تبریک به مناسبت خلق حماسه ای ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی

باسمه تعالی
وَأَمَّا بِنِعْمَةِ رَبِّکَ فَحَدِّثْ

برگزاری شکوهمند و فراتر از تصور انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری موجب خلق حماسه ای ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی گردید و حضور چند ده میلیونی مردم ایران در پهنه گسترده کشور و همچنین حضور پرشور آنان در خارج از مرزهای ایران اسلامی نه تنها موجب شگفتی جهانیان شد، بلکه نصابی تازه را در نظام دموکراسی و مردم سالاری دینی رقم زد که یقینا این نصاب و تراز در منطقه آسیای جنوب غربی بی‌نظیر و در نظامهای مدعی دموکراسی نیز کم رقیب است.

البته این هنر جمهوری اسلامی و رهبری آن است که می تواند چتر اعتماد خود را بر سر مخالفان خود نیز بگستراند و نقطه اشتراکی را در حفظ منافع ملی و سربلندی ایران تعریف کند.

امروز باید تبریک حقیقی را به ملت ایران و رهبری سُتُرگ آن گفت که با بصیرت و تدبیر، دایره منافع و مصالح ملی را توسعه و اتحاد و انسجام ملی را مستحکم تر ساخت. یقینا دولت و کابینه دوازدهم اِغتِنام فرصت خواهند کرد و به شکرانه این موهبت بزرگ الهی، با همدلی و همراهی عمومی در تقویت شعارهای اساسی انقلاب اسلامی، استقلال و آزادی، با بهره گیری از استعدادهای جوان، فرهیخته و تحول خواه و دین باور و انقلابی و فراهم آوردن فرصت تولید و اشتغال پایدار و تاکید بر عزت و حکمت در عرصه های بین المللی خواهد کوشید.

در این پیروزی ملی، عناصر زیادی نقش آفرینی کردند ولی نباید نقش کم نظیر معلمان در تربیت اجتماعی و سیاسی نسل نو را دست کم گرفت و مرجعیت فکری آنان را نادیده انگاشت. همراه با تبریک این حماسه به مردم بزرگوارِ ایران سربلند، به منتخب دوازدهم ملت، جناب آقای دکتر حسن روحانی، ریاست محترم جمهوری تبریک مُضاعَف می گوئیم و توفیق و سلامت و سربلندی ایشان را در دوام خدمت به مُلک و مِلَت و دستیابی به اهداف عالیه نظام جمهوری اسلامی، از درگاه حضرت باریتعالی آرزومندیم .

محی الدین بهرام محمدیان
31 اردیبهشت 96

کلیدواژه:

نظرات

با تبریک برگزاری شکوهمند انتخابات ریاست جمهوری
باید بدانیم سربلندی ایران در پرتو اسلام و قران است ، برای مجد و شکوه ایران لازم است قران را سرلوحه ی برنامه های خویش و آرمانهای بلند امام راحل و شهدا را مد نظر داشته باشیم و با همبستگی ملی پشت سر رهبری هدف های خود را پیش ببریم.
آرزوی موفقیت بیشتر برای رییس جمهور محترم و تک تک آحاد ملت ایران دارم. محمد مهدی منتظری

دست به دست هم دهیم به مهر
میهن خویش را کنیم آباد

با کمال شرمندگی
استاد، تخلف ها و تقلب ها را چگونه توجیه می کنید؟! این نوع پیروزی واقعا شیرین است؟!

دوستان ،واقعا حضور بیش از چهل میلیونی مردم ایران یک رکورد در منطقه و حماسه ای بزرگ در کشور است و باید خدا را شکر کرد.
اما واقعه ی بزرگتر از آن بلوغ سیاسی ملت ماست که باید بیش از حماسه و حماسه سازی مورد توجه قرار بگیرد ،چرا که بعضی از تیوریسین نقشه کشیده بودند با تنوع تخلفات و گستردگی أن مردم و منتخب دوم را به چالش بکشند و اعتراض را خیابانی کنند و همین را وسیله تطهیر فتنه گران ٨٨ کنند و حرف خود را اثبات کنند که در ٨٨ نیز تقلب سامان یافته صورت گرفته بود اما نفهمیدند که پیروان علی برای حفظ اسلام و یکپارچگی امت بیست و پنج سال سکوت و خانه نشینی را تحمل می کنند.
پیروزی و حیات هر عنصر انقلابی در بقای اندیشه و راه امام خمینی و رهبری و آرمانهای اصیل تجلی می یابد.

خیلی خوب گفتید این تخلفات را باید از راه قانونی پیگیری کرد نه قشون کشی خیابانی. خدا کمک کنه اینها با تقلب حق الناس را به راحتی از بین بردند.

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
18 + 0 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.