ادانة سماحة الشیخ محمدیان للهجوم السعودی علی الیمن

محکومیت تجاوز نظامی سعودی به یمن از سوی آیة الله شیخ محی الدین محمدیان
بنا به گزارش "نور خبر" آیةالله محمدیان با صدور اطلاعیه ای هجوم عربستان سعودی با همراهی برخی کشورهای عربی و غیر عربی به کشور و مردم یمن را محکوم کرد و آن را اقدامی در راستای مصالح امریکا و صهیونیستها برشمرد. در این اطلاعیه آمده است: این آتش افروزی دامن دولت سعودی را خواهد گرفت و عملیات نظامی علیه یمن باید به سرعت متوقف شود. در بخشی از این اطلاعیه آمده است:
بسم الله القاصم الجبارین
...ان إشعال النار هذا لا شک سیترک عواقب خطرة، و انَّ العالم الاسلامی سیتعرض لازمة کبیرة نظرا لحساسیّة المنطقة. انّ الولایات المتحدة هی رأس فتن الحرب فی المنطقة وَ هی التی دعمت هذه الهجوم و لا شکّ انَّ السعودیة و عددٌ من دول مجلس التعاون لم تقدم علی إشعال هذه النارالاّ بضوء اخضر الامریکی وهی لا تملک هذه الصلاحیة.
و أیضاً جاء فی البیان: ان إشعال السعودیة نار حرب جدیدة فی المنطقة دلیل علی عدم اهتمامها بمشاکل الأمة الاسلامیة و غیاب المسؤولیة لدیها. و ان نار هذا الحرب سترتد علی السعودیة نفسها، لِاَنّ الحرب لن تبقی محدودة فی نقطة واحدةٍ.
و أضاف سماحته فی هذا البیان: نحن ندین بشدة العدوان السعودی الامریکی ، کما ندین مشارکة بعض الدول العربیة و غیر العربیة فی هذا العدوان و توفیر الغطاء السیاسی له و لهذا نطالب السعودیة و حلفاء ها بالوقف الفوری و غیر المشروط لهذا الاعتداء الظالم الذی یؤمّن المصالح الامریکیة و یقدّم خدمة جلیلة للعدو الصهیونی.

منبع خبر:

تاریخ خبر: 
شنبه, 8 فروردين, 1394

نظرات

سلام به قول رهبر أنصار الله : الثورة مستمرة ، انقلاب ادامه دارد. و باور ما این است که : نصرٌ من الله و فتحُ قریبُ

خدایا شر سعودی را دامن گیر خودشان و شیوخ مزدور حاشیه ی خلیج فارس بکن الهی آمین

درود بر شما

من نیز اعتقاد دارم خداوند مظلوم را پشتیبانی و کمک می کند و دولت سعودی بخاطر این جنایت و خوش خدمتی به امریکا و اسرائیل تاوان سنگینی خواهد پرداخت.

نعم ، العدوان السعودی علی الیمن هدیة آل سعود لإسرائیل و لضمان أمن الکیان الصهیونی فی المنطقة

دولت سعودی دولت رسوا و مفتضحی است که از صدر تا ذیل آلو ده ی فساد و جنایت آمیخته به حماقت اند . آل سعود با رسوایی های که در جهان اسلام مرتکب می شود تمام عالم را نسبت به خود منزجر و به مسلمانان بدبین می سازد . لازم است مسلمانان با اعلام انزجار از آنان حساب اسلام و مسلمین را از آنان جدا کنند.

عبدالله مبارک به حج رفته بود، در خواب دید که فرشته ای به او گفت : از ششصد هزار حاجی کسی حاجی نیست، مگر علی بن موفق کفشگری در دمشق که به حج نیامد. عبدالله به دمشق رفت و علی بن موفق را دید که پاره دوزی (پینه دوزی، تعمیر ووصله کردن کفش های خراب و پاره) میکند پرسید چه کردی با اینکه امسال به حج نرفتی از میان همه حجاج فقط حج تو پذیرفته شد?، گفت سی سال بود تا مرا آرزوی حج بود و از پاره دوزی سیصد درهم جمع کردم و امسال عزم حج کردم، تا روزی همسرم که حامله بود، از خانه همسایه بوی طعام می آمد، مرا گفت : برو وپاره ای از آن طعام بستان، من رفتم، همسایه گفت بدان که هفت شبانه روز بود که اطفال من هیچ نخورده بودند، امروز خری مرده دیدم. پاره ای از آن جدا کردم و طعام ساختم. بر شما حلال نباشد. چون این بشنیدم آتشی در جان من افتاد. آن سیصد درهم برداشتم و بدو دادم و گفتم نفقه اطفال کن که حج ما این است.

تذکرة الاولیاء

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
1 + 11 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.