قدرشناس نعمت حضور مردم در عرصه های مختلف باشیم

آیةالله دکتر محمدیان در سخنرانی روزانه ی خود بمناسبت ماه مبارک رمضان با اشاره به حضور گسترده ، پرشور و میلیونی مردم ایران در راهپیمایی روز قدس اظهار کرد ؛ مردم ایران زمان شناس ،دشمن شناس و متعهد به انجام تکالیف شرعی و اجتماعی و انقلابی خود هستند و ما باید قدرشناس نعمت حضور مردم در عرصه های مختلف سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی باشیم . کمال قدر شناسی از چنین مردم و نعمتی خدمتگزاری شایسته به آنان است.
دکتر محمدیان افزودند : شبهای قدر ، شبهای مشعر ما برای زاد و توشه گرفتن برای مقابله با شیاطین و انسی و جنی در طول سال بود و اولین صحنه از رمی جمرات انقلابی مردم کشور ما در روز قدس بود که شیطان بزرگ امریکا و دست یاران آن اسرائیل و انگلیس را با شعار مرگ بر امریکا و انگلیس و اسرائیل رمی و سنگباران کردند. محمدیان در ادامه به بیداری جهان اسلام اشاره کرد و افزود ،با آنکه امروز مواجه با توطئه های صهیونیستی امریکایی در ترویج فرهنگ خشونت و ترور به نام دین توسط تروریست های فرقه ای و دولتی هستیم اما پیام زلال وناب اسلام محمدی در جای جای جهان جاری شده و پژواک مناسب یافته است و اگر دشمنان با این همه شدت و قوت با پیام اسلام نه در آسیای جنوب غربی که در تمام نقاط دنیا مقابله می کنند نشان مؤثر افتادن پیام انقلاب اسلامی و دعوتهای امام خمینی به وحدت و بیداری در برابر اسلام امریکایی وقدرتهای استکباری است.
آیة الله محمدیان ضمن دعا به همه رزمندگان و مجاهدان اسلامی در یمن و بحرین و حجاز و عراق و لبنان و سوریه ، از مردم خواست برای موفقیت تیم مذاکره کننده ی هسته ای که پاسداران عزت و غیرت ایران اسلامی هستند از صمیم قلب دعا کنند.

منبع خبر:

تاریخ خبر: 
شنبه, 20 تير, 1394

نظرات

خیلی تعبیر زیبایی بود "شبهای قدر ،شب مشعر ما برای زاد و توشه گرفتن برای رمی جمره انقلابی شیطان بزرگ امریکا"
انشالله به لطف خداوند سرنگونی این شیاطین را با حضور حجت الهی عجل الله تعالی له الفرج ببینیم.

ای کاش مسؤولان توجه کنند که این مردم هرکجا نیاز بود حاضر شده اند و آنها نیز حاضر شوند هر کجا مردم نیاز دارند خدمت کنند

ابلیس پیش شیاطین این روزگار باید کلاس تقویتی برود!!!

حاج آقا محمدیان ،خدا پدر و مبادرت را بیامرزد گذشت آن زمانی که مردم ولی نعمت بودند ، امروز برخی فکر می کنند مردم فقط برای سیاهی لشکر خوبند و باید به خوشایند آنان بله یا خیر بگویند.

سولماز خانم ،رمی انقلابی جمره نه رمی جمره انقلابی!

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
6 + 10 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.