مسئله قدس همیشه باید زنده بماند

بسم الله الرحمن الرحیم
اعلام آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس، از سوی امام راحل(رضوان الله تعالی علیه) یک اقدام استراتژیک برای رهایی قبله اول مسلمین و نابودی حاکمیت جعلی و غاصبانه صهیونیست بر اراضی فلسطین بوده و هست. ولی بیش از همه دولت‌های اسلامی، رژیم صهیونیستی و نظام استکباری آمریکا به اهمیت این اعلان پی برد و در جهت مقابله با آن برآمد.
دولت‌های عربی به جای اغتنام فرصت و استفاده از ظرفیت حضور امت اسلامی و در جهت رهایی قدس، به مقابله با اندیشه انقلاب اسلامی پرداختند و در زمین طراحی شده دشمن در راستای مصالح او بازی کردند.
امروز بدون هیچ تردیدی آمریکا و رژیم صهیونیستی و هم پیمان‌های اروپایی آنها با راه اندازی جنگ‌های نیابتی و تشدید اختلافات و طراحی پروژه اسلام‌هراسی، اسلام‌ستیزی و مسلمان‌کشی تمام استعداد و ظرفیت مسلمانان و دولت‌های منطقه را برای مقابله با یکدیگر به کارگرفته اند تا مسئله فلسطین و رژیم صهیونیستی فراموش شود.
حمایت از جنایت‌های صهیونیست‌ها در کودک‌کشی و آواره‌سازی شهروندان فلسطینی و گسترش دامنه ترورهای سازمان یافته به داخل کشورهای منطقه و ایجاد حس ناامنی جهانی به نام گروه‌های تکفیری و تروریست وهابی فرصت را برای مشروعیت بخشیدن به اقدام‌های فرامرزی دولت‌های استکباری فراهم می سازد.
امروز ضرورت دارد، مردم کشور ما که در دفاع از اسلام، قرآن، کیان مسلمانان و حرمت مقدسات آنان پیشتاز هستند، با حضور گسترده و میلیونی در راهپیمایی روز قدس، پشتیبانی خود را از همه رزمندگان و مدافعان حرم و پاسداران مرزهای انقلاب اسلامی در اقصی نقاط عالم و رهبری خردمندانه انقلاب اسلامی در مقابله با توطئه‌ها و نقشه‌های استکباری، به ویژه آمریکا و صهیونیست‌ها نشان دهند و اقامه نماز پیروزی را در مسجد‌الاقصی آرزو کنند.

کلیدواژه:

نظرات

آزادی فلسطین وقدس حتمی است و آزادی قبله ی اول مسلمین به امید حق در آینده ای نزدیک محقق خواهد شد و مقاومت و جهاد ثمره ی مجاهدت خود را خواهد دید.
مرگ بر امریکا و مرگ بر صهیونیزم

آزادی فلسطین مقدماتی دارد و حتما یکی از آنها نابودی رژیمهای فاسد و وابسته ی عرب مانند آل سعود و آل خلیفه و آل نهیان و پستو های شهوت وشراب و قمار مانند دبی و قطر و ... است.

أفرین بر مردم مسلمان و نستوه ایران که با زبان روزه در روزی گرم و طاقت فرسا در همبستگی با مردم فلسطین و برای رهایی قدس از چنگال صهیونیزم جلاد و کودک کش به خیابانها آمدند و حضور غیرتمندانه ی خود را نشان دادند.

این پیام قران است پیروزی از أنِ مؤممنان است به شرطی که بر ایمان خویش استوار باشند.

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
1 + 7 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.