تسلیت درگذشت مهندس عزیز خوشینی مؤلف کتابهای درسی

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
شنیدن خبر درگذشت تأسف برانگیز همکار عزیزمان جناب آقای مهندس عزیز خوشینی موجب افسوس و دریغ شد. یقیناً تمام همکارانی که با ایشان کار کرده اند و یا هم صحبت و هم کلام با ایشان بوده اند تصدیق می کنند که در نجابت و شرافت نمونه و در محبت و همدلی فراموش ناشدنی و در کاربلدی و پشتکار کم نظیر بودند.
همکاران قدیمی سازمان پژوهش، مهندس خوشینی را که اولین مدیرکل دفتر برنامه ریزی و تألیف کتابهای درسی فنی و حرفه ای بودند و سالیان طولانی با او حشر و نشر داشتند، برایم از درایت و سخت کوشی و پشتکار و تعصب سازمانی او می گفتند و خود من شمه ای از این قضاوت را در دوران سخت تألیف کتابهای جدید از نزدیک لمس کرده ام.
یاد این همکار گرانقدر و آثار علمی ایشان همیشه با ما خواهد بود و شخصیت، منش و سلوک ایشان در رفتار سازمانی همکاران به ویژه دفتر تالیف فنی و حرفه ای زنده خواهد ماند.
اینجانب به نوبه ی خودم فقدان این همکار متعهد، مؤمن و گرانقدر را به همکاران گرانقدر سازمان پژوهش و برنامه ریزی، جامعه ی تعلیم و تربیت به ویژه خانواده ی محترم و سوگوار ایشان تسلیت عرض می کنم. از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت و غفران واسعه ی الهی و برای بازماندگان و دوستداران ایشان اعم از همکاران و مؤلفان و شاگردان تسلیت عرض می کنم. روحش شاد و راه و یادش هماره بخیر و نیکی باد.
انه حمید مجید
محی الدین محمدیان
۲۷/آذر/۱۳۹۷

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
Image CAPTCHA
شناسه امنیتی داخل تصویر را وارد کنید.