دولت حاکم بر حجاز، رژیمی جنایت‌پیشه همانند رژیم غاصب صهیونیستی است

نور خبر اعلام کرد: استاد محمدیان تبریزی امام مسجد و مجتمع اسلامی نور ضمن بزرگداشت خاطره ی شهدای فاجعه ی منا اظهار کرد: دولت حاکم بر حجاز، رژیمی جنایت پیشه و کودک کش همانند رژیم صهیونیستی است و امروز کعبه قبله ی مسلمین همانند قدس قبله ی اول در اشغال است. لازم است مسلمانان از غفلت بیرون بیایند و عزت و آبروی هتک شده ی خود را با مقابله با دولت سعودی و نظام صهیونیستی بازسازی کنند.
امام مسجد نور، فریضه ی حج را مایه ی عزت و شوکت مسلمین دانست و بر بهره گیری از ظرفیت مراسم حج و سایر اجتماعات عبادی سیاسی همانند نماز عیدین و جمعه و جماعات تاکید نمود.
محی الدین محمدیان تبریزی با اشاره به شهادت حضرت امام باقر علیه السلام، با نقل روایتی از آن امام همام اظهار کرد: حق گویی و اداء امانت و صدق حدیث از سفارشات امام باقر علیه السلام است. وی تاکید کرد؛ سلامت اجتماعی و صلاح عمومی با حق گویی و حق خواهی و مراقبت عمومی از حقوق فردی و اجتماعی تضمین می شود و التزام به اداء امانت اعتماد فردی ،جمعی و حتی اعتماد ملی را گسترش می دهد. وی یاد آور شد امانت داری تنها بازپس دادن یک امانت مادی و حفظ یک کالای گران قیمت نیست، امروز مسؤولیت های اجتماعی و عناوین، پست و منصب اعم از کشوری و لشکری و هر اختیاری که به حکم قانون به ما سپرده شده است امانت است . باید با مردم صادق بود، دروغ گفتن به دوست و رفیق و فامیل و فرزند و همسر بد است ولی بدتر از همه دروغی است که شخص به یک ملت بگوید و یا گزارش دروغ و خلاف واقع به تاریخ بدهد و نسلها را فریب دهد.
محمدیان اظهار داشت دروغ به امام مسلمین، پیامبر و خداوند، ظالمانه ترین کاری است که بشر به آن مرتکب می شود. نمونه ی این رفتارهای ظالمانه ماجرای غدیر است، ماجرای جمل و صفین است، ماجرای کربلا است و همین گرفتاری ها و نکبتهایی است که امروز به دلیل رفتارهای خائنانه سران کشورهای اسلامی نسبت به امانت مسلمین کرده اند و دروغها و فریبکاریهایست که در حق ملتهای خود مرتکب شده اند، گرفتار شده اند.
امام مسجد نور در پایان با ذکر مصائب اهل بیت علیهم السلام برای رفع گرفتاری از امت اسلامی و عزت و سربلندی اسلام و مسلمین دعا کردند.

منبع خبر:

تاریخ خبر: 
پنجشنبه, 18 شهريور, 1395

نظرات

دولت سعودی در آدم کشی و مسلمان کشی از رژیم صهیونیستی پیشی گرفته و گوی سبقت ربوده است صهیونیستها با نام غیرمسلمان نژاد پرست جنایت می کنند ولی سعودی ها با ادعای مسلمانی و خادم الحرمین بودن جنایت می کنند .
ای ننگ بر آل سعود

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
9 + 2 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.