تداوم کربلا در جمهوری آذربایجان-شهید عاصم محمداف

برای ما هر روز عاشورا و تمام سرزمین ها در مبارزه با ظلم و ستم و مقابله با کفر و نفاق کربلاست.
ندای هل من ناصرٍ ینصرنی حسین بن علی علیه السلام، هر روز طنین دیگر می اندازد و پژواک آن در جان انسان های عدالت خواه و حق گرا و آشتی ناپذیر با ظلم و ستم، موج جدیدی از قیام و نهضت و جوشش و خروش بر علیه دیکتاتورها و مستکبران را ایجاد می کند.
شنیدن خبر شهادت یکی دیگر از جوانان دلداده حسینی، در این روزها خبری غیرمنتظره و شگفت نیست، چرا که امروزه امت اسلامی به ویژه پیروان راه سرخ حسینی برای حفظ کیان خویش به شهادت زنده اند.
اما آنچه موجب تأسف و تعجب است، سکوت خیانتکارانه مدعیان حقوق بشر است که در برابر جنایت های ناجوانمردانه حکومت های دیکتاتور و وابستگان استکبار بدون هیچ اعتراضی لب فرو می بندند و دست متجاوزان به حقوق انسانی را باز می گذارند.
شهادت عاصم محمداف، جوان نوزده ساله اسلامگرای جمهوری آذربایجان که در زیر شکنجه جان خود را از دست داده است و برای کتمان از عمق فاجعه، مأمورین امنیتی اعلام کرده اند که جسد وی را بعد از غرق شدن از دریا پیدا کرده اند؛ نمونه ای از این دست جنایات است.
عاصم محمداف دانشجوی سال دوم رشته شرق شناسی دانشگاه دولتی باکو بود که از فعالان سیاسی جریان اسلام گرای جمهوری آذربایجان به شمار می رفت و سابقه حضور در اعتراض به رفتارهای غیراسلامی و غیرمردمی دولت جمهوری آذربایجان و حمایت وی از حاج طالع باقراف از فعالان اسلامی منطقه نارداران و همچنین حرفه خبرنگاری او در رسانه قفقازنیوز، از وی چهره ای آشنا برای فعالان سیاسی و دستگاه امنیتی آذربایجان ساخته بود. او شهیدی بود که به عمق تهدیدات سرویس های امنیتی جمهوری آذربایجان پی برده بود، و به همین خاطر در آخرین یادداشت خود در محیط مجازی نوشته بود: بگذارید نمازم را بخوانم؛ بعد سرم را ببرید.
اینجانب ضمن محکوم کردن این جنایت فجیع، دولت جمهوری آذربایجان را به عواقب و مسئولیت این اقدام زشت و غیرانسانی توجه می دهم.
شهادت این فرزند رشید اسلام را به جامعه اسلامی، مردم متدین و غیور آذربایجان تبریک و تسلیت می گویم و از درگاه خداوندی علوّ درجه و رحمت و غفران واسعه الهی را برای این شهید و صبر و اجر برای خانواده ایشان مسألت می نمایم.

 

نظرات

الاه بو شهیده غنی غنی رحمت اِیلسین

از دولتی که هم پیمان إسرائیل در منطقه است ، دولتی که مراسم یورو ویژن را برای منحرفان جنسی به عنوان فستیوال برگزار می کند، دولتی که عرضه ی آزاد سازی قره باغ را ندارد ،انتظار نباید داشت هوادار اسلام و مسلمین باشد. الهام حتی مایه ی عار پدرش حیدر علی أف است.

جناب دکتر محمدیان پیشنهاد میکنم مراسم تجلیل و یاد بودی برای این شهید در مسجد برگزار نمایید واز حضرت آیة الله عاملی اردبیلی برای سخنرانی دعوت کنید و مراسم را از صدوا سیمای شبکه سحر آذریة پخش نمایید.

آذربایجان بالاسی ایسلامنان آیرلماز/ایلهاما تابع أولماز قران دن آیرلماز

امروز دنیای اسلام هم زمان گرفتار دو گروه است یکی حاکمان وابسته داخلی که بهتر از دشمنان بیرونی بر مسلمانان و ملت خودشان ضربه می زنند ،گروه دیگر أمریکا وإسرائیل و هم پیمانان اروپایی آن هاست

Mohammadian janabena Salam
Janablarzdan istigiram bizinochon Azari dilinda matlab yazasöz. Yenda imkan olan sortada Latin Alfa bet inane yazasöz

Ay moslmanlar nardaran mazloomlarena yardem edoon. Ilamen zalem doolati .mosalmanen Kanin soo yerna tukollar.Aman ay Aman zalem alindan.

آی مسلمانلار ایلهام علیوفدان دان برائت ، ئو بیر فاشیست انساندی

درسته که جناب آقای محمدیان آذری هستند اما این سایت رو که فقط مخصوص آذری زبان ها ایجاد نکردند، اجازه بدیم با زبان معیار که وحدت بخش و زبان رسمی کشور هست همه بتونن از مطالب این سایت استفاده کنن.

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
Image CAPTCHA
شناسه امنیتی داخل تصویر را وارد کنید.