تسلیت درگذشت شادروان محمد نبی حبیبی دبیرکل حزب مؤتلفه ی اسلامی

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
درگذشت مرحوم مغفور شادروان آقای محمد نبی حبیبی دبیر کل حزب مؤتلفه ی اسلامی که سلامت اخلاق و ادب دینی و نگرش انقلابی وی مورد تصدیق و تأیید موافقان و مخالفان سیاسی اوست، موجب تأثر و تأسف گردید.
مرحوم محمد نبی حبیبی از یاران ثابت قدم انقلاب اسلامی بود که بر عهد خود با امام و رهبری استوار ماند و در پافشاری بر اصول و ارزشهای انقلاب اسلامی از ملامت ها نهراسید. فقدان این سیاسی مرد جبهه ی انقلاب اسلامی در سپهر سیاسی کشور ضایعه و اتفاق ناگواری است که نه تنها جبهه ی اصول گرایان بلکه تمام هواداران جمهوری اسلامی را آزرده خاطر و اندوهناک ساخت.
اینجانب این فقدان تأسف بار را به حضور ملت ایران و همسنگران سیاسی و انقلابی ایشان، به ویژه خانواده ی مکرمشان تسلیت می گویم و در این ایام شهادت و سوگ حضرت صدیقه ی طاهره سلام الله علیها برای روح آن فقید سعید رحمت و غفران واسعه ی الهی را مسألت می نمایم. آرزو می کنم خداوند به پاس مجاهدت ها و تلاشهای صادقانه، آن مرحوم را با قافله ی شهیدان انقلاب اسلامی محشور بگرداند و در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی جای خالی ایشان را در میان خاندان و خانمانش به لطف و احسان خویش آکنده سازد. و انّه رؤوف رحیم
۹/ بهمن / ۱۳۹۷
محی الدین محمدیان

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
1 + 16 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.