تبریک انتخابات ریاست جمهوری

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

و اما بنعمة ربّک فحدّث

به‌جا آوردن شکر خداوند متعال در قبال نعمت‌های ظاهری و باطنی، برای هیچکس میسور نیست، ولی ادب بندگی اقتضا می‌کند که با اقرار به ناتوانی در اظهار شکرگزاری، شکر خداوند را به‌جای آوریم.

از دست و زبان که برآید          کز عهدۀ شکرش به درآید
بنده همان به که ز تقصیر خویش       عذر به درگاه خدای آورد

نعمت اسلام و قرآن، کشوری مانند ایران، رهبری فرهیخته و فقیه و عادل و ملتی پایدار، فهیم و زمان‌شناس چیز اندکی نیست که به چشم نیاید و یا کسی از عهدۀ شکرش به درآید.

مبارک‌باد حماسۀ سیاسی
حماسۀ بیست و چهارم خردادماه ملّت ایران، در برگزاری انتخابات یازدهمین دورۀ ریاست جمهوری اسلامی، نه تنها برگی زرّین در تاریخ ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی است، که صحنه‌ای شگفتی‌آور و اعجاب‌انگیز در تاریخ معاصر دنیاست که هر‌کس ذره‌ای فهم و انصاف داشته باشد، آن را به بزرگی و عظمت و صلابت خواهد ستود.
حضور مردم در انتخابات ریاست جمهوری اسلامی و شوراهای اسلامی شهر و روستا و تلاش صادقانۀ برگزارکنندگان آن و کسانی که با ورود به عرصۀ انتخابات بر شور و شوق و اشتیاق مردم افزودند، مصداق عینی تحقق حماسۀ سیاسی مورد انتظار رهبری(مدظله‌العالی) بود. باید خداوند را فراوان شکر کرد و از عنایات خاصهٴ حضرت حجّت، امام عصر ارواحنا فداه باز به درگاه خداوندی جبهۀ شکر سائید.
تبریک این حماسۀ بزرگ بر پدیدآورندگان آن، از رهبری معظم انقلاب‌(مدظله‌العالی) و مردم وظیفه شناسی ایران اسلامی تا ریئس جمهور منتخب مردم، حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین آقای دکتر حسن روحانی که مورد اعتماد اکثریت قاطع مشارکت‌کنندگان قرار گرفته‌اند، امری واجب است. لذا همراه با تبریکات صمیمانه امید آن داریم که تدبیر ایشان در تشکیل دولت کریمه و در به انجام و فرجام رساندن سیاست‌های کلی نظام جمهوری اسلامی در مسیر تعالی و سربلندی ملک و ملّت و عزّت اسلام و مسلمین قرین توفیقات الهی باشد.

اَللَّهُمَّ إنّا نَرْغَبُ إلَیْکَ فی دَوْلَةٍ کَریمَةٍ تُعِزُّ بِهَا الاْسْلامَ وَ أهْلَهُ وَ تُذِلُّ بِهَ النِّفاقَ وَ أهْلَهُ، وَ تَجْعَلُنا فیها مِنَ الدُّعاةِ إلى طاعَتِکَ وَ الْقادَةِ إلى سَبیلِکَ، وَ تَرْزُقُنا بِها کَرامَةَ الدُّنْیا وَ الْآخِرَةِ.

محی‌الدین بهرام محمدیان، خرداد 1392

کلیدواژه:

نظرات

از ادب و معرفت شما بسیار ممنونم آقای محمدیان خیلی با مرامی مهدی طرفدار آقای روحانی /

جناب آقای دکتر محمدیان ، حماسه 24 خرداد ماه ملت ایران برشما استاد گرامی نیز مبارک باد.
همیشه با تدبیر و اندیشه، حامی شاگردان خود ، درمراحل سخت زندگی بوده اید. درپناه حق مستدام

ما هم بنوبه خود به شما حاجی آقای محمدیان تبریک میگوییم مخصوصا از اینکه در جریانهای سیاسی چپ و راست عمل نمی کنید و فقط در خط رهبری ولایت الهی را در نظر دارید از شما بسیار متشکریم مسجدیها مخصوصا جوانها شما را دوست دارند ما که مخلص شماییم .خداوند به شما عزت دهد.

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
11 + 4 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.