هشدار!! أغزوهم قبل ان یغزوکم

بسم الله الرحمن الرحیم
"" أَلا و إِنْ الشیطانَ قد ذَمّر حزبَهُ ، وَاستَجْلبَ جَلَبَهُ ، لِیعودَ الجورُ الی اوطانهِ ، وَ یرجِعَ الباطلُ الی نصابِهِ""

"آگاه باشید ! همانا شیطان حزب و یارانش را بسیج کرده و سپاهیان خود را از هر سو فراهم آورده است ، تا بار دیگر ستم را به جای خود نشاند و باطل به جایگاه خویش پایدار گردد." نهج البلاغه ، علی علیه السلام
آنچه امروز در منطقه ی جنوب غرب آسیا اتفاق می افتد توطئه ی تمام عیار امریکایی - اروپایی به بازیگری فرقه ی تکفیری تروریستی " داعش" با حمایت ارتجاع عرب به ویژه نظام سعودی صهیونیستی حاکم بر حجاز است که در آن کیان اسلام ناب محمدی مورد هدف و هجمه قرار گرفته است.
" داعش" با یارگیری های منطقه ای و فرا منطقه ای از شهروندان عرب و غیر عرب و صد البته با استراتژیستهای های برآمده از" القاعده" و بقایای " افسران بعثی عراقی" با تجهیزات نظامی و لجستیکی و منابع مالی و مادی غربی - عربی در بستر تفکر خشونت گرا و متحجر سلفی وهابی در حال تبدیل شدن به یک سازمان نظامی و پیچیده ی امنیتی است.به عبارت دیگر " داعش" غده ی سرطانی در حال رشد و تکثیر با نام های مشهور و غیر مشهور در اندام واره های کشورهای اسلامی - عربی است که در صورت عدم مقابله و علاج آن می تواند به سایر مناطق حتی کشورهای منشاء و حامی و با تأکید بیشتر به کانون اصلی تقابل فکری و عملی آن یعنی جمهوری اسلامی ایران چنگ بیاندازد.
امروز آنچه برای ما مهم است ، مقابله با این غده ی سرطانی در حال پیشرفت است.مغرورانه نگریستن به اینکه داعش جرأت تهاجم به مرزهای جمهوری اسلامی ایران را نخواهد داشت و یا به انتظار نشستن به اینکه اگر آنها به نزدیکی مرزهای ما برسند، با آنها مقابله خواهیم کرد ، تحلیل غیر واقع بینانه و به واقع خوش خیالی و فرو رفتن در خواب خرگوشی است.
امیر مؤمنان علی علیه السلام در خطبه ی معروف جهاد می فرمایند: " ما غُزِیَ قَومٌ فی عُقْرِ دارِهم إِلاَّ ذَلّوا- هیچ قوم و ملتی داخل سرزمین خویش نجنگید مگر آنکه ذلیل و زمین گیر شد." اثبات این نظریه راهبردی مشکل و دور از دسترس نیست ، آنچه امروز در سرزمین های شام و عراق می گذرد نشان درستی این مدعاست.
البته بسیار پر واضح است که راه انداختن جنگ های نیابتی در منطقه با پول قارون های نفتی و با تجهیزات جنگی امریکایی و اسرائیلی و نقشه های جنگی مستشاران نظامی غربی برای فشار آوردن به جمهوری اسلامی در منطقه و تنگ کردن حلقه ی محاصره بر محور مقاومت و گرفتن سنگرهای آنها در لبنان و سوریه و فلسطین و پشیمان ساختن جریان بیداری اسلامی و نا امید ساختن رهبران آنان از ادامه ی راه است.
با این توصیف به نظر می رسد آگاه سازی مردم از توطئه ها و آماده سازی آنان برای مقابله با هرنوع تهاجم و ماجرا جویی و حتی بکارگیری راهبرد " أغزوهم قبل ان یغزوکم"یک ضرورت در پیشگیری از تحمیل یک تهاجم غافلگیرانه است که می تواند آسیب های جدی به زیر ساختهای اساسی کشور بزند.
البته اقدامات پیشگیرانه وپیش دستانه ی قابل درک برای دشمن همراه با ارتقاء روحیه ی ملی درحفظ منافع کشور ، عزم جدی جمهوری اسلامی را در مقابله با دشمن اصلی و أذناب آن نشان خواهد داد.
یاد آور می شود در همین فرصت های موجود باید بر تکمیل پروژه های پدافند غیر عامل ، تقویت و ارتقاء آمادگی مرزبانی ها و بسیج اقوام و عشائر مرزنشین اهتمام جدی داشت.
باز در خاتمه این بشارت علوی را در خطبه ٢٤ نهج البلاغه یادآور می شودکه فرمود : اگر به تکلیف پایدار باشید پیروزی شما را من ضمانت می کنم.

""و لعمری ما علیَّ من قتالِ من خالف الحقّ ، و خابط الغیّ، من اِدهانٍ و لا ایهانٍ ، فاتقوا الله عباد الله ، وَ فِرّوا الی الله من الله، وأمضوا فی الذی نهَجَهُ لکم، و قوموا بما عَصبهُ بِکم، فَعلیٌّ ضامنٌ لفَلٍجِکم آجلاً، ان لم تُمْنحوهُ عاجلا.""

نظرات

سربازان سردار سلیمانی آماده و جان برکف ، زنده باد سردار3

هوشیار و آماده ، گوش به فرمان رهبر آماده ی جهادیم.

الجهاد باب من أبواب الجنة فتحه الله لخاصة أولیائه / از خدا می خواهیم به ما توفیق شهادت در راه خود و در جهت حفظ کیان اسلام و نابودی دشمنان دین خدا عنایت فرماید.

از قدیم گفته اند اقتل الموذی قبل ان یؤذی / سر مار را باید با سنگ در لانه اش کوبید

به نظر من هشدار بجا و به موقعی است ،نباید از دشمن غفلت کرد البته داعش و امثال اینها عروسکهای خیمه شب بازی امریکا هستند ولی با همه ی اینها ، این وحشی ها آن قدر زبان نفهم هستند که پاچه ی ارباب شان را نیز می گیرند ، در خبرهای خبرگزاری روسیه آمده بود که شکستن پای جان کری دروغ است در مذاکره خصوصی با یکی از فرماندهانش داعش که قصد داشت کری را ترور کند زخمی شده!

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
10 + 2 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.