شیطنت، شرارت و بیشرمی اضلاع مثلث وجودی حاکمیت امریکاست

بسم الله الرحمن الرحیم
شیطنت، شرارت و بیشرمی اضلاع مثلث وجودی حاکمیت امریکاست. حداقل بعد از جنگ جهانی دوم، امریکا بیش از یکصد بحران و جنایت جهانی را تحمیل ملتها کرده است. از بمباران اتمی هیروشیما و ناکازاکی و جنگ ویتنام گرفته تا مداخلات تروریستی و براندازانه در امریکای لاتین و کوبا و بر آنها بیفزایید جنایات امریکا در افریقا و آسیا به ویژه در غرب آسیا و منطقه ی موسوم به خاورمیانه، همچون کودتای ۲۸ مرداد، پشتیبانی از جنایات رژیم صهیونیستی، تحمیل پیمان کمپ دیوید، ایجاد جنگ داخلی در لبنان و بالاخره شیطنت ها و شرارتهای امریکا در منطقه ی اسلامی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران است که جنایتها و خیانتها و دخالتهای بیشرمانه ی رژیم امریکا ابعاد گسترده ای پیدا کرده است و قریب به اتفاق تمام وقایع جنایت بار و کودتاهای طراحی شده علیه انقلاب اسلامی، تحمیل جنگ ۸ساله به ایران، ناامن سازی داخلی کشورهای منطقه برای تأمین امنیت رژیم صهیونیستی همانند تحمیل تجزیه به سودان، دمیدن بر اختلافات ارضی و مرزی بین مصر و سودان، مصر و عربستان، عربستان و قطر، راه انداختن جنگ خلیج فارس، جنگ نفت، جنگهای نیابتی در یمن، سوریه، عراق، لیبی و راه انداختن گروه های تروریستی فراملیتی همچون داعش، النصرة، القاعده، تداوم ناامنی و جنگ در افغانستان و پشتیبانی از گروه های تروریستی همانند طالبان در پاکستان و افغانستان و موارد دیگری از فهرست طولانی و سیاهه ی بلند و بالا از شیطنت و شرارت های امریکاست.
اما آنچه در این بین چِندش آور وخجالت آور است، بیشرمی امریکا با این همه جنایت و خیانت در بزک کردن صورت زشت خود است.
فکر نمی کنم امروز در دنیا بیشرم تر از دولت امریکا جود داشته باشد که با سابقه ی دیرینه از جنایت و خیانت و دخالت در امور ملتهای دنیا، ادعای دموکراسی، آزادی، حقوق بشر و حمایت از حقوق و آزادی های مدنی داشته باشد.
چه کسی باور می کند که دولت امریکا شریک جنایت سعودی ها و صهیونیستها در کودک کشی ها و تخریب زیر ساختهای یمن و ویرانی افغانستان و حبس و حصر مطالبه گران آزادی و حقوق شهروندی در بحرین نیست؟!! در حالی که همین دولت بیشرم علیه ملتهای مستقل و حکومتهای مردمی تحریم و تهدید و حتی مداخله ی نظامی را تحمیل می کند و با زور و فشار و با بهره گیری از ابزار سازمان های بین المللی اراده ی خود را تحمیل می کند.
آیا امروز شرورتر و بیشرم تر از رییس حکومت امریکا کسی را سراغ دارید که تولید خشونت و خشم کند و در همان حال ادعای صلح و مقابله با تروریسم کند؟!
امروز بر هیچکس پوشیده نیست تروریستها با سلاحهای امریکایی پشتیبانی و با بالگردهای امریکایی ترابری و جابجا می شوند.
حکومت امریکا هم پیمان دولتهای ارتجاعی منطقه است که حتی یک همه پرسی وانتخابات را به خود ندیده اند. در حالی که در جمهوری اسلامی در نزدیک به چهار دهه بیش از سی انتخابات و همه پرسی را تجربه کرده است، کشوری با سیاستهای بسته معرفی می شود!!
امروز ترامپ، ملت ایران را تروریست، گرسنه و رییس پیش از او ایران را محور شرارت معرفی کرده و می کنند. اما همین ها در این هفته ی اخیر اشک تمساح می ریزند و گلوی شان را برای حمایت از اغتشاش گران و آشوب طلبان مزدور پاره می کنند. این ها نمونه های بیشرمی و شرارت پیشگی و خوی شیطانی دولت امریکاست.
اما مردم ما یقیناً در این ۴دهه ی گذشته آموخته اند که دلسوزی امریکا دروغی بیش نیست و ریشه ی بسیاری از مشکلات نه تنها مردم ایران بلکه مردم منطقه از ناحیه ی شرارت های امریکایی و جبهه ی استکبار جهانی است.
ما آموخته ایم که به لبخندها و تعارف های غربی ها به ویژه امریکایی ها اعتماد نکنیم و در مقابل در داخل به همگرایی، وفاق ملی، همبستگی مردمی خود بیافزاییم و با روحیه ی انقلابی تلاش و کوشش خود را در تمام عرصه های فرهنگی، آموزشی، علمی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی مضاعف کنیم و راه تعالی و پیشرفت و عدالت را به دست و قلم خود ترسیم کنیم. البته باز مردم ما به خوبی می دانند که در این مسیر سخت و پر سنگلاخ با موانعی از جنسِ بی انگیزگی، افزون خواهی سیاسی، دنیازدگی و در یک کلمه "فساد اداری و اقتصادی"مواجهیم. گره گشایی از این معضلات انگشت تدبیر ملت و دولت را می خواهد. مردم با خروش خود علیه فتنه ها و با حضور میلیونی در عرصه های خطر، آمادگی و اعتماد خود را به نظام نشان می دهند، حال وظیفه ی دولتمردان به معنای اعم آن از قوه ی مجریه و قضائیه و مقننه است که با همتی والا و با روحیه ای جهادی و انقلابی در شناسایی مسیر اصلاح و پیمودن آن بکوشند. امروز هیچ سستی و مسامحه ای قابل قبول در برابر ایثار و از خود گذشتگی مردم نیست. باید بدون تعارف گفت "هر که دارد هوس کرب و بلا بسم الله" و گرنه جای خود را به نیروهای جدید، با انگیزه و توانمند که می توانند با روحیه ی جهادی و انقلابی مسیر را پی سپاری کنند، واگذارند. «ان تنصرواالله ینصرکم و یثبت اقدامکم»
محی الدین بهرام محمدیان
یازدهم دی ماه ۱۳۹۶

نظرات

امریکا معدن شر است و از شیطان بزرگ جز شرارت و خیانت چیزی صادر نمی شود

مرگ بر امریکا مرگ بر امریکا مرگ بر امریکا مرگ بر امررررررررررریکآآآآآآآآآا

اغتشاش و فتنه نمی تواند یک انقلاب ریشه دار را تهدید کند!هر چند برای مردم و دولت ایجاد زحمت می کند. اما آنچه ضرورت دارد به آن توجه شود توجه به نگرش و انگاره های نسل جوان نسبت به هویت خودی و چشم انداز آینده است. دشمن در صدد ایجاد ناامیدی به آینده و کم ارزش نشان دادن هویت ملی است. مسوولان مواظب باشند در دعواهای حیدری نعمتی خود نسل آینده را به فردای خود ناامید نکنند!

واقعا خیلی از این اغتشاشگران مزدور دشمن هستند که مردم را می کشند. نمی دانم چرا بعضی ها باور نمی کنند، اصرار دارند که آنها از مردم هستند و به راحتی پلیس را محکوم می کنند.

دوست عزیز من نظر شمارو قبول ندارم مزدوران نفوذ می کنند و کرده اند اما بخشی از اینا جوانان جویای نان ونام هستند که بر اثر مشکلات و تبلیغات دشمن قاطی می شوند بای با اینا مدارا کرد و من از پلیس و نیروی انتظامی تشکر می کنم که با وجود همه خطرات در مقابله با اغتشاش گران حوصله و صبر می کند. نباید همه معترضان را با یک چوب راند.

خداوند ملت ایران راسرافراز و سربلند نگهدارد که موجب سربلندی اسلام و قران و ایران هستند و در برابر تهدید و تطمیع و فریب و فشار دشمنان قسم خورده مقاوم و پایدار ایستاده اند.مادر شهید خسروپناه

امریکا ی بیشرم باید از خفت و خواری خود بمیرد و اروپایی های دنباله رو امریکا اگر از خجالت بمیرند جا دارد.

شرمندگان امریکایی در برابر بیشرمی های ترامپ چه توجیهی خواهند داشت؟! مرگ بر امریکا

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
6 + 2 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.