برای سلامت آیةالله شیخ عیسی قاسم دعا می کنیم

بسم الله الرحمن الرحیم
دولت جائر بحرین با پشتیبانی انگلیس و دخالت مستقیم حکومت سعودی، مطالبات مردم بحرین و درخواست های مدنی آنان را سرکوب و جواب مصلحان اجتماعی و منتقدان را با حبس و زندان و شکنجه می دهد. بسیاری از شخصیتهای علمی، سیاسی و علمای دینی به بهانه های مختلف دستگیر و بدون هیچ محاکمه و دفاعیه ای در زندان به سر می برند، شگفت انگیز اینکه برخی از محبوسین بعد از اتمام دوره ی زندان و یا در اثنای تحمل حبس مجددا محکوم و مدت تحمل حبس و مجازات تشدید می شود.
دولت بحرین برخلاف تمام قوانین ملی و بین المللی، از شهروندان خود سلب تابعیت می کند و یا آنها را بر خلاف اصول اولیه ی انسانی با روش های قرون وسطایی مجبور به اقامت در خارج و یا اخراج و تبعید از کشور خود می کند.
در این بین شخصیت برجسته ی دینی و رهبر معنوی و سیاسی مردم بحرین، آیت الله شیخ عیسی قاسم، متحمل شکنجه های روحی و جسمی و زندانی ی خانگی شدند که حتی از دسترسی به دارو و درمان و پزشک محروم شدند و نهایتا بعد از یک سال و نیم و ابتلاء به بیماری و وخامت حال ایشان با فشار افکار عمومی و جهانی به بیمارستان منتقل شدند.
دولت بحرین علیرغم ادعای سلامت و رضایت بخش بودن حال آیةالله شیخ عیسی قاسم و ارائه ی گزارش دروغین از مطلوب بودن وضع جسمانی ایشان، امروز خبر از عمل جراحی ایشان می دهند.
ما ضمن آرزوی شفای عاجل و بهبود کامل معظمٌ له، دولت بحرین را مسؤؤل سلامت ایشان می دانیم و اعمال محدودیت های غیر قانونی و غیر انسانی در فرایند درمان و معالجه و دسترسی به پزشکان متخصص و مراکز درمانی تخصصی را محکوم نموده و خواستار رفع محاصره از منطقه ی الدراز و رفع حصر از بیت مرجعیت و دسترسی مردم به ایشان هستیم.
از درگاه خداوندی برای سلامت و شفای آیةالله شیخ عیسی قاسم مُدّ ظلٰه العالی دعا کرده و نصرت مسلمانان و رفع گرفتاری از همه ی مظلومان و محرومان را مسألت می نمائیم. انّه سمیع الدّعا
محی الدین محمدیان
شانزدهم آذر ١٣٩٦

نظرات

السلام علیکم
از حمایت و تأیید شما از ملت بحرین و عالم دین سماحة الایة شیخ عیسی قاسم تشکر می کنیم. شکرا من مساعیکم الجمیلة

سلام خداوند شیخ را از بلایا محفوظ دارد و بر عزتش بیافزاید ولی از دولت دست نشانده و بی هویت بحرین چه انتظاری دارید؟

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
1 + 0 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.