شرکت در انتخابات

بسم الله الرحمن الرحیم
نظام جمهوری اسلامی ایران، نظامی مردم سالار مبتنی بر اسلام و نظریه‌ی سیاسی برخاسته از آن است. همانگونه که در پیروزی انقلاب اسلامی، حرکت عمومی ملّت بر اساس اسلام و با رهبری مرجعیت دینی حضرت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه نقش اساسی داشت، در دوام و استمرار آرمان‌های این انقلاب عظیم در قرن های اخیر، که در شکل یک نظام مردم سالار دینی ظهور پیدا کرده است، همین عناصر ایفاء نقش می کند. انتخابات در شکل های مختلف آن، ریاست جمهوری، مجلس اعم از شورای اسلامی و خبرگان و شوراهای شهری همه و همه فرصت های بروز اراده ملّی در چهارچوب قانون است.
البته در هر فرصت و دوره ای، دشمنان این ملّت که با پیروزی انقلاب اسلامی، قدرت و منافع آن ها در این کشور پایان یافته است، در صدد انتقام و انحراف برآمده اند، فهرست طولانی مزاحمت ها و خصومت هایی که بر علیه نظام جمهوری اسلامی سامان یافته و به اجراء در آمده اند همه گواه این مدّعاست.
حصر اقتصادی، تهاجم نظامی، ترور، طرّاحی کودتا، تحریم های همه جانبه اقتصادی، سیاسی از جمله ی این اقدامات در بیش از سی سال گذشته است. امِّا اراده ی ملّت ایران و اهتمام مسئولان جمهوری اسلامی و هدایت های رهبری نظام همیشه نقشه ها را نقش بر آب کرده و پایداری و ماندگاری جمهوری اسلامی را در حضوری جهانی و بین‌المللی به رخ کشیده است. نمونه‌ی آخر آن مذاکرات بر جام بوده است که نظام جمهوری اسلامی با مذاکره‌ی مبتنی بر عزّت و مصلحت دشمنان خود را معترف به پیروزمندی ملّت ایران نمود.
امروز انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان فرصت مجدّد، برای تجلّی اراده ملُّی در صیانت از نظام جمهوری اسلامی و استمرار آرمانهای اسلامی و انقلابی و دوام استقلال و آزادی و قانون‌گرایی اعمال حقوق اساسی ملت است.
البته برخی از حرکتهای ایذایی رسانه های بیگانه و اقدام‌های موذیانه دولتهای استکباری سبب می‌شود، حساسیتهای عمومی نسبت به اهمیت انتخابات بالا برود و تأمل در نحوه انتخابات و داوطلبان ورود به مجلسین خبرگان و شورای اسلامی را بیشتر کنند. همین شرایط موجب آن است که مقام معظم رهبری با تأکید بر اهمیت انتخابات، به مختصات و ویژگیهای نمایندگان و راهبردهای اساسی نظام جمهوری اسلامی در آینده اشاره کنند و هشدار دهند که هیچ کس و هیچ دولتی نمی تواند قیم مآبانه برای ملت ایران، تحمیل نظر کند و یا برنامه انتخاباتی ترسیم نماید.
ما ضمن محکوم کردن اظهارات مداخله‌جویانه رسانه های غربی که سابقه‌ی دولت های استعماری آنان
در خیانت و جنایت علیه ملّت ایران و کشورهای اسلامی بی نیاز از واگویی است، از آحاد ملّت بزرگ ایران دعوت می کنیم با شرکت همگانی و فراگیر در انتخابات و گزینش چهره هایی شایسته با روحیه ای انقلابی، خردورز، آینده نگر، امید آفرین، وفادار به اسلام و ایران و پیگیر منویات مقام معظم رهبری سربلندی و پیروزی جمهوری اسلامی را رقم بزنند.

انّه ولی التوفیق
محی‌الدین بهرام محمدیان
چهارم اسفند 1394

کلیدواژه:

نظرات

حاج آقای محمدیان ، شما به چه کسی رأی می دهید؟

فکر می کنم رأی ایشان به خبرگان ملت است.

خب ، از متن یادداشت معلوم است لیست جامعه ی مدرسین !

مرگ بر انگلیس
هرچه امروز امت مسلمان در جهان می کشد از سیاستهای استعماری انگلیس است حتی امریکا نیز مولود انگلیس است ،باز هم مرگ بر انگلیس

استاد محمدیان ممنون از روشنگری شما
درود بر روحانی پیرو خط ولایت

ما موظف به انتخاب نمایندگان اصلح هستیم و از بین داوطلبان شایسته ی نمایندگی به شایسته تر ها رأی خواهیم داد.

ملت ایران یکپارچه پیرو اسلام و رهبری است و تقسیم بندیهای جعلی اصول گرا و اصلاح طلب و تند رو و کند رو و میانه رو اصالت ندارد.

من به مستقل ها رای میدم تا بدون خط بازی راه امام و شهدا و رهبری را پیش ببرند

حاج آقا خیلی ببخشید اگر خود شما کاندیدا بودید بازهم همین نوعی فکر می کردید؟

خداوند امام زمان را برساند که دیگه محتاج این حرف و حدیثا نباشیم
دیگه خبرگان و مجلس نیاز نداشته باشیم

یاد امام و شهدا، ما را کربلا می برد
ما در کربلا حسین زمان را تنها نمی گذاریم

هر رأی ما یک تیر به قلب دشمن ،و یک گام به سوی پیروزی و پیشرفت کشور

آفرین به ملت ایران، حضور چشم گیر و دشمن شکن ملت ایران در انتخابات امروز همه آرزوهای انگلیسی ها را بر باد داد.

کاش کمتر حرف های شعارگونه بزنیم و واقع بین باشیم.
مردم از ترس تکرار مجلس قبلی، و از ترس آمدن گروههای افراطی و پرادعا
به میدان آمدند. (دشمنان ما هم در درجه اول ، اختلاسگران و مال مردم خوران و متحجران پر ادعا و خودبین هستند که هرچیزی رو میبینند جز حق و حقوق مردم.). تا وقتی چنین خیانتکارانی در مجلس و در کشور داریم، فرافکنی مشکلات به دشمنان خارجی ساده لوحانه است. حالم بد میشه از اینهمه حرف های شعاری بدون عمل در کشور

حاج آقا تبریک تبریک آرزوی شما برآورده شد!
چهره هایی شایسته با روحیه ای انقلابی، خردورز، آینده نگر، امید آفرین، وفادار به اسلام و ایران و پیگیر منویات مقام معظم رهبری انتخاب شدند ،مخصوصا امید آفرین ها.!

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
2 + 0 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.