گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تبریک سال تحصیلی جدید

بسم الله الرحمن الرحیم

شور و نشاط حاکم برکشور یادآور یاد و نام حماسه آفرینان هشت سال دفاع مقدس و بشارت آغاز مهری دیگر در بهار درس و بحث و علم و دانش است. عزتمندی هر ملتی رهین علم و دانش و پایداری او در میدان‌‌های مختلف جهاد و تلاش است. علم ایجاد قدرت می‌‌کند و مجاهدان اقتدار یک ملت را به نمایش می‌گذارند. تقارن هفته دفاع مقدس با روزهای نخستین مهرماه، بازگشایی مراکز علمی و آموزشی، نویدبخش قدرت و اقتدار ملی نسل امروز ایران اسلامی است. معلمان، شهیدان شاهدی را تربیت کردند که امروز یاد و نام آنان خود آموزگار هزاران معلم و استاد در عرصه‌های علمی و پژوهشی است. ملت ما به شهیدان خود می‌بالد و با معلمان متعهد و مسئول خود کتاب و دفتر تربیت و دانش را ورق می‌زند.

تحول در آموزش و پرورش مسیر ناگزیر ما برای تثبیت کردن ارزشها و هویت اسلامی، ایرانی و انقلابی در ذهن و جان نسل آینده‌ساز ماست.

این مسیر را باید طی کرد و دستاوردهای آن را پاس داشت.

اینجانب به سهم خود با بوسیدن دست معلمان و اساتیدم و فشردن دست همکاران فرهنگی‌ام حلول سال جدید تحصیلی را به قاطبه معلمان و اساتید و دانش‌آموزان تبریک می‌گویم و با یاد کرد خاطره هشت سال دفاع مقدس به روح بلند امام وشهیدان درود می‌فرستم. امید آنکه با گام‌های پرشتاب و پر صلابت در پرتو هدایت و راهنماییهای مقام معظم رهبری(مدظله‌‌العالی) به سوی قله آرمان‌های امام و شهداء رهسپار شویم.

انّه ولی التوفیق
محی‌الدین بهرام محمدیان

نظرات

باسلام
هفته ی دفاع مقدس را گرامی می داریم.
امیدوارم در این مسیر تعلیم و تربیت کودکان که قدم نهادم موفق باشم.

سلام علیکم ، فرزندم برای شما و همه ی دانشجو معلمان عزیز آرزوی موفقیت دارم . امیدوارم در تربیت نسل آینده سهمی مؤثر داشته باشید و در دوره ی دانشجویی در کسب علم وتهذیب اخلاق و مهارتهای حرفه ای بیش از پیش کوشا باشید . علاقمند و دعا گوی شما، محمدیان

در بازگشایی مدارس و هفته ی دفاع مقدس یاد دانش آموزان و معلمان شهید گرامی باد.

با سلام و احترام ،جناب دکتر محمدیان ،مادرم بیست و پنج سال سابقه ی خدمت دارد و دچار مشکل پولی است خوان شده است و از ناحیه زانو ها به شدت در رنج و عذاب است . امسال امیدوار بودیم با استفاده از قانون باز نشستگی پیش از موعد باز نشست شود ولی ادارات کل از آن ممانعت می کنند! افرادی همانند مادرم چه باید بکنند؟

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
11 + 3 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.