تسلیت به مناسبت درگذشت مجاهد اندیشمند دکتر احمد فضائلی

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله واناالیه راجعون
دریافت خبر درگذشت ناگهانی استاد ارجمند، مجاهد اندیشمند و سردار فرهیخته دکتر احمد فضائلی موجب تأثر و تأسف شد.
جناب ایشان که برآمده از خانواده ای روحانی و قرآنی بود علاوه بر سابقه ی جهاد در میدانهای دفاع مقدس و جبهه ی مقاومت، از غرب و جنوب ایران تا سوریه و لبنان، در عرصه های علمی و فرهنگی و پژوهشی نیز لایق و شایسته بود.
آشنایی اینجانب با دکتر فضائلی در سالهای 76 به بعد با ارائه ی طرح رصد فرهنگی به دبیرخانه ی شورای عالی انقلاب فرهنگی آغاز و تا به امروز ادامه یافت. او را در طول این آشنایی و همکاری در پی گیری طرحهای فرهنگی با درایت و خرد ورز، در گفت و گوهای علمی منصف و گشاده سینه و در دفاع از آرمانها و ارزشهای انقلاب با غیرت و تعصب یافتم.
درگذشت این جانباز سرافراز را که در مجاهدت و خدمت برای انقلاب اسلامی، سخت کوش و نستوه بود به جامعه ی علمی کشور، دانشگاه امام حسین علیه السلام و شورای عالی انقلاب فرهنگی، رزمندگان و پاسداران و بسیجیان دفاع مقدس به ویژه خانواده، فرزندان و برادر ایشان جناب آقای مهدی فضائلی تسلیت وتعزیت عرض می کنم.
از درگاه خداوندی برای این مجاهد پر گشوده به روضه ی الهی، رحمت و رضوان مسألت نموده و برای خاندان و بازماندگان ایشان صبر و اجر مسألت می کنم. امید آنکه در جوار رحمت حق همسفره ی شهیدان باشد هم چنانکه در دوره ی زندگی دنیایی همسفر آنان بود.انه غفورٌ رحیمٌ
محی الدین بهرام محمدیان
٢٩/دی/١٣٩٧

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
Image CAPTCHA
شناسه امنیتی داخل تصویر را وارد کنید.