کشف توطئه و طرح کودتای علی عبدالله صالح در یمن از امدادهای غیبی خداوند بود

محمدیان: سعودی ها در ادامه ی جنایت خود در یمن با همدستی اماراتی ها و پشتیبانی صهیونیستها درصدد کودتا توسط رییس جمهور و دیکتاتور سابق یمن و ایجاد شکاف در بین اقوام و قبایل مختلف یمن با همدیگر بویژه با حوثی ها بودند که با الطاف خداوندی این توطئه کشف و خنثی شد.

محمدیان با تأکید بر مقاومت و پایداری و استقامت در دعوت اسلامی اظهار کرد: با توجه به آیه ی شریفه ی "فاستقم کما امرت و من تاب معک" علاوه بر پیامبر اسلام، ما نیز به عنوان امت اسلامی و همراهان پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله مأمور به استقامت و مقاومت هستیم .
امام مسجد نور اضافه کرد؛ جشن ولادت پیامبر باید تبدیل به جشن ولادت اسلامی با درس آموزی از آن بزرگوار و استقامت بر منهج و روش ایشان باشد. رسول اکرم و یاران ایشان با هم مهربان و بخشنده و در مقابله با دشمنان نفوذ ناپذیر و استوار بودند. امروز درد بی درمان مسلمانان تفرقه و اختلاف با یکدیگر و سازش با دشمنان است. نمونه ی آن اقدامات دولتهای مرتجع منطقه در اختلاف افکنی و فتنه در بلاد اسلامی، مقابله با ملتهای خود و سازش و همراهی با نظام غاصب صهیونیستی است.
دکتر محمدیان اضافه کرد: این پول هایی که دولت های بی ریشه و بی هویت حاشیه ی خلیج فارس و رژیم حاکم بر حجاز در توطئه گری و راه اندازی گروه های تکفیری و تروریستی همانند داعش هزینه کردند، اگر در حمایت از مردم فلسطین خرج می کردند، امروز فلسطین آزاد بود و دولت شرور و شیطانی مانند امریکا با تعیین بیت المقدس به عنوان پایتخت نظام صهیونیستی قلدر مآبی نمی کرد.
استاد محمدیان در ادامه گفت: همین سعودی ها با پشتیبانی صهیونیستها و حمایت اماراتی دست به توطئه ای زده بودند که خداوند آنها را رسوا کرد و انصارالله یمن را با امداد غیبی خود نصرت بخشید. آنها با آموزش نیروهای وابسته به علی عبدالله صالح در امارات و اجیر کردن مزدورانی درصدد کودتا و ایجاد انشقاق در صفوف مبارزان و ارتش یمن و انصارالله برآمده بودند. به فضل خداوند با درایت و هشیاری انصار الله و مردم و رهبر مقاومت یمن، سیدعبدالملک بدرالدین الحوثی توطئه در نطفه خفه شد و گرنه یک فاجعه دیگر بر ملت مظلوم یمن تحمیل می شد.
امام مسجد نور افزود: در همه ی این فتنه ها امریکا و رژیم صهیونیستی و دولتهای مرتجع به ویژه دولت سعودی دست دارند . باید این توطئه ها با حضور مردم کشورمان و مسلمانان جهان محکوم شود.

منبع خبر:

تاریخ خبر: 
پنجشنبه, 16 آذر, 1396

نظرات

انصافا امام خمینی جوهر کلام را فرموده اند امریکا شیطان بزرگ است ،هرجا توطئه و فتنه است امریکا حضور دارد.

دیکتاتور ها و خائن ها ذلیلانه می میرند
عبرت تاریخ

اماراتی ها عبدالله صالح را اغوا کردند و او را در تله خیانت گرفتار کردند

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
14 + 4 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.