایت موازین انسانی و حقوق بشری هستیم و از سازمانها و نهادهای بین المللی و بشر دوستانه انتظار می رود سیاست یک بام و دو هوا و معیارهای دوگانه را کنار گذاشته و ضمن محکوم کردن این جنایت و برگزاری دادگاه صالح بین المللی، مجرمان این فاجعه را به پای میز محاکمه بکشانند، مگر اینکه این سازمانها و مجامع معتقد باشند خون کشته شدگان حادثه ی تروریستی پاریس با ارزش تر و قیمتی تر از کشته شدگان شیعه ی نیجریایی است.
ما از این همه جرم و جنایت، شکایت به خداوند قادر و متعال می بریم و عرضه می داریم :" اللهم انّا نشکوا إلیک فقد نبینا صلواتُک علیه و آله و غیبة ولیّنا و کثرة عدوّنا و قلّة عددنا و شدّة الفتن بنا..."

بیست و پنجم آذر ماه هزار و سیصد و نود و چهار
محی الدین بهرام محمدیان

نظرات

این جنایتها بر علیه شیعه نشان میدهد شیعه زنده است و فریاد حسین را در طول اعصار انتشار می دهد ، نگران نباشید خداوند در کمین ستمکاران است و صبح پیروزی نزدیک

وهابیت یک تفکر ساختگی و جعلی در میان امت اسلامی است که با حمایت و طراحی استعمار رشد نموده است ولی باجنایتهایی که مرتکب شده و می شود بزودی زود رسوای عام خواهد شد.

کجایند طرفداران حقوق بشر ،؟ آنانکه برای کشتگان پاریس خودشان را تکه پاره می کردند امروز از آنها خبری نیست.! شاید به تبعیض نژادی معتقدند؟

دولت نیجریه باید محاکمه شود ،برای این دولت جان مسلمانان ارزش ندارد ،و در کشتن و کشته شدن مسلمانان با دولت سعودی همسو هستند و سکوت آنها در قبال جان باختگان حجاج نیجریایی در منا می تواند علامات همین همسویی باشد.

صدای امام خمینی در عالم پژواک انداخته است و دنیای اسلام فریاد حق طلبانه ی امام را فراموش نخواهد کرد و در ادامه این راه با رهبری ولی فقیه اسلام ناب ر ا به دنیا خواهد شناساند هرچند دشمنان نپسندند

با پیام تبریک و حمایت شاه سلمان سعودی به رییس جمهور نیجریه به عنوان مقابله با تروریسم ،دم خروس سعودی دراین فاجعه آشکار شد. خداوند شر دولت سعودی صهیونیستی را بخودشان برگرداند.

حیف که با بعضی ها جهان چند میلیارد جمعیت دارد! مخصوصا برخی از خود باختگان وطنی که برای هر چشم آبی ،زرد مو ابراز تاسف می کنند اما دریغ از یک همدردی!

ما که خیلی ناراحت شدیم برای مظلومیت این شیعیان، بخصوص شیخ زکزاکی که چهار فرزند شهید داده. خدایا کِی زمین را از شر ظالمان پاک می کنی

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
1 + 2 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.