تسلیت به مناسبت درگذشت آیةالله سید صابر جباری نماینده مجلس خبرگان رهبری

بسم الله الرحمن الرحیم
انٌا لله و انّا الیه راجعون

ارتحال عالم ربانی و روحانی مبارز و متعهد حضرت آیةالله سید صابر جباری رحمة الله علیه امام جمعه محترم بهشهر و نماینده ی مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری موجب تأثر و تأسف گردید.
ارادت قلبی اینجانب به آن عالم متعهد و مسؤول و خدوم بیش از دو دهه سابقه داشت که از ایام خدمت در نهاد انقلابی نهضت سواد آموزی آغاز شد. آن عالم فرزانه با احساس تعهد و مسؤولیت در قبال فرمان سواد آموزی امام خمینی رضوان الله تعالی علیه در جمع آموزشیاران و سوادآموزان حضور می یافت و از آنها به خاطر سوادآموزی" یاد دادن و یادگرفتن" تجلیل می کرد و تلاش آنان را می ستود.
خُلق نیکو ، تواضع و مردمداری ایشان در کنار فقه و زهد و تقوای آن جناب، وی را نمونه ای از علمای ربانی ساخته بود که امروز فقدانش ثلمه ای در دیوار امت به شمار میرود و جای خالی ایشان نمایان می گردد.
اینجانب ضمن تسلیت این ضایعه ی دردناک به حوزه های علمیه، مقام معظم رهبری مدظلّه العالی، مردم متدین و ولایتمدار خطّه ی شمال، استان مازندران به ویژه بیت شریف ایشان، از درگاه خداوندی برای آن مرحوم مبرور اجر صابر آن در تحمل سختی های بیماری سالهای اخیر و رحمت و غفران و علوّ درجه و مرتبت در جوار رضوان الهی مسألت می نمایم.

١٤٣٥/١١/٥مطابق با١٣٩٣/٦/١٠
محی الدین محمدیان

نظرات

حاج آقا جباری عالم خدمتگزار اسلام و قران و مردم بود قلبی مهربان و متواضع داشت واقعا علمای ستاره های هدایتند و راهنمای مردم هستند.

درگذشت امام جمعه محترم بهشهرآیةالله جباری ،سید العلماء مازندران را به حضور مقام معظم رهبری و علماء اعلام و آیات عظام و مردم مازندران تسلیت می گویم و آرزوی عزت و سربلندی ملت ایران را دارم.

ضمن تسلیت درگذشت حاج آقا جباری،یادآور می شوم مردم استان مازندران بویژه مردم بهشهر روحانی متواضع و خدمتگزاری را از دست دادند

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
Image CAPTCHA
شناسه امنیتی داخل تصویر را وارد کنید.