دولت بحرین و پشتیبانان غربی و عربی آن باید محاکمه شوند

نور خبر: آیة الله دکتر محی الدین محمدیان در دیدار با جمعی از زائران امام رضا علیه السلام که میهمان مجتمع اسلامی نور بودند، ضمن خوش آمد گویی به آنان اعلام کرد: ما هر روز اخبار کشور شما و مقاومت مردم بحرین را در دفاع از حقوق ملی خویش و حمایت از آیةالله شیخ عیسی قاسم دامت برکاته تعقیب می کنیم و برای پیروزی شما و رهایی همه ی امت اسلامی از ظلم و ستم نظام استکباری و مزدوران منطقه ای آنها دعا می کنیم.
آیةالله محمدیان اضافه کرد امروز آنچه در بحرین و یمن وبرخی مناطق اسلامی اتفاق می افتد، جنایت جنگی و جنایت علیه حقوق بشر است و باید سران و دولتهای حاکم بر این کشورها و پشتیبانان عربی و غربی آنان همانند دولت سعودی و امریکا و انگلستان محاکمه شوند.
محمدیان از زائران حرم رضوی درخواست دعای خیر در حق همه ی مسلمانان به ویژه مردم مقاوم بحرین و یمن و فلسطین و عراق و سوریه کرد و افزود، اینجانب به حال شما در دفاع از اسلام و روحانیت و حقوق ملی خودتان غبطه می خورم. دفاع از شخصیت علمی و روحانی مصلح و مقاوم آیةالله عیسی قاسم یک اقدام شرافتمندانه و انسانی و اسلامی است و اگر ما هم دسترسی داشتیم در دفاع از حریم مرجعیت و رهبری دینی بحرین با شما همراهی کرده و تحصن می نمودیم.
در این دیدار آقای محمود رئوف بحرانی ضمن ارائه ی گزارش از وضعیت قیام مردم بحرین از همبستگی مردم ایران و رهبری و دولت جمهوری اسلامی در حمایت از حقوق مردم بحرین تشکر و قدردانی کردند.

منبع خبر:

تاریخ خبر: 
جمعه, 6 اسفند, 1395

نظرات

دولت بی وفا و بی معرفت ترکیه نیز شریک جرم است و باید آقای اردوغان چند ماه پیش را از یاد نبرد ! و بداند که خیانت در حق همسایگان او را ازخشم مردم منطقه امان نخواهد داد.

آل خلیفه باید بداند شیخ عیسی قاسم و شیخ علی سلمان نور چشم مسلمانان و خار چشم آنان و آل سعود و دولت بریتانیا هستند.

ان الشیخ عیسی قاسم یمثل الصبر والصمود ولاشک لنا ، فان هذا الصبر سوف یؤدی الی النصر ونحن ندعمه وندعم الشعب البحرینی ونقول لهم بان النصر قریب

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
4 + 7 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.