«روز قدس» روز رسوایی مدعیان دروغین حمایت از فلسطین و مبارزه با رژیم صهیونیستی است

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

ماه مبارک رمضان،‌ ماه سازندگی، بازسازی و نوسازی معنوی مؤمنان برای پذیرش مسئولیت‌های بزرگ در زندگی فردی و اجتماعی است. تقوای حاصل از یک ماه روزه‌داری و انس با قرآن و مراقبت از نفس، انسان را در جهاد درونی و جهاد برونی توانایی مضاعف می‌دهد.
امام راحل رضوان‌الله تعالی علیه، آن مرد بزرگ مدرسۀ رمضان، با دریافت چنین معنایی از آثار تربیتی و اجتماعی ماه رمضان، آخرین جمعۀ این ماه که همجوار با شب‌های قدر است، به‌عنوان روز قدس، اعلام نمودند.
روز قدس، روز جهانی مبارزه با غصب و غارت و روز مقابله با تروریسم دولتی و روز رسوایی همۀ مدعیان دروغین حمایت از فلسطین و مبارزه با رژیم صهیونیستی و حمایت از حقوق بشر در سطح جهانی است.
امروز جهان اسلام و ملت‌های آزاده و آزادیخواه دنیا به عمق مظلومیت ملت فلسطین پی برده اند و ابعاد مختلف جنایات رژیم جنایتکار صهیونیستی و پشتیبان همیشگی آن، امریکا، برای همگان آشکار شده است.
مقابله با این پدیدۀ ضد بشری و غدّۀ سرطانی که نه تنها ملت فلسطین و منطقه را گرفتار قتل و غارت و جنایت کرده است بلکه تهدید جدی جهانی برای تمامی ملت‌هاست، برای تک تک جهانیان لازم و ضروری است.
امروز مسئلۀ فلسطین تنها مسألۀ عربی نیست بلکه مسألۀ فلسطین موضوعی اسلامی، انسانی است. کسانی‌که دغدغۀ انسانی دارند و نسبت به آیندۀ قدس و تمام سرزمین‌های اشغالی و آرامش و امنیت منطقه و صلح جهانی می‌اندیشند، باید در صفی واحد، احقاق حقوق مردم رانده شدۀ فلسطین و محاکمۀ رژیم صهیونیستی به جرم جنایات ضد بشری و حق تعیین سرنوشت مردم فلسطین را از طریق همه پرسی طبق موازین شناخته شدۀ بین‌المللی را فریاد بزنند.
روز قدس، فرصتی جهانی برای یادآوری حقوق فراموش شدۀ مردم فلسطین و تلاش برای استیفاء چنین حقوقی است.
البته سابقۀ رژیم صهیونیستی و نظام استکباری امریکا، نشان می‌دهد مطالبه‌های مسالمت‌آمیز و در چهارچوب مقررات بین‌المللی را، که حتی خود آنان نیز در جاهایی که از آن به‌عنوان ابزاری برای فشار به دیگران استفاده می‌کنند، برنمی‌تابند و فریاد مقاومت و پایداری که از حلقوم تفنگ‌های متکی به ایمان خارج می‌‌شود را بیشتر می‌فهمند. امروز همین مشی امریکایی ملت‌های ستم‌کشیده را وادار می‌کند تا با روحیۀ جهاد و شهادت در برابر افزون‌خواهی، تجاوزگری و زورگویی آنان بایستند هر چند خود نیز متحمل رنج و درد شوند.
الگوی مقاومت در جای جای منطقه، از افغانستان تا عراق و سوریه و لبنان و فلسطین همه نشانگر این است که سلاح راهبردی در برابر جریان‌سازی‌های انحرافی و ایجاد شقاق و نفاق در میان امت اسلامی و تحمیل و توسعۀ تجاوز در سرزمین‌های اشغالی چیزی جز مقاومت و پایداری و استفاده از آتش قوی و افشاگری و آگاه‌سازی افکار جهانی چیز دیگری نیست.
مردم منطقۀ اسلامی نمی‌توانند به امید سازمان‌های بین‌المللی دم فرو ببندند و یا به گمان پشتیبانی دولتمردان جهان اسلام خاموش باشند که آنها چارۀ کار را بکنند. در حالی‌که همین نهادها و سازمان‌های بین‌المللی حتی به موازین حقوقی که خود وضع و تصویب کردند، پای‌بند نیستند و سران کشورهای اسلامی خود بخشی از درد و مصیبت ملت‌ها می‌باشند.
امسال روز قدس را در حالی ملت ایران و ملت‌های منطقه فریاد خواهند کشید که علاوه بر شتاب گرفتن جریان انتفاضه و مقاومت در داخل اراضی اشغالی و افتادن نقاب‌ از چهره ساز شکاران عربی و فلسطینی، مردم عراق و سوریه و مقاومت اسلامی توانسته‌اند جریان تکفیری سعودیایی و صهیونیستی را سرکوب کنند و معبر آزادسازی قدس را از کربلا تا مرزهای فلسطین اشغالی را به‌دست بگیرند.
از نیام برآمدن ذوالفقار نه تنها در دیرالزور لانۀ عنکبوتی داعش را ویران ساخت، بلکه مرحب‌های خیبرنشین صهیونیستی را به انتقام زودرس بشارت می‌دهد. امید آنکه در زمانی نه چندان دور، تکبیرهای بلند و پیروزمندانه سپاهیان محمّد(ص) نماز و سرود آزادی مسجدالاقصی را همراه با تطهیر مسجدالحرام از لوث جبت و طاغوت به شکرانه به‌جای آورند.
روز قدس همه با هم، صف در صف و دست در دست هم مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل را سر خواهیم داد و پیروزی اسلام و قرآن و مسلمانان و نجات و آزادی همه مظلومان را آرزو خواهیم کرد. نصرمن الله و فتح قریب

31 خرداد1396
محی‌الدین محمدیان

کلیدواژه:

نظرات

رژیم صهیونیستی از درون در حال از هم پاشیدن است، اگر اندکی خیانت سران کشورهای اسلامی رفع و رجوع شود چیزی به صبح پیروزی نمانده است

روز جمعه همه باهم در راهپیمایی مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل
اللهم طهّر الارض من دنس الصهاینة

ما در راهپیمایی روز قدس حتما شرکت می کنیم چراکه دفاع از قدس وظیفه انسانی و اسلامی است و أرزو می کنیم که انشاالله بزودی نماز پیروزی را در مسجد الاقصی بخوانیم.

امام راحل رحمةالله علیه فرمود : راه قدس از کربلا می گذرد . امروز رزمندگان اسلام راه قدس را از کربلا تا مرزهای لبنان با رژیم غاصب صهیونیستی کشیده اند و در فردایی نزدیک صدای قدم هایشان خواب را از چشمان صهیونیستهای جلاد خواهد ربود.انشاالله

مرگ بر امریکا مرگ بر اسرائیل شعار همیشگی تا نابودی این جرثومه های فساد و طغیان از روی زمین است.

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
1 + 0 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.