تسلیت به مناسبت درگذشت یدالله صمدی مراغه ای کارگردان سینما

باسمه تعالی
انا لله و انا الیه راجعون
خبر درگذشت هنرمند ارجمند، کارگردان سریال بیاد ماندنی "شوق پرواز" مرحوم یدالله صمدی موجب تأثر شد. اینجانب فقدان این هنرمند با اخلاق و علاقمند به ارزشهای والای اسلامی و فرهنگ ایرانی را به جامعه ی هنری کشور به ویژه سینماگران متعهد به کرامت و رشد تعالی هویت انسانی و فرهنگی مردم مراغه تسلیت می گویم.
از درگاه خداوندی برای این مرحوم رحمت الهی و برای بازماندگان محترم مخصوصاً فرزندان و خانواده سوگوار ایشان صبر و شکیبایی همراه با پاداش شایسته مسألت می نمایم. آرزومندم خدای متعال او را به پاس زنده نگهداشتن یاد رزمندگان و حماسه آفرینان دفاع مقدس اجر وافر عنایت فرماید. انّه غفورٌ رحیمٌ
سوم مهرماه ۱۳۹۷
محی الدین محمدیان

نظرات

حاجی آقا دست مریزاد شما هم سینمایی شدید؟! شاید صمدی را بخاطر همشهری بودنتون یاد کرده اید؟

سینما هنر جامعی است و سینماگران متعهد تعالی بخش فرهنگ جامعه اند. مرحوم یدالله صمدی زنده نگهدارنده ی شوق پرواز در میان ماشد. بنده دست و بازوی کسانی که شوق پرواز و یاد شهید و جهاد و شهادت را زنده نگه می دارند و تصویر ایثار و فداکاری و خدمت به اسلام وانقلاب و ایران را جاودانه می سازند با خضوع تمام می بوسم. خداوند متعال مرحوم یدالله صمدی این هنرمند متخلق و متدین آذربایجانی را غریق رحمت کند و ما به داشتن چنین هنرمندی مفتخریم.

سینماگر دفاع مقدس با تفکر انقلابی و با ارزشهای انسانی نفس می کشد و با دوربین و نقش آفرینی اش احساس انسانی زیستن را تکثیر می کند.

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
Image CAPTCHA
شناسه امنیتی داخل تصویر را وارد کنید.