شیخ نمر آل نمر در چنگال رژیم آل سعود بیش از هفتصد روز است که اسیر است!!

بسم الله الرحمن الرحیم
قال الحسین علیه السلام :
..... إِنْ لَمْ یکُنْ لَکُم دینٌ وَ کُنتُمْ لا تَخافونَ الْمعادَ فٓکونواً آحْراراً فی دُنیاکُمْ
بیش از هفتصد روز است که آیة الله شیخ نمر آل نمر ، عالم شیعی معترض به سیاستهای تبیعض گرایانه و ضد حقوق انسانی رژیم آل سعود در چنگال عناصر خشن و سفاک نیروهای امنیتی آن رژیم در اسارت به سر می برد و اطلاعی از سرنوشت وی نیست و حتی بستگان او نیز از حال وی خبر ندارند. شکایت به سازمان های حقوق بشری نیز تا به حال نتیجه ای در بر نداشته است. در چند روز اخیر دوباره از سوی دستگاه قضائی رژیم آل سعود از اجرای حکم اعدام بر علیه آیة الله شیخ نمر آل نمر و چند تن از علماء و شخصیتهای مبارز شیعی مطرح شده است. ما ضمن محکوم کردن اسارت و زندانی نمودن آن عالم دینی که جز به وظائف دینی و دفاع از حقوق مردم تحت ستم حجاز عموما و شیعیان مظلوم خصوصاً ننموده است، به رژیم آل سعود یاد آور می شویم که عواقب ارتکاب چنین جنایتی آنها را در باتلاقی گرفتار خواهد که رهایی از آن جز به اضمحلال حاکمیت غاصبانه ی آنها نخواهد انجامید. همچنین از مجامع بین المللی ، علماء و اندیشمندان و سیاستمداران و دولت مردان آزاده ی جهان می خواهیم نسبت به این اقدام ظالمانه و جاهلانه که دامنه ی کینه و عداوت و درگیری ها و خشونت های طائفی را دامن می زند، اعتراض نموده و با اعمال فشار به رژیم سعودی از آن جلوگیری نمایند.وسیعلم الذین ظلموا ایّ منقلب ینقلبون .

محی الدین محمدیان
بیست و هشتم شعبان المعظم ١٤٣٥هجری قمری
مطابق با پنجم تیر ماه ١٣٩٣ هجری شمسی

کلیدواژه:

نظرات

علی علیه السلام فرمود: گونوا للظالم خصماً و للمظلوم عوناً دشمن ستمگر باشید و یاور مظلوم . امروز شیعیان و مردم حجاز مظلوم هستند و خاندان سعودی ظالم و ستمگر ، آنها نه تنها در حجاز و شبه جزیره ستم می کنند که ظلم و جنایت آنها به بحرین و لبنان ویمن و سوریه و عراق نیز رسیده است . أیها المسلمون قوموا ضد الطغاة السعودیة

دنیای عجیبی است ! همه چیز وارونه نامگذاری می شود: جنگ طلبها، صلح طلب. تروریست ، معترض آزادیخواه. القاعده و تکفیری ، اسلام خواهان بنیادگرا و.... خائن المسلمین ، خادم الحرمین !!!!!!

علماء الأزهر کی از خواب سنگین بیدار خواهند شد؟ آیا جنایت های داعش را نمی بینند ؟! آیا فسق و فجور و جنایت تکفیری ها را مشاهده نمی کنند؟! آیا حکم های ضد اسلامی و قرآنی تکفیری ها را در مثله مثله کردن وحدت مسلمانان را درک نمی کنند ؟! شیخ شلتوت ها و محمد عبده ها کجایند؟!!!!آیا الأزهر شیخ فتنه یوسف قرضاوی آلوده به معاصی و جیره خوار صهیونیستها و مزدوران حاشیه نشین خلیج فارس را بر شیخ مجاهد آیة الله نمر آل نمر ترجیح می دهند؟ مردی که عزت اسلام و اعراب را می خواهد. افّ بر کسانی که امر به معروف و نهی از منکر را ترک کرده اند و از گفتن کلمه ی حق نزد سلطان جائر سرباز می زنند!

افضل الجهاد کلمة الحق عند سلطان جائر

بسم الله العزیز ، نحن معاک یا آیة الله والانتقام سیکون من جمیع البلاد. أخوکم من مصر شیعی و افتخر

بسم الله وبالله وفی سبیل الله و علی ملة رسول الله ، هذا هو حال کلّ من ینتهج نهج الحسین علیه السلام.امّا النصر او الشهادة .

شهادت زینت شیعه است و ما از شهادت هراسی نداریم، شهادت ما شمشیر شما ظالمان را از قبضه می شکند.

در ماه مبارک رمضان برای آزادی و رهایی تمام زندانیان بی گناه به ویژه کسانی که در زندانهای دژخیمان امریکایی در گوانتانامو و اسرائیلی در اراضی اشغالی و گرفتاران دست اشراری مانند داعش و القاعده و علی الخصوص اسیر آزاده شیخ نمر باقر آل نمر از زندانهای مخوف وهابیهای آل سعود دعا می کنیم. اللَّهُمَّ فُکَّ کُلَّ اسیرً.

الذین قالوا ربنا الله ثم استقاموا تتنزل علیهم الملائکة الا تخافوا و لا تحزنوا و ابشروا بالجنة التی کنتم توعدون. قران کریم

همیشه برایم این سؤال مطرح است که چرا برخی از سران دولتهای کشورهای اسلامی از تاریخ پند و اندرز نمی گیرند و عبرت اخذ نمی کنند! دولت سعودی و وهابیون آینده را چگونه می بینند ؟ آیا گمان می کنند ،می توانند با ایجاد موج ترور و وحشت در دیگر سرزمین های مسلمانان برای خود امنیت ایجاد کنند ؟ آیا هزینه کردن دلارهای نفتی برای ترویج خشونت و کریه نشان دادن سیمای زیبای اسلام آنها را به مقصود شان می رساند ؟ من می گویم هرگز ! صبح امید مسلمانان نزدیک است و تاج و تخت حاکمان وابسته به امریکا و انگلیس سعودیایی عن قریب سقوط خواهد کرد و چهره پر تزویر آنها آشکار خواهد شد.

از اینکه به حسب وظیفه از یک روحانی مبارز شیعی ،یاد کرده اید سپاسگزارم ولی از شما می خواهم درباره دیگر مظلومان نیز بنویسید، مظلومان بحرین ،عراق ، افغان ،کشمیر ، سنی ،شیعه، افریقایی ،امریکایی و اروپایی

نحن نطالب آل سعود بالإفراج الفوری عن الشیخ نمرالنمر

قال رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم: من اصبح و لم یهتم بأمور المسلمین فلیس بمسلم

علی علیه السلام فرمود: الا ان حیاتکم فی موتکم قاهرین و الا ان موتکم فی حیاتکم مقهورین - بدانید همانا زندگی شما در مرگ با عزت و پیروزمندانه ی شما ست و مرگ شما در زندگی سر افکنده شما ست.

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
4 + 3 =
حاصل جمع بالا را وارد کنید.