یمنی ها در مظلومیت تمام قتل عام می شوند!

امام مسجد نوردر جمع نمازگزاران و حلقۀ دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی اظهار کرد: جنایات آل سعود در یمن بیش از حد تصور دهشتناک و دلخراش است، دولت حاکم بر حجاز با دلارهای نفتی و خاصه خرجی هایش ها بر جنایت های خود سرپوش می گذارد و پژواک ناله و ضجّۀ کودکان یمنی به گوشها نمی‌رسد.

وی ادامه داد: امروز نقل و نشر این جنایت ها در رسانه های جمعی و شبکه های اطلاعاتی از ضرورتهای حتمی است. چشم پوشیدن بر این جنایتها و رهاسازی ملت پایدار یمن در برابر انبوه دشمن که با تمام امکانات و سلاحهای مدرن به میدان آمده است، شرکت در جنایات واقع شده است.
استادمحمدیان از تمام مسلمانان به ویژه مردم ایران درخواست کرد با حضور در برابر سازمان های بین المللی و تشکیل کمپین حمایت از کودکان آسیب دیده ی از آنان حمایت کنند.

تاریخ خبر: 
سه شنبه, 21 فروردين, 1397

نظرات

قیمت آزادیخواهی و حقوق بشر در نظام های لیبرال به اندازه یک معامله ی کلان تسلیحاتی و یا یک رشوه ی میلیون دلاری برای سیاستمداران است تا هیچ ناله ای رانشنوند و یا کودک کشی و بمباران زنان و کودکان و بزمارستان و مناطق مسکونی را نبینندو خناق بگیرند و هیچ حرفی نزنند!!!!

وقتی سازمان ملل نام دولت سعودی را علیرغم این همه جنایت از فهرست ناقضان حقوق بشر حذف می کند از دولتها دیگر چه انتظاری دارید؟!

دنیا دنیای جنایتکارانی مانند ترامپ و نتانیاهو و مزدورانی همچون شاهزاده ی سعودی است ادوکلن میزنند ولی لز سرتاپای وجودشان بوی خون میاید.

منطق نظام سکولار غربی منطق زور و پول است پس زنده باد تروریسم ، زنده باد دولتهای کودک کش!

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
1 + 7 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.