روز قدس

بسم الله الرحمن الرحیم
آخرین جمعه ی ماه مبارک رمضان،در دفاع از قبله ی اول مسلمین و حمایت از مردم مظلوم فلسطین" روز جهانی قدس" نام گرفته است. امام راحل، خمینی بزرگ رضوان الله تعالى علیه با این نامگذاری توجه جهانیان به ویژه مسلمانان را در هر سال در همسایگی شبهای قدر، که آمیزه ای از آمادگی روحی و إیمانی برای اتخاذ تصمیم خداپسندانه برای زندگی دنیوی و اخروی برای مؤمنانه روزه داران و نمازگزاران إیجاد می شود،معطوف به نقطه ای پاک و مسجدی قدسی نمود که خاستگاه و فرودگاه أنبیاء الهی و أدیان توحیدی است.قدس سومین حرم شریف الهی است که امروز أسیر دست جرثومه های فساد و طغیان و ظلم و عصیان و متجاوزان به حدود و حقوق الهی و بشری است.
آنچه امروز ازقتل و غارت وجنایت در قدس اتفاق می افتد جریمه و لکه ی ننگ آن بر دامن کسانی است که در تریبون های عمومی جهانی سخن از آزادی و حقوق بشر می گویند اما در عمل از کشتن و کشته شدن و آوارگی میلیونها إنسان بی گناه باکی ندارند.
اما در برابر این جنایتها، قیام و پایداری ملتهای منطقه برای إحقاق حقوق بایسته ی خود علاوه بر رسوایی مدعیان دروغین ، افشاگر چهره ی وابستگان از شیوخ و ملوک مرتجع و قارون صفت بلاد اسلامی، ناقوس اضمحلال و نابودی تمدن مادی غرب و لانه ی عنکبوتی صهیونیستها را به صدا درآورده است.
خشونت های سبعانه و تؤطئه های گوناگون و سنگین اردوگاه امریکایی ، صهیونیستی همراهی های ننگین اروپایی ها و مزموری و عمله گی جاهلانه و بی جیره و مواجب سلفیون وتکفیریها همه از آن حکایت می کند که مالک اشترهای اردوی امامت اسلامی به خیمه گاه فرماندهی شرک وکفر و نفاق نزدیک شده است.
روز قدس، همه با هم، دست در دست هم با صفوفی فشرده ،آزادی قدس را برای تجدید کرامت أمت اسلامی و عزت و شرف انسانی فریاد می کنیم و برای أقامه ی نماز پیروزی در قدس برای فرج آخرین حجت الهی دست به دعا بر می داریم."ولا تهنوا ولا تحزنوا و انتم الأعلون ان کنتم مؤمنین"صدق الله العلی العظیم.

محی الدین بهرام محمدیان ٢٢/ رمضان المبارک/١٤٣٤ مطابق با٩/ مرداد/١٣٩٢

کلیدواژه:

نظرات

روز قدس روز عزت اسلام است ،همه با هم در روز قدس :مرگ بر امریکا ، مرگ بر اسرائیل

ای کاش تمام مسلمانان می توانستند برای آزادی قدس در تمامی کشورها راهپیمایی می کردند ودیگر اینکه پیش از هر کاری سران وابسته و مرتجع مزدور را از کار برکنار می کردند.

با شرکت در راه پیمایی روز قدس حمایت خود را از مردم مظلوم و ستم دیده ی فلسطین أعلام کرده و ظلم و جنایات صهیونیستها را محکوم مى کنیم.کونوا للظالم خصما للمظلوم عونا

پیشنهاد می کنیم نوشته های استاد محمدیان درباره قدس و فلسطین به صورت کتاب مستقل منتشر شود.

مسجد الاقصی قبله اول مسلمین در دست دشمن صهیونیستی اسیر است ، مسلمانان اتحاد برای آزاد سازی قدس!

مثل مؤمنان مانند پیکر واحدی است که هر عضو از آن به درد آید دیگر أعضاء با آن تا سحر بیداری می کشند .
دفاع از مظلوم چه در لبنان و غزه و چه در عراق و بحرین وأفغانستان حکم قرآنی و اسلامی است.

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
9 + 2 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.