تسلیت درگذشت استاد دکتر غلامحسین حیدری تفرشی

بسم‌الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
شنیدن خبر کوچ نابهنگام دوستان ، آن هم از سلسله‌ی خوبان و خادمان و فرهیختگان داغ سنگینی را بر دل می‌گذارد ، مخصوصا آنگاه که ناگزیری مصیبت وارد شده را بی آنکه بغض در گلو ، بشکند تحمل کنی و به تنهایی بر اندوه خود اشک شکیب بریزی.
دکتر غلامحسین حیدری تفرشی از نکو مردان صاحب قلم ، فرهنگیان خدوم و معلمان دلسوز بود که در طول بیش از سی سال آشنایی و همکاری ، او را پر از دغدغه برای آموختن و آموزش ،خدمت و رحمت به خلق خدا یافتم. چه سالیانی که در آموزش و پرورش همکار بودیم و چه مدت مدیدی که در امر افامه‌ی نماز همراه هم بودیم و چه در درس و بحث دانشگاه با هم مذاکره و گفت‌و‌گو داشتیم ، بر انجام وظیفه پای می‌فشرد.
سعدیا مرد نکونام نمیرد هرگز
مرده آن است که نامش به نکویی نبرند
درگذشت تاسف برانگیز ایشان را به تمام دوستان و آشنایان ، برادر گرانقدر و خانواده محترم و فرزندان سوگوارشان تسلیت عرض می‌کنم . از درگاه خداوندی برای بازماندگان صبر و اجر و برای آن فقید سعید رحمت و غفران واسعه مسألت می‌دارم.انه غفور رحیم
۵ شهریور ۱۴۰۰
محی‌الدین محمدیان
رییس مرکز مطالعات فقهی تعلیم و تربیت

نظرات

خدا رحمتش کند قلم خوبی داشت و دلنوشتههایش خیلی زیبا و دانشین بود. به شما استاد بزرگوار هم تسلیت می‌گویم . حسنی زیبااز خورموج

استاد حیدری یک معلم یادگیرنده بود و همیشه در پی آموختن بود. حتی در کلاسهای درس مدیریت به شما و سبک مدیریتی جنابعالی استناد می‌کرد و می گفت همکار حتی باید از همکار خود یاد بگیرد ،چه رسد به آموختن شاگرد از اساتید.

یکی از مدیران خوشنام آموزش و پرورش بود خداوند رحمتش کند.

خواب استادم را دیدم.سرچ کردم دیدم فوت شدند.خیلی متاثر شدم.چه خاطرات خوبی دارم از ایشون.خدا رحمتش کنه

Pages

نظر دهید

Plain text

  • Allowed HTML tags: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
Image CAPTCHA
شناسه امنیتی داخل تصویر را وارد کنید.