ای قدس ما می آئیم!

بسم الله الرحمن الرحیم
روز قدس تصمیم راهبردی امام خمینی مبتنی بر روشن بینی متکی بر تقوا و فراخوان دائمی مسلمانان برای مقابله با رژیم صهیونیستی تا محو کامل آن از جغرافیای سیاسی است. امروز اهمیت و دامنه ی اثرگذاری این تصمیم به مراتب بیشتر از سالهای قبل خود رانشان می دهد. روز قدس نقطه ی الهام بخش امت اسلامی و ملتهای مسلمان به ویژه مردم فلسطین در مقابله با رژیم صهیونیستی شده است و از دل آن تظاهرات بزرگ و فراگیر بازگشت به قدس متولد شده است.
دولت غاصب و کودک کش صهیونیستی هر روز مستأصل تر از دیروز با عصبیت و درماندگی چنگ و دندان نشان می دهد ولی مردم فلسطین به ویژه جوانان دریافته اند با مقاومت و پایداری متکی بر ایمان اسلامی می توانند دشمن را به زانو درآورند. امروز مردم فلسطین بسیار فعال و با نشاط اراده ی خود را به دشمن صهیونیستی تحمیل می کنند و او را در موضع انفعال به مقابله ی مذبوحانه ولی سبعانه وادار کرده اند.با اندک تآمل در رفتار دولت صهیونیستی می توان دریافت که تصمیمات آن دولت ناشی از توانمندی نیست بلکه رفتاری شتابزده برای دور کردن خود از کانون خطر و تسلط بر میدان عملیات است.
مردم فلسطین و مقاومت اسلامی بسیار قوی تر از دیروز دشمن را علیرغم پشتیبانی های امریکایی و اروپایی و همسویی و حتی حمایت های دولتهای وابسته و بی حیثیت عربی در تنگنا قرار داده است. امروز توانمندی های نظامی و امنیتی رژیم جلاد صهیونیستی و هیمنه ی آن در افکار عمومی به شدت آسیب دیده و مقبولیت سیاسی آن در میان هواداران اروپایی و امریکایی نیز مخدوش شده است. در مقابل مردم مظلوم فلسطین با همگرایی بین المللی و ابراز همدلی و همدردی مواجه شده است. اقدامات مردم فلسطین و مقاومت اسلامی نه تنها طرد نمی شود بلکه افکار عمومی جهان و حتی برخی دولتها نیز -علیرغم فشار امریکا و لابی صهیونیستی- از ایده و عمل مقاومت استقبال می کنند.
روز قدس پژواک مظلومیت و رنج و درد ۷۰ ساله ی یک ملت در بند است که صدای آن فرصت انتشار یافته است.
ما با گرامیداشت خاطره ی امام راحل رضوان الله تعالی علیه و با الهام گرفتن از وصیت جاودانه ی اسوه ی عدالت و تقوا علی بن ابی طالب علیه السلام که فرمود: « کونوا للظالم خصماً و للمظلوم عوناً» با زبان روزه آخرین جمعه ی ماه مبارک رمضان، روز قدس، با فریاد های کوبنده و سینه ای آکنده از خشم ونفرت تجاوز و اشغال طولانی مدت سرزمین صلح و سلام فلسطین را محکوم خواهیم کرد و جنایت نظام استکباری امریکا را در پاشیدن بذر شرارت و بیشرمی در انتقال سفارت خود از تل آویو به قدس شریف تقبیح می کنیم. یقیناً پیام روشن و آشکار این اقدام این است که «ما می آئیم و قدس اولین قبله و سومین حرم شریف مسلمین هرگز ننگ زیستن در زیر چکمه های غاصبان و غارتگران را تحمل نخواهد کرد» و به فضل خداوند قادر و متعال دهه ی آینده، دهه ی بازگشت مجد و عظمت اسلامی و رهایی قدس شریف خواهد بود. نصرٌ من الله و فتحٌ قریبٌ

محی الدین محمدیان
۲۱/ رمضان المبارک ۱۴۳۹
۱۶/ خرداد/۱۳۹۷

نظرات

القدس لنا.... آزادی قدس روزی محقق می شود. خون رزان دختر مظلوم امدادگر ریشه ظالم را ان شاءالله می کند.

ان شاءالله به حول و قوه الهی قدس بزودی آزاد خواهد شد!

قدس متعلق به همه مسلمانان است و مسأله قدس اسلامی است نه عربی! ما در برابر آزادسازی قبله اول مسؤولیم. کسانی که شعاره نه غزه نه لبنان سر دادند از این مهم غافل هستند و یا به مسجدالاقصی باورندارند.

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
2 + 2 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.