فلسطین تنها نیست!

بسم الله الرحمن الرحیم
این روزها فاجعه ی بزرگی دامن جامعه ی بشری را گرفته است و در تمامی ابعاد، کیان و مفهوم انسانیت را به چالش کشیده است. اخلاق، حقوق، سلامت و بهداشت، محیط زیست و آموزش و امنیت و به عبارت کامل تر تمام حیثیت و شرف انسانی را دچار مخاطره کرده است. جنایاتی که امروز در سرزمین های اشغالی به ویژه غزّه در حال رخ دادن است به معنای کامل جنایت علیه بشریت و تمام ارزشهای متراکم و دستاوردهای فرهنگی و اخلاقی انسانی در طول تاریخ است. قربانیان مظلوم این فاجعه در درجه ی نخست مردم غزّه به ویژه کودکان و زنان، سالخوردگان، بیماران و مجروحان هستند و در گام بعد جامعه ی انسانی است که تمام دستاوردهای ارزشی و اخلاقی آن در معرض تخریب و تهدید و انهدام قرار گرفته است.
چگونه می شود با هجوم همه جانبه بر یک جمعیتی که هیچ جان پناهی برای دفاع از خود ندارندو هیچ راه خروجی به دنیای بیرون برای تأمین دارو و غذا و. . . برایش فراهم نیست، ددمنشانه کودکان و نوجوانان را مورد هدف قرار داد، خانه وکاشانه ی بی گناهان را تخریب کرد، بیمارستان ها را ویران نمود، منابع و مخازن آب را از بین برد، تأسیسات برق و گاز و تلفن را نابود ساخت و دم از انسانیت و حقوق بشر و دمکراسی زد؟!!
چرا چشم سازمانها و نهادهای بین المللی کور و زبان شان لال شده است؟ آقای دبیر کل سازمان ملل سخنگوی رژیم صهیونیستی است یا در رأس سازمانی جهانی است که وظیفه اش حفظ صلح و حقوق ملت هاست؟!! کشورهایی که ادعای صیانت از حقوق انسان برای آنها شعار روزانه شده است، چرا فجمیع ترین جنایت علیه انسانها را نمی بینند؟ این دولت ها و ملت هایی که در برابر این جرائم سکوت کرده اند، شریک قصابان و جنایتکاران جنگهای شجاعیه و غزه هستند. آنها شریک جرم های ارتکابی رژیم صهیونیستی به شمار می آیند.
امروز بایسته است آزادگان و نخبگان و صلح دوستان اعتراض خود را بسیار شدید و علنی مطرح کنند. البته مسلمانان و جهان اسلام وظیفه ی بسیار خطیری را بر عهده دارد. متأسفانه دولتهای اسلامی روزه ی سکوت گرفته اند. آنها نیز شریک جرم جنایتکاران هستند. اراده ای در بین دولت مردان کشورهای عربی و اسلامی برای حمایت و کمک به مردم فلسطین وجود ندارد، حتی کنفرانس سران عرب و کنفرانس کشورهای اسلامی ولو به صورت ظاهری از خود عکس العملی نشان نمی دهند، سر سپردگی و مزدوری این حکومتها و دولتها بیش از آن است که از آنها انتظار دفاع از حریم اسلام و مسلمانان را داشت. آنها حقیقتاً مسخ شده اند و باید منتظر عقوبت و مجازات الهی باشند. سران مرتجع کشورهای عربی به جای حمایت از مردم فلسطین، در حال حاضر مشغول ایجاد مشکل برای چند دولت و ملتهای هستند که از آنها گمان یاری می رفت. ما شکایت خود به درگاه خداوندی و پیشگاه امام عصر أرواحنا فداه می بریم و برای رفع گرفتاری امّت اسلامی همراه با تضرّع و خشوع به آستان خداوندی، از آحاد ملتهای مسلمان به ویژه نخبگان، دانشجویان، جوانان و مردم شریف ایران درخواست می کنیم حداقل کاری که می توانند انعکاس و پژواک فریاد و ضجٰه و ناله ی مظلومان غزّه را پر خروش و مضاعف کنند و در روز قدس با صفوف فشرده انزجار و خشم خود را از سیاستهای استکباری و صهیونیستی نشان دهند.
از دولت مردان جمهوری اسلامی نیز توقع می رود تمام همت و تلاش خود را مصروف سازند تا بتوانند از حجم آلام مردم غزّه بکاهند و به صورت فعال تر در عرصه های بین المللی برای جلوگیری از گسترش دامنه ی این تجاوز و تعدی عمل نمایند.
باید معلوم شود که ملت فلسطین در این دنیای پر آشوب تنها نیست و تنها نمی ماند و سر انجام پیروزی از آن محرومان و مظلومان خواهد بود، هرچند امروز خیانت و جنایت بر علیه این ملت افزون تر باشد.
اللَّهُمَّ انّا نشکوُا إلیک فقْدَ نبیّنا صلواتُک علیه و آله وَ غَیْبَة ولیّنا وَ کَثرةَعدوّنا و قلّةً عددنا و شدّة الفتن بنا و تظاهر الزمانِ علیْنا فصلّ علی مُحَمَّدٍ و آلِه و اعنّا علی ذلک بفتح منک تعجلٰه بضرّ تکشفه و نصر تعزه و سلطان حقّ تظهره و رحمة منک تجللناها و عافیة منک تلبسنا ها برحمتک یا ارحم الراحمین.

بیست و پنجم رمضان المبارک ١٤٣٥ در آستانه ی روز جهانی قدس
محی الدین بهرام محمدیان

نظرات

روز قدس فراموش نشود ،همه با هم متحد و یگپارچه و متحد دست در دست هم پشت سر رهبرمان برای تحقق آرمان امام راحل ره در جهت آزاد سازی قدس عزیز و محکوم سازی جنایات رژیم غاصب إسرائیل روز جمعه در راهپیمایی حضور کوبنده و توفنده خواهیم داشت.

استاد محمدیان ،با سلام و احترام و سپاس، از سران مرتجع عرب بیش از این انتظار نمی رود . آنها بیش از آنکه سر باشند پا هستند ، پادوهای امریکا وانگلیس و رژیم صهیونیستی.

روز قدس یادگار امام راحل عظیم الشأن ماست ، این روز را در جهت مبارزه با رژیم نا مشروع صهیونیستی بزرگ می داریم.

بان کی مون دیگر نمی تواند دبیرکل سازمان ملل باشد او سخنگوی رژیم صهیونیستی و هم پیمان آنهاست, بان کی مون باید کنار گذاشته شود . او صلح بان نیست . دبیرکل شریک جرم جنایت های جنگهای است.

إسرائیل در اوج جنایات سقوط خواهد کرد و نابودی إسرائیل حتمی است

قلم ها خشکیده اند در وصف مظلومیت مردم غزّه. بهت زده اند افکار ِ بیدار! و چه سکوت معناداری کرده اند این منادیان ِ آزادی و عدالت در سازمانی به نام سازمان ملل ! چه نیکوست اگر دیگر بدین نام نخوانیمش و سازمان دفاع از ظالم بنامیم. ننگ باد بر صداهای خفته و منادیان ِ دروغین ِ عدالت !

آفرین به شما ذوالفقاری عزیز ، سازمان ملل نه سازمان دول ! حمایت ازصلح نه ، حمایت از ظلم! دبیرکل سازمان ملل نه ، وکیل مدافع إسرائیل! بالاخره جهان پیش رفته نه، جهان دوره جاهلیت!

مونا خانم ، چرا شعار می دهید اگر قرار است از سازمان ملل و یا هر نهاد بین المللی دیگری انتظار داشته باشید در جهت آرزو های شما اقدام کند ، لازم است شما نیز قواعد بازی را رعایت کنید. و قوانین و مقررات بین المللی را به رسمیت بشناسند البته من نیز از کارهای زشت إسرائیل دلگیرم ولی شعار دادن دردی را دوا نمی کند.

آقا یا خانم بهداد ! آنچه مونا خانم گفته اند شعار نیست ، واقعیت است در دنیای امروز جلادها نوبل صلح می گیرند . مظلوم به خاطر ظالم تنبیه می شود . شما که از دست إسرائیل دلگیر هستید هیچ می دانید ، چند نفر کودک و زن و پیر و بیمار را کشته اند؟ هیچ خبر دارید چند بیمارستان و مدرسه و منزل را تخریب کرده اند ؟ آفرین به این حس انسان دوستی تان که دلگیر هستید! این قدر ناراحتی برای شما و سلامتی تان شاید خوب نباشد!

مناسب ترین نام برای رژیم صهیونیستی ، رژیم کودک کش است.

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
16 + 3 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.