تسلیت به مناسبت جان باختن زائران آذربایجانی حرم امام رضا علیه السلام در حادثه ی برخورد قطار

باسمه تعالی
من یخرج من بیته مهاجرا الی الله و رسوله ثم یدرکه الموت فقد وقع اجره علی الله

مصیبت جان باختن زائران حرم رضوی قبل از در آغوش کشیدن آن مضجع شریف و نورانی موجب تأثر و تألم قلبی شد. ضمن اعلام همدردی و عرض تسلیت به همشهریان ولایتمدار و مردم شریف تبریز به ویژه خانواده های سوگوار، از درگاه حضرت حق تعالی صبر و اجر برای بازماندگان و رحمت و مغفرت برای جان باختگان این حادثه ی اسفناک مسألت می نمایم.
تنها چیزی که می تواند تسلی بخش خاطر اندوهناک بازماندگان و مصیبت دیدگان باشد وعده ی الهی در کریمه ی شریفه است که پاداش "مهاجران الی الله و رسوله" را بر عهده ی خداوند مهربان می داند. امید آنکه خداوند متعال آنان را که بر محبت و موّدت اهل بیت علیهم السلام عزم زیارت حرم حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا علیه آلاف التحیة و الثناء را کرده بودند در جوار رحمت خود، همنشین با اولیاء الهی مسکن دهد و بر صبر و شکیبایی مصیبت دیدگان بیافزاید.

إنّه مجیب الدعوات، بیست و هفتم صفرالمظفر ١٤٣٨ محی الدین بهرام محمدیان

نظرات

متقابلا تسلیت ما را بپذیرید و در غم سفر شهادت گونه ی بستگان مأجور باشید.

ضمن عرض تسلیت به مردم ایران بویژه هموطنان آذری و تبریزی مخصوصا خانواده های سوگوار،، آرزو می کنیم جانباختگان این حادثه دردناک در جوار رحمت حق میهمان آقا امام رضا علیه السلام باشند.

استاد گرانقدر پرواز ملکوتی زائران امام رضا علیه السلام بر شما تسلیت باد، و در مصیبت عروج بستگانتان سرتان سلامت

ما مردم ایلام با شما استاد گرانقدر و مردم شریف تبریز و خانواده درگذشتگان زیارت امام رضا علیه السلام ابراز همدردی می کنیم. روحشان شادباد. از طرف فرهنگیان ایوان غرب و شیروان چرداول

ما هم از این حادثه بسیار متأثر شدیم بخصوص که امدادرسانی هم خیلی ضعیف و با تأخیر بوده. تسلیت می گویم استاد عزیز واقعا سخته

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
Image CAPTCHA
شناسه امنیتی داخل تصویر را وارد کنید.