آذربایجان سر ایران است

باسمه تعالی
مقام معظم رهبری: آذربایجان سر ایران است.

از دریافت خبر فتنه انگیزی برخی عناصر فریب خورده و ساده لوح و یا مغرض و جیره خوار در ورزشگاه آزادی در جریان دیدار تیم های تراکتور سازی تبریز و استقلال تهران بسیار متأثر شدم. هرچند به یقین می دانم که مردم آذربایجان در اولین فرصت جواب این یاوه سرایی ها را با تدبیر خواهند داد و طراحان این قبیل توطئه ها را از کرده ی خویش پشیمان خواهند ساخت. تاریخ دیروز و امروز ایران آکنده از فداکاری ها و رشادتهای آذر به جانان آذربایجان در راه حفظ استقلال و آزادی و تمامیت ارضی ایران و دفاع از حرمت و ناموس ملی بوده است.
امروز دشمنان، اتحاد و یکپارچگی ملت ایران را مانع بزرگ در راه رسیدن به مطامع خویش می بینند، آنانکه درصدد بازتولید خلافت عثمانی هستند یادشان رفته است که شمشیر اسماعیل های آذربایجان در چالدران، حیدر حیدر گویان دل سیاهی ها را می شکافد. مردم تبریز و آذربایجان در همین آذر ماه جیره خواران بلشویکی را از خانه و دیار خویش بیرون راندند و داغ یک گلستان و ترکمانچای دیگر را در دل روسهای این بار به ظاهر خلقی را گذاشتند. و من امروز آرزو می کنم ای کاش آن روز در آزاد سازی تبریز و آذربایجان از لوث وجود بلشویکها و مزدورانی همچون پیشه وری ها، جوانان دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بودند تا سرزمین های جدا شده از پیکر مادر وطن را به دامن مام وطن ایران برمی گرداندد تا امروز شاهد اراجیف بافی بیگانه پرستان در لباس دوست نبودیم.
برای مردم آذربایجان، ایران از شمال تا جنوب از غرب تا شرق از جان گرانبهاتر است و برای پاسداری از آن، روح سردارانی چون باکری ها و جوانانی همچون غواصان دلاور به دریا پیوسته اند تا خلیج فارس تا ابد فارسی بماند و با غرشی آذری، دشمن روبه صفت را از بیشه شیران دور کند.همچنانکه امام راحل رضوان الله تعالی علیه فرمودند "آذربایجان از اول سنگر اسلام و مسلمین بوده است".این سنگر، حصار امن ملت مسلمان ایران برای همیشه ی تاریخ است و هیچ بیگانه و بیگانه پرستی در آن راه نخواهد داشت.
البته این حرکت فتنه آمیز باید حساسیت مسؤولان سیاسی و امنیتی را برانگیزد و با تدبیر و درایت و دوراندیشی عمق نقشه های دشمنان را مورد شناسایی قرار دهند و با اعتماد و تکیه به مردم آذربایجان بویژه جوانان غیور و فهیم این خطه توطئه ها را خنثی کنند و با پرهیز از تصمیمات نسنجیده در زمین طراحان نقشه واگرایی ملی بازی نکنند.
اینجانب به ویژه به فدراسیون فوتبال و مسؤولان ورزش کشور تاکید می کنم در بررسی و واکاوی اتفاق زشت ورزشگاه آزادی ،حساب تیم تراکتورسازی و بازیکنان و هواداران آنان را از رخنه کنندگان به جمع تماشاگران جدا بدانند و روند طبیعی مسابقات تیم تراکتور سازی را با مراقبت های بیشتر در ورزشگاه های بازی این تیم تضمین نمایند. به نظر می رسد هر نوع حکم به محرومیت تیم، از بازی خانگی و یا بدون حضور تماشاچی می تواند بازی در زمین طراحان توطئه باشد، البته دستگاه های امنیتی و اجتماعی و نهادهای فرهنگی و شخصیت های صاحب نفوذ و مرجع باید از روشنگری و مراقبت و افشاء چهره های مزوّر خارجی و وابستگان داخلی کوتاهی نکنند.
در خاتمه این نکته را نیز یاد آوری می کنم کسانی که با موج سواری و کوبیدن به طبل قوم گرایی های خارج از ملیت ایرانی دنبال یک دستمال از قیصریه سوخته به آتش توطئه ی بیگانه هستند، رسوای دوست و دشمن خواهند شد.

بیست و دوم آذر ماه هزار و سیصد و نود و پنج
محی الدین محمدیان تبریزی

نظرات

ما توطئه فتنه گران ورزشگاه آزادی را به بهانه ی هواداری از تیم تراکتور سازی محکوم می کنیم و نسبت به نیات و شعارهای شوم آنها ابراز بیزاری می کنیم و یکصدا و با فریاد بلند می گوییم
آذر بایجان جانباز
خامنه ای دن آیرلماز

این همه انفجار در پی شیطنتهایی که ترکیه در منطقه می کند اردوغان اگر عرضه داشت دست بیعت با رژیم صهیونیستی نمی داد ،خون کودکان سوریه و حلب رانمی ریخت در داخل کشور به بهانه کودتا دست به تسویه سیاسی نمیزد ،خلاصه اگر ترکیه عرضه دارد تنبون خودش را نگهدارد مردم آذربایجان ده تا ترکیه می خرند و می فروشند

تورکیه حوکومتی شیطان فعله سی ،دالدان خنجر وران بیردولتدی
تورکیه فعلینه اوویان خام بیر کیشدی بیز ایسلامی ایرانی قویوب ایلهام علییف کیمین و یا اردوغان تک بیر اینسانا بیعت الینی وراخ؟ هیهات

ایران سرزمین شیران، آذر بایجان مهد دلیران

دشمن در صدد ایجاد اختلاف و تفرقه در بین آحاد ملت ایران است ولی ملت ایران هشیار و متعهد به اسلام و وحدت ملی است

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
3 + 0 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.